Školáci 2011/2012

Veci čo sa "musia". Ako pri tom máme stáť my, a čo nechať na školáka samého. Voľný čas, aktivity. Ne/preháňame, alebo zanedbávame?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Školáci 2011/2012

Odoslaťod klucka »

Ahojte.
No my máme doma budúcu školáčku. :) Som rada ak sa do tejto diskusie pridate viacerí, ktorí tiež idete do školy :wink: .Možme si povymienať skúsenosti
klucka

expert

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Školáci 2011/2012

Odoslaťod Mimka1 »

ahoj aj my ideme do školy, malý sa strašne teší, no ja nejako tuším že to bude boj.... :roll:
Mimka1

a ideme na vec...

expert

Odoslaťod marec09 »

Aj nam pribudne od septembra skolacka, zatial sa veeelmi tesi :)
marec09
začiatočník

Mood: Tired

Odoslaťod kukku »

Aj môj maličký sa chystá do školy. Už zisťujem, čo bude treba kúpiť, aby som nemusela všetko zháňať na poslednú chvíľu. Momentálne vyberáme školskú tašku :???: Ako ste na tom vy?
kukku

Odoslaťod Mimka1 »

My mame tašku kupenu, topgalku, starší ma tiež topgal a ma ju už tretí rok a je v super stave
Mimka1

a ideme na vec...

expert

Odoslaťod Džusa »

my este nevieme skolu, takze vybavu do skoly zatial neriesim.

zo skusenosti, ked siel syn do prvej triedy, tak okrem tasky a peracnika nemalo zmysel nic kupovat vopred. mala som nejaky zoznam veci, co bol na stranke skoly, ale nakoniec ucitelka dala vlastny a niektore veci boli potom nanic a niektore bolo treba dokupovat.

taska bude znova topgal, pred dvoma rokmi mali v juni/juli akcie. takze pockam a ked budem vediet skolu, potom budem vyberat tasku.
Džusa
pokročilý

Odoslaťod kukku »

Aj my máme vybratú Topgal, majú nejaké nové tašky, ale tiež čakám na akcie :rol8: V škole by mali dostať vstupný balíček (zošity, obaly na zošity), ale peračník, farbičky a pod. budem musieť kúpiť.
Vyberáme z týchto tašiek: http://www.topgal.sk/tasky/skolske/CHI-192/D---Navy/ a http://www.topgal.sk/tasky/skolske/CHI-183/C---Grey/
kukku

Odoslaťod rabiva »

ahojte, tak aj my mame doma buducu prvacku :wink:

Marec09 ako tak pozeram tak sme aj v rovnakej tehu teme, tak to budeme mat rovnaka radosti v lete a od septembra rovnake skolske starosti :lol:

kukku my sme kupovali tasku cez www.topgal.sk bola som s nimi max. spokojna, bleskovo mi dodali tasku plus zopar darcekov naviac aj zlavu mi dali, treba si vypytat zlavneny kupon 10% - najprv napisat mail, ze mate doma buduceho prvacika a tak do 2dni dojde kupon :wink: Tasky maju ozaj kvalitne a cerfitikovane 8)b
rabiva
expert

Odoslaťod marec09 »

RABIVA ja som vasu aprilovu temu okukavala aj predtym, este som bola pod nickom zuzi, ale fungovala som v babatkach 1. stvrtrok 2005, lebo veornika je na konci marca, tak najma, kym bola malinka ste nam boli blizsie :wink: Spoluziacka ma rozdiel 6 rokov medzi dcerami, ked isla starsia do skoly, mala sa narodila a chvalila si, ze s nou mohla ostat doma a venovat sa jej. No u nas je este Sebik, ktory je dopst ziarlivy, uvidim, ako bude zvladat on, ked budem musiet pozornost davat babatku,a potom veronike kvoli uceniu...
My sme tasku, peracnika vrecusko na telesnu davali na narodky, na zapise sme zaplatili 20 eur na pomocky, vraj uz okrem telesnej ine nebudeme potrebovat, tak uvidime, co sa dozvieme v septembri, ale pocitam, ze to tak celkom nebude.
Tie Topgalky mi chvalili, my sme nakoneic vybrali nieco ine, teraz neviem znacku (sme mimo domu), je to nejaka ceska, objednavala som cez www.perinbaba.sk a zda sa mi byt dobra a mali pekne motivy. Tak dufam, ze aspon nejay cas vydrzi, aj ked si nerobim iluzie, ze Veronika si bude na nu nejaky extra pozor davat
marec09
začiatočník

Mood: Tired

Odoslaťod mravcek »

Caute, tak aj ja sa pridavam. Uz druhe dietatko mi pojde do skoly, ten cas taaak leti :crazy:

marec09 alias zuzi, ja som tiez z babatiek 1.stvrtrok 2005 :punk: kedysi davno pradavno este na starom bbt som tu temu zalozila.
mravcek

pokročilý

Obrázky: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Školáci

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.