detska izbicka-vase tipy

Kupujeme, meníme, rekonštruujeme, búrame, dostavujeme...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

detska izbicka-vase tipy

Odoslaťod gombicek » Pi 28.Jan. 2011 11:15

ahoj, chystame sa zariadovat detsku izbicku .
zistila som vsak ze to nebude take jednoduche. nechcem poschodove postele.

s akym nabytkom do detskej mate dobru skusenost? planujem zariadit izbu tak neutralne aby sa dal neskor zmenit lahko aj na izbu pre skolaka.
kluden dajte aj konkretny tip co sa vam osvedcilo ..
pacia sa mi aj biele nabytky ale neviem ci byto nebol mis mas .

vsimal som si ze niektore typy su sektorove,daju sa vyskladat. kolko toho vlastne dve baby potrebuju???kolko mate zatvorenych a otvorenych skriniek a polic?
aby to nemali prepratane ale zaroven aby si mali kam dat aspon cast oblecenie- to ratam jednu vacsiu skrinu+ knihy a hracky.

oplati sa nam vobec kupovat este aj detsky maly stolik so stolickami-paci sa mi ten malamut z ikea? alebo az o rok skolacky? ako riesite neskor stoly pre dve skolacky?

potesia aj tipy na princezenove doplnky a veic co urobili radost vasim detom - lampicky, dekoracie... ,pripadne ine vychytavky do detskej.
Naposledy upravil gombicek dňa So 18.Jún. 2011 6:35, celkovo upravené 1 krát.
maminka+ princezna 2006+ princeznicka 2009
Obrázok používateľa
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert

Mood: Happy
Založený: So 03.Feb. 2007 19:10

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: detska izbicka-vase tipy

Odoslaťod slniecko » Ut 01.Feb. 2011 15:21

Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool
Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Odoslaťod slniecko » Ut 01.Feb. 2011 15:22

Joj a ano, maly stolik sa oplati, dodnes pri nom spolu papaju...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

expert

Odoslaťod akvi » Ut 01.Feb. 2011 21:52

slniecko - toto mi nerob :no: slintam nad tymi strankami :Q

gombicek - ja mam prave za sebou zariadovanie detskej izby. Mame presne kombinaciu, akej sa obavas - masiv, plus biela. Podla mna, skvele riesenie. Ja praveze neznasam vselijake tie kombinacie roznych druhov kvazidreva. My mame aj drevenu podlahu a aj nejake kusy masivneho nabytku z bytu, ktore som do tej izby potrebovala umiestnit. Doplnila som to bielou. Vyzera to lahko a vzdusne, farby stien a doplnkov to rozveselia a daju tomu ten styl, ktory prave potrebujes. Cize teraz detsky, potom neskor pubertacky. Btw., ja mam sice syna, ale on ma rad ruzovu farbu, tak na steny sme mu ju dopriali - dve modre, dve ruzove. Bala som sa veeelmi, ze ako to vypali,. aby to nevyzeralo prilis cukrikovo barbinovsky, ale myslim, ze sa podarilo. Aj ked teda, este nemame koberec ani nic na stenu.. Ale hladam, zhanam, rozmyslam, co by sa hodilo..
Btw. - kedze doteraz sme boli vo velmi stiesnenych podmienkach, tak zistujem, ze syn ma tych uloznych priestorov tolko, ze ani nie je co do nich dat :mrgreen: Akurat, ze ja som tam nepotrebovala ziadnu skrinu na saty, kedze mame satnik.. inak tych 12,5 stvorcov je dost malo na izbu pre dve deti, ked tam potrebujes aj skrine na oblecenie.. takze treba asi ozaj velmi dobre premysliet, co kde a ako..
A ja podobne, ako slniecko - Ikea to isti :wink:
akvi

.

expert

Obrázky: 0
Založený: Št 07.Sep. 2006 21:04

Odoslaťod para » Ut 01.Feb. 2011 22:02

nam sa osvecil na hrackyTROFAST z IKEA, teraz je v spajzke. Rychlo upratane,pekne,skladne. Tiez by som sla do bielej a masivu a ozivit to nalepkami penovymi alebo igelitovymi - daju sa lahko vymenit podla nalad aj veku deti a ozivia nabytok-mali sme BOB buildera, spidermana, zvierata...
Obrázok používateľa
para

spomienky na detstvo

expert

Založený: St 14.Nov. 2007 9:44

Odoslaťod gombicek » Št 03.Feb. 2011 13:03

dakujem vam moc pekne, najma tebe slniecko, pokukam to vsetko :yes:

akvi, potesila si ma ze sa da skombinovat aj biela a masiv a je to ok. :)b

ten trofast sa mi zda skor pre male deti co maju velke hracky prakticky, my mame vela akurat lega a to je v boxoch uz.

skrinu na oblecenie mi staci asi jedna uzsia,- mame vstavane skrine na chodbe,len neviem si predstavit ze mali vsetko oblecko mimo izbu + nejake mensie suflikya zavrete skrinky nech neni vidiet neporiadok a police - mame dost knih detskych.

a co konkretne ste vybrali z ikei do detskej? ktosi tu spominal system BESTA skrinkovy co je urceny povodne do obyvacky a pax skrinu.
maminka+ princezna 2006+ princeznicka 2009
Obrázok používateľa
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert

Založený: So 03.Feb. 2007 19:10

Odoslaťod akvi » Št 03.Feb. 2011 13:30

gombicek - my mame z Ikea postel Odda aj s tym uloznym priestorom a polickou pri posteli. Ta postel je biela. Stol sme skombinovali masivnu dosku a biele suflicky - tiez Ikea. A ten Trofast mame aj my, ale robeny doma, muz sa nudil, tak vyrobil :mrgreen: Kupili sme len tie boxy a uchyty na ne.. Ten je z masivu, tak isto jedna vacsia komoda, v nej ma syn knihy a hry. A mame drevenu dlazku. Spolu s farbami na stenach a doplnkami je to velmi prijemne.
akvi

.

expert

Obrázky: 0
Založený: Št 07.Sep. 2006 21:04

Odoslaťod slniecko » Št 03.Feb. 2011 14:10

my mame trofast, koberec pre malu (lebo moze do pracky) a kopu doplnkov...nabytok mame pre maleho Gazel (nie ikea) a pre malu tak poskladane, z roznych obchodov, borovicovy masiv, co kde bolo vhodne...
inak aj nme sa velmi paci kombinacia svetle drevo+biela, ja som tak velmi chcela kniznicu, mame brezovu billy a chcela som na nu biele dvierka, ale pre mojho chlapa to bolo prisvetle...

Akvi, to je super, ze to tvoj muz vie 8)b

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

expert

Odoslaťod Sasula » Št 03.Feb. 2011 22:14

gombicek píše: ktosi tu spominal system BESTA skrinkovy co je urceny povodne do obyvacky a pax skrinu.

to som bola asi ja O:
Dcera ma v izbe Bestu a Pax skrinu, v bielom prevedeni vsetko. Na bestu nedam dopustit, velmi variabilny system, mozes si tam nakombinovat otvorene police, dvierka, sufliky, ako prave potrebujes. Dalsie plus je hlbka, je to 40cm hlboke, co je ideal na detske "paksametle" ako krabice s legom, puzzle, spolocenske hry, velke knihy, krabice a krabicky s tisic prkotinami.... A este jedno plus su presklene dvierka (nemusis vybrat, ale my ich mame), do ktorych sa daju vkladat obrazky, plagaty, ako do ramu obrazu. Takze teraz ma mala dvierka s fotkami maciek, ale prichadza na nu obdobie tulenov, tak ideme menit :lool: . Ked si tam da raz fotku frajera..... :lool: :lool:
Sasula
expert

Založený: Ut 05.Sep. 2006 10:25

Odoslaťod para » Št 03.Feb. 2011 22:16

:yes: aj my mame bestu v studentskej izbe.
Obrázok používateľa
para

spomienky na detstvo

expert

Založený: St 14.Nov. 2007 9:44

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ako bývať

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používame súbory cookie.