Planovany cisarsky rez

Mestá z nitrianskeho kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Planovany cisarsky rez

Odoslaťod evina57 »

Ahojte,ma niektora skusenosti s planovanym cisarskym rezom? Ak ano,prosim,napiste mi svoje pocity zo zakrokom,v ktorom tyzdni sa robi,ci sa da vybrat z umrtvenia a celkoveho uspatia..Dakujem!
evina57
začiatočník
 
Príspevky: 397
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Planovany cisarsky rez

Odoslaťod dana-h »

Ahoj Evina ! Mám za sebou dva lánované cisárske rezy / ktoré nakoniec boli robené obidva v noci pretože mi odtiekla plod. voda. Staršia sa narodila desať dni a mladšia päť dní pred termínom pôrodu. Druhýkrát som už bola dva dni v nemocnici že ma urobia ale akosi sa vždy zmenil oper . plán tak to bolo v noci. Dôvod cisárskeho bol nepomer panvy a hlavičky. Prvý cisaársky bol v celkovej anestéze druhý len v spinálnej / možno to nie je presný názov /. Pri druhom som si malú hneď počula a videla. Prvú som videla až na druhý deň. Osobne mi ale lepšie vyhovovala celková anestéza. Prvý krát sme išli domov na siedmdy deň, druhýkrát na šiesty. Ak chceš ešte niečo, napíš. dana
dana-h
začiatočník
 
Príspevky: 361

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Planovany cisarsky rez

Odoslaťod dvorianka »

neboj sa, vsetko bude v poriadku. hlavne nestresuj
dvorianka
 
Príspevky: 67

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Planovany cisarsky rez

Odoslaťod jancitka »

erizeta velmi pekne si to napisala! a je to tak! kazda matka zabudne na bolest, ked uvidi svoje dietatko!
jancitka
začiatočník
 
Príspevky: 106

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Planovany cisarsky rez

Odoslaťod Wera1 »

ano, použiva sa po cisarskom reze. Priloži sa to na jazvu, malinkou kanylkou sa do rany dostane analgetikum a ranu akoby umrtvi. Jedna pumpička vydrži na cca 4 dni. Je to samozrejme po konzultacii s lekarom, sama si ju naordinovat nemožeš.
Wera1
 
Príspevky: 17

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Nitriansky kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron