zlavovy kupon C&A

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

zlavovy kupon C&A

Odoslaťod veverka84 »

raz som bola v C und A cca mesiac dva dozadu a nejaka pani co tam nakupovala mi dala kupon ze 30 % na cely nakup, mala som vtedy vela oblecenia a pri pokladni ked mi to odratala veru oplatilo sa :lol:
neviete kde alebo ako sa k takymto kuponom dostat???
veverka84
pokročilý
 
Príspevky: 627
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: zlavovy kupon C&A

Odoslaťod najjanka »

Mne len tak napadlo...žeby v letáku? Inak neviem.

Mimo témy...ja v C and A kupujem v Rakúsku, tam majú 20% zľavy z nákupu dosť bežne. Na tepláky ako stvorené, tie sa u nás derú na kilá.
najjanka
expert
 
Príspevky: 1349

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: zlavovy kupon C&A

Odoslaťod Eni :-) »

Niekedy davaju zlavove kupony na dalsi nakup pri nakupe nad nejaku sumu, parkrat som tak dostala kupon na 20% zlavu, 30% sa mi este nepritrafilo...
Veverka, od tej pani to bolo velmi mile, ze ti ten kupon dala, bodaj by bolo takych nesebeckych ludi viac V:)
Eni :-)

expert
 
Príspevky: 10850

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: zlavovy kupon C&A

Odoslaťod ksichta »

Ja som kupón na 20% dostala pri nákupe a ďalších 20% odrátali rovno z nákupu, celkom bodlo :wink:
ksichta
expert
 
Príspevky: 2439

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: zlavovy kupon C&A

Odoslaťod Kirkuša »

Tiez som uz parkrat dostala za nakup (a ani nie velky) zlavovy kupon na dalsi nakup v C&A. Akoby su take dni, niekedy bol kupon potom platny len v nejakom konkretnom termine...
Vzdy ked som si takuto vec vsimla, rychlo som rozdelila nakup na viac platieb a "zhrabla" kuponov viac. A ked bol platny cojaviem ako naposledy len 1 den, tak v ten den som si tam prisla kupit nieco po com som pokukovala a dalsie "volne" kupony tiez rozdala ludom, ktori ich zjavne nemali a sli s nakupom k pokladni. Uz sa mi to parkrat takto podarilo a zeny boli vzdy nadsene a ja tiez ze sa mi aspon maly "dobry skutok" zadaril. Snazila som sa vzdy vybrat take co nevyzeraju ako milionarske pipiny a/lebo nakupuju pre deti...
Este su take ze Dni Marianne tusim na jesen to vzdy byva kedy sa da na kupon kupit s vyraznou zlavou a to byva pravidelne kazdy rok, treba si ustriehnut.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert
 
Príspevky: 5099

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: zlavovy kupon C&A

Odoslaťod veverka84 »

dakujem dievcence ja mam CaA dost od ruky cize tam chodim raz za cas na narazovy nakup cize keby nakupim a daju mi kupon na dalsi uz sa mi to moc neoplati...tusim musim Kirkušu a podobne damy stretavat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
veverka84
pokročilý
 
Príspevky: 627
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: zlavovy kupon C&A

Odoslaťod corky »

Kupón na 25percentnu zľavu ds CA je v zlavkvwj kupónovej knižke z DM drogérie. Ale treba najskôr v DM nazbierať 150 bodov. V aktuálnom letáku Takko je kupón na 5 € pri nákupe nad 20€.
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: zlavovy kupon C&A

Odoslaťod corky »

áno, dá sa aj cez ich stránku, alebo potom priamo v predajni majú taky portál, kam pípneš kartu a zistíš, kolko máš bodov
corky

I choose to be happy...

expert
 
Príspevky: 11969

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron