ŠTARTUJEME - cesta k malému zadku a pevnému bruchu

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

ŠTARTUJEME - cesta k malému zadku a pevnému bruchu

Odoslaťod LIBERTAS »

...tak aby ani tento rok nebol výnimka, okrem toho už dávno tu nikto nechudne (žiadna diskusia už dobre dlho :scared: ), neverím že nikto nemusí :mrgreen: Zakladám skupinu, ktorá sa spoločnými silami dopracuje k oblinám chceným, nie danným ani získaným :mrgreen:

prvé tri dni sú najhoršie, okrem toho začať na nový rok, keď tu mám ešte naokolo silvestrovské "žrádlo" je mierny masochistický čin...seba skúška, v ktorej ak obstojím, určite budem vidieť výsledok.

Dievčatá pridajte sa, tento rok to dotiahneme do konca :lol:

Môj plán:
- viesť si mesačník s mierami
- vážiť sa len raz za mesiac
- tri krát týždenne sa dostať k cvičeniu (je jedno aká forma to bude, aj keby mi len na sex čas ostal, stačí :mrgreen: )
- nejesť sladké, nevariť si na oleji vobec, číže všetko len varené, vynechať chleba...

posledný bod bude najťažší, na strave to "všetko vázne" privítam každý recept...budem si ich zapisovať...to keď schudnem aby som mohla knihu vydať :lool: )

momentálne idem k svokre nový rok vinšovať...a dúfam, že zopár z vás si dalo novoročné predsavzatie (:
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ŠTARTUJEME - cesta k malému zadku a pevnému bruchu

Odoslaťod corky »

jááááá sa hlásim

ale dala som si predsavzatie, že nebudem jesť čokoladu ... ale bola na stole a ja som si predsa vzala :scared:

v lete sa mi darilo celkom, ked som jedla pravidelne každy tri hodiny
asi sa k tomu vrátim
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod Mischa: »

Ha! A ja som uz pocas sviatkov schudla 1.5 kg. Ale pridavam sa, moj ciel je do 1. juna velkost 36/38 (dole/hore).
Sladke nejem zo zasady, okrem toho nejem ziadne skrobove "prilohy" ala zemiaky, ryza, cestoviny, lebo doslova posobia na mna jedovato (teraz mam normalne cyklus 28 dni, akonahle to zacnem jest, tak 35-42). Pochopitelne ziaden cukor, ziadna biela muka, malo ovocia, strasne vela zeleniny a vela bielkovin. V skratke. Ak uhlohydraty, tak si dam maximalne jahody, cucoriedky, a vynimocne jablko a maly krajicek celozrnneho chleba (max 17-18g uhlohydratov). Vela vlakniny. Zelenina ma ovela viac vitaminov ako ovocie (napriklad paprika ovela viac vit C ako citron). Okrem toho jem aj orechy. Tuniaka z konzervy, ine ryby, atd.
Odporucam prve tri dni uhlohydraty len zo zelenej zeleniny a minimum z mliecnych vyrobkov.
V tukoch sa neobmedzujem - 20-70 pct olivovy olej, 20 pct z mliecnych vyrobkov a 10-20 pct z masovych. Nemam vobec hlad ani chut do jedla.
Mischa:
expert

Odoslaťod mariaj »

aj ja by som potrebovala schudnút :skuli: aj som si povedala že po novom roku a dnes som si zas dala vianočné koláče čo zostali :ham:

sa teda pridám snád to vydrýím mne najviac robí problém nejest chleba :rol8: sladké ked nekupip tak nejem a je klud ale chleba kupovat musím...
mariaj

pokročilý

Odoslaťod slniecko »

Ahojte! Tak toto je tusim moja premiera v chudnucej teme... :blush:
Ja potrebujem spevnit brucho - s vahou nemam problem - ale chcela by som dat dole par cm z pasa...mate tipy na nejake cielene cviky, ktore aj ozaj zaberaju?
a este chcem "zmensit" bicepsy bez toho, aby som mala uvolnene svaly na paziach...da sa to vobec nejako?
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool

slniecko píše:Ahojte! Tak toto je tusim moja premiera v chudnucej teme... :blush:
Ja potrebujem spevnit brucho - s vahou nemam problem - ale chcela by som dat dole par cm z pasa...mate tipy na nejake cielene cviky, ktore aj ozaj zaberaju?
a este chcem "zmensit" bicepsy bez toho, aby som mala uvolnene svaly na paziach...da sa to vobec nejako?

To pojde len tak, ze schudnes celkovo - z brucha ide tuk dole ako prvy. Podla mna ti stacia take 2 kg (tuku, nie vody, to znamena asi 4kg na vahe - 2 priberies naspat akonahle prestanes chudnut.) Bud to, alebo liposukcia - bez srandy, inak to nejde. Co sa bicepsov tyka, to iste plus nabrat svalovu hmotu - chod do posilky a daj si strednu zataz s vela opakovaniami.
Mozes si to s tym chudnutim aj rozlozit tak, ze trochu viac sportu, trochu menej jedla a do leta tie 2kg mas dole, ale to chce viac discipliny.
Mischa:
expert

Odoslaťod slniecko »

s tou posilkou uvidim, ako sa mi zacvici bejbysiterka, ak to nepojde, budem sa musiet zariadit nadoma...a tym posilovanim sa mi tie bicepsy este viac nezvacsia?
na liposukciu som privelky zbabelec...niezeby som mala nieco proti, ale to si radsej budem davat dozivotne sit na mieru, ako ist dobrovolne pod noz :scared:
slniecko

expert

slniecko píše:s tou posilkou uvidim, ako sa mi zacvici bejbysiterka, ak to nepojde, budem sa musiet zariadit nadoma...a tym posilovanim sa mi tie bicepsy este viac nezvacsia?
na liposukciu som privelky zbabelec...niezeby som mala nieco proti, ale to si radsej budem davat dozivotne sit na mieru, ako ist dobrovolne pod noz :scared:

Zvacsia sa ti svaly, ale ty svaly nechces zmensovat - len odstranit tuk. By si bola prekvapena, keb si videla, kolko z toho co chces zmensovat je sval. Ono tie svakly nebudu "velke" v uvolnenom stave, ale tu kozu nieco drzat musi, inak to nebude dobre vyzerat.
Mozes si kupit aj cinky na doma - nemusis ist do posilky. Ale posilovat musis, lebo inac ti ubudnu svaly, tuk ostane a cele sa ti to zacne triast.

A ja ta neposielam na liposukciu, len sa snazim vysvetlit, ze to inak ako ubytkom hmotnosti nejde. Ale opakujem, tuk v blizkosti pecene ide dole hned, horsie to je niekde na stehnach.
Mischa:
expert

Odoslaťod slniecko »

Mischa: píše:
slniecko píše:s tou posilkou uvidim, ako sa mi zacvici bejbysiterka, ak to nepojde, budem sa musiet zariadit nadoma...a tym posilovanim sa mi tie bicepsy este viac nezvacsia?

Zvacsia sa ti svaly, ale ty svaly nechces zmensovat - len odstranit tuk. By si bola prekvapena, keb si videla, kolko z toho co chces zmensovat je sval. Ono tie svakly nebudu "velke" v uvolnenom stave, ale tu kozu nieco drzat musi, inak to nebude dobre vyzerat.
Mozes si kupit aj cinky na doma - nemusis ist do posilky. Ale posilovat musis, lebo inac ti ubudnu svaly, tuk ostane a cele sa ti to zacne triast.

A ja ta neposielam na liposukciu, len sa snazim vysvetlit, ze to inak ako ubytkom hmotnosti nejde. Ale opakujem, tuk v blizkosti pecene ide dole hned, horsie to je niekde na stehnach.

dufam, dakujem...no, ona ta lipo je strasne pohodlne riesenie, ja som nad tym aj uvazovala :oops: , ze mat pokoj, ale...nie :) ...
a presne tomu traseniu by som sa rada vyhnut...ble...
slniecko

expert

Odoslaťod LIBERTAS »

ale ženy, nechcem aby toto bola zas téma do polky februára, keď tu zas zapadne prachom :2no: :mrgreen:

takže corky, žiadne šup sem čokoláda, šup tam čokoláda :2no: a čo keď bola na stole, asi tam aj chcela zostať, či čo hovorila, zjedz ma, zjedz ma drahá corky :lol: určite nie :whist:

takže aby som to potiahla do životne dôležitej úrovne na nasledujúcich 12 mesiacov, začneme s dokumentáciou...nejaké extra dlhé výpisy, ohľľadne nášho stravovania by nás moc dlho nebavili...ale každý si rád pozrie, čo mala ktorá na tanieri v akej forme a či to po pár týždňoch aj malo úžitok o)

každá máme mobily a bude to takto zaujímavejšie...a myslím, že to bude nejaký nový hnací motor...možno...

skúsime? :D
Prílohy
Fotografia0015.jpg
toto bolo moje celodenné pitie a podarilo sa mi doteraz vypiť 6 šálok, tie pagáče za tým, tých som sa ani nedotkla, prisahám :o)
(41.67 KiB) Stiahnutá 14143 krát
Fotografia0023.jpg
kedže pre mňa kg nie sú smerodajné, tak som si zapísala cm, a vážiť a merať sa chcem raz za mesiac...
(25.83 KiB) Stiahnutá 14143 krát
Fotografia0021.jpg
nechcem vás hneď znechutiť, ale seriózne som sa postavila na váhu, nech viem na čom som...no žiadna sláva...
(32.31 KiB) Stiahnutá 14143 krát
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.