zlavovy kupon C&A

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

zlavovy kupon C&A

Odoslaťod veverka84 »

raz som bola v C und A cca mesiac dva dozadu a nejaka pani co tam nakupovala mi dala kupon ze 30 % na cely nakup, mala som vtedy vela oblecenia a pri pokladni ked mi to odratala veru oplatilo sa :lol:
neviete kde alebo ako sa k takymto kuponom dostat???
veverka84
pokročilý

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: zlavovy kupon C&A

Odoslaťod najjanka »

Mne len tak napadlo...žeby v letáku? Inak neviem.

Mimo témy...ja v C and A kupujem v Rakúsku, tam majú 20% zľavy z nákupu dosť bežne. Na tepláky ako stvorené, tie sa u nás derú na kilá.
najjanka
expert

Odoslaťod Eni :-) »

Niekedy davaju zlavove kupony na dalsi nakup pri nakupe nad nejaku sumu, parkrat som tak dostala kupon na 20% zlavu, 30% sa mi este nepritrafilo...
Veverka, od tej pani to bolo velmi mile, ze ti ten kupon dala, bodaj by bolo takych nesebeckych ludi viac V:)
Eni :-)

expert

Odoslaťod vacanze »

Eni :-) píše:Niekedy davaju zlavove kupony na dalsi nakup pri nakupe nad nejaku sumu, parkrat som tak dostala kupon na 20% zlavu, 30% sa mi este nepritrafilo...
Veverka, od tej pani to bolo velmi mile, ze ti ten kupon dala, bodaj by bolo takych nesebeckych ludi viac V:)

aj takých co nam nakupia, ze? :lol:
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Odoslaťod ksichta »

Ja som kupón na 20% dostala pri nákupe a ďalších 20% odrátali rovno z nákupu, celkom bodlo :wink:
ksichta
expert

Odoslaťod Kirkuša »

Tiez som uz parkrat dostala za nakup (a ani nie velky) zlavovy kupon na dalsi nakup v C&A. Akoby su take dni, niekedy bol kupon potom platny len v nejakom konkretnom termine...
Vzdy ked som si takuto vec vsimla, rychlo som rozdelila nakup na viac platieb a "zhrabla" kuponov viac. A ked bol platny cojaviem ako naposledy len 1 den, tak v ten den som si tam prisla kupit nieco po com som pokukovala a dalsie "volne" kupony tiez rozdala ludom, ktori ich zjavne nemali a sli s nakupom k pokladni. Uz sa mi to parkrat takto podarilo a zeny boli vzdy nadsene a ja tiez ze sa mi aspon maly "dobry skutok" zadaril. Snazila som sa vzdy vybrat take co nevyzeraju ako milionarske pipiny a/lebo nakupuju pre deti...
Este su take ze Dni Marianne tusim na jesen to vzdy byva kedy sa da na kupon kupit s vyraznou zlavou a to byva pravidelne kazdy rok, treba si ustriehnut.
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Odoslaťod veverka84 »

dakujem dievcence ja mam CaA dost od ruky cize tam chodim raz za cas na narazovy nakup cize keby nakupim a daju mi kupon na dalsi uz sa mi to moc neoplati...tusim musim Kirkušu a podobne damy stretavat :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
veverka84
pokročilý

Mood: Happy

Odoslaťod corky »

Kupón na 25percentnu zľavu ds CA je v zlavkvwj kupónovej knižke z DM drogérie. Ale treba najskôr v DM nazbierať 150 bodov. V aktuálnom letáku Takko je kupón na 5 € pri nákupe nad 20€.
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod nnani »

corky ja mam dm kartu, len neviem si nejako zistit kolko bodov mam na nej. To sa da nejako cez ich stranku? ze by som tam dala cislo karty alebo nieco?
nnani

Mood: Tired

Odoslaťod corky »

áno, dá sa aj cez ich stránku, alebo potom priamo v predajni majú taky portál, kam pípneš kartu a zistíš, kolko máš bodov
corky

I choose to be happy...

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...