Ako upratujete fotky?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Ako upratujete fotky?

Odoslaťod kozicnik »

Viem, ze tu mnohi vela fotite. Co potom robite s tymi fotkami?
Hlavne ma zaujimaju digitalne fotky, zatial ich mam len napalene na CD-ckach, uplne chaoticky, a nahodne nastrkane v obale oznacenom Fotky. A hoci fotime malo, ze tych 10+ rokov je to riadny bordel.
Teraz na materskej by som si to rada upratat, najlepsie niekam na web, kde by som to mala prehladne. Su nejake moznosti, kam sa zmesti vela fotiek, daju sa sikovne zatriedovat do suflickov, a je tam aspon minimalna bezpecnost, cize pristup cez heslo? Aj platene moznosti, ak viete.
kozicnik
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Ako upratujete fotky?

Odoslaťod Effka »

Ja drzim na HDD, podla rokov a prilezitosti a raz za 1-2r , resp po dovolenkach vzdy davam robit fotoknihy. ak by aj HDD odisiel mam knizky.
Effka
expert

Odoslaťod anjelicek24 »

No ja mam na fotky externy hardisk, tam vsetko presuvam, plus teda napalujem, plus nahravam vyber tych naj fotiek kazdeho pol roka na picassu, je tam heslo, nahra sa to samo, ziadna robota s tym, neni to sice v naj kvalite, tusim na 1,5 mb ich to zmensi, ale staci, lepsie ako o vsetky prijst (staci vyhoriet, ze ano :rolll: )
anjelicek24

10300g/81cm

expert

Mood: Angry

Odoslaťod portos »

Flickr alebo Picassa
portos

Je jedno či sa chctete zmeniť, vždy sa najde niekto kto Vam zakerne vykričí minulosť

expert

Odoslaťod linaa »

1.5. uz budem mat konkretnu odpoved :adore: :adore: na konkretny web :adore: :adore: :adore: napisem ti potom do ss
linaa
pokročilý

Odoslaťod portos »

Nehcapem ze 1.5 o co ide, tiez by som si nechal poradit??
portos

Je jedno či sa chctete zmeniť, vždy sa najde niekto kto Vam zakerne vykričí minulosť

expert

Odoslaťod linaa »

:D :D :D dam to potom do co mapotesilo:))))))1.5. sa mi narodi webove 'dietatko' moje prve, ale bola by to reklama a navyse zatial bezpredmetna, tak nist:DDDDDDD ale uz teraz sa na to moooooooc tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :adore:
linaa
pokročilý

Odoslaťod zuzana.kravcova »

Ahoj, ja som mala podobný problém a nepomohla mi ani Picassa :D nakoniec som to aj tak celé pretriedila a nechala si vytlačiť fotoknihu od Piklia, lebo vyšla cenovo výhodne a nemusela som do nej nalepovať fotky po jednej:blush:
zuzana.kravcova

Odoslaťod kozicnik »

@linaa som zvedava :yes: 1.maj je dobry datum, dovtedy sa mozno uz aj rozhybem:)

@zuzana a preco ti nepomohla picassa - bolo toho privela?

Fotoknihy su tiez dobry napad, vyzera to celkom jednoducho a mam rada listovanie v klasickych albumoch, starsim dceram som robila take, z klasickych fotiek. Pouzivala som samolepiace albumy, tam sa dali dat hocijake obrazky a pamatne listocky, roznej velkosti. Len sme medzitym zacali mat vsetky fotky digitalne, a chce to zmenu.
kozicnik
začiatočník

Odoslaťod zuzana.kravcova »

2 kozicnik - no picassu som fotkami doslova zahltila, moc som ich nefiltrovala a potom už bolo takmer nemožné, nájsť tam nejakú konkrétnu:) okrem toho súhlasím s vami, je to úplne iný pocit sadnúť si do kresla a listovať si fotoknihou, než sa preklikávať fotkami v počítači.
zuzana.kravcova

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.