Sonicka zubna kefka

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Sonicka zubna kefka

Odoslaťod Lentilka »

ahojte, dufam, ze nezakladam rovnaku temu, hladala som aj na fore, no nic som nenasla. zubarka mi pre dceru poradila sonicku zubnu kefku, velmi sa jej kazia zuby, na hornych zuboch ma narusenu sklovinu :uh: pozerala som na nete, no cena cca 100 Eur mi vyrazila dych. hladala som aj diskusie na roznych forach, vsade ju velmi chvalia . mate tuto kefku a ako ste spokojni ?
Lentilka

začiatočník
 
Príspevky: 434

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sonicka zubna kefka

Odoslaťod slniecko »

no detska je len za 72
http://www.oralix.sk/sk/obchod/sonicka- ... -pro-deti/
tusim ma to zaujalo...
slniecko

Luck is probability taken personally

expert
 
Príspevky: 23565
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sonicka zubna kefka

Odoslaťod mmonika »

my mame detsku elektricku z Dm -ka ,bola tym padom lacnejsia, kazdych stvrtroka vymiename tu hlavicu, mlady po tom tuzil,tak dostal pod stromcek a velmi ho bavi cistenie a to je dolezite
mmonika

pracujem

expert
 
Príspevky: 15117
Mood: Cool

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sonicka zubna kefka

Odoslaťod Lalia »

Elektricka zubna kefka naozaj dobre vycisti zuby. Ale treba vediet, ze je v ustach citit. Ja sama som si na nu dlho zvykala. Trasu sa cele predne zuby a to moze byt mierne bolestive - take neprijemne ako ked odstranuju zubny kamen. Ale zas ta kefka VYCISTI. Tiez som zo zufaltsva kupila detom elektricke (velmi dolezite je kupit s makkymi stetinkami, kvalitnu kefku). Dva dni boli nadseni a potom ju zacali domietat. Teraz ju pouzivame aspon raz do tyzdna na take kompletne vycistenie. A cez tyzden najmaksiu kefku z lekarne. Raz mi niekto vravel, ze sa tie elektricke kefky velmi neodporucaju, lebo su pilis abrazivne? Dobre cudzie slovo? No, ze by mohli poskodit sklovinu.
Lalia
expert
 
Príspevky: 1543

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sonicka zubna kefka

Odoslaťod mravcek »

My používame el. kefky pre obe deti už cca 3,5 roka. Najprv si vyčistia zúbky sami normálnou kefkou a potom im ich ešte dočistíme elektrickou. Dcérka 7 rokov má bohužiaľ jeden opravený kaz v medzizubnom priestore, lebo má zúbky dosť nahusto. Mladší 5,5 roka zatiaľ bez kazu.Mne sa na nich páči hlavne časovač ,takže viem, že na každého mi stačia dve minútky.
mravcek

pokročilý
 
Príspevky: 793
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sonicka zubna kefka

Odoslaťod Lentilka »

no mna prave zaujimalo, ci pouzivate sonicku, nie obycajnu elektricku. vdaka
Lentilka

začiatočník
 
Príspevky: 434

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sonicka zubna kefka

Odoslaťod Lalia »

Co to ta Sonicka moze byt? Mas nejaku linku s obrazkom?
Lalia
expert
 
Príspevky: 1543

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sonicka zubna kefka

Odoslaťod Evina »

My mame sonicare dospelacku asi 8 mesiacov, syn ju pouziva tiez (ale s mensou kefkou). Trvalo nam asi tyzden, kym sme si zvykli na vibracie (syn sa spociatku cele umyvanie chichotal ;) ). Zuby sa nou cistia vyrazne lahsie a pohodlnejsie, ako s klasickou. Kefky menime podla potreby (na jednom rade stetiniek bledne farba, podla toho poznas opotrebenie).

narusenu sklovinu to uz nenapravi (skuste elmex gel, nam bolo odporucene 3x do tyzdna nagelovat, po dobu 3 mesiacov), ale snad pomoze zachranit este zdrave zubky...
Evina
expert
 
Príspevky: 4835

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sonicka zubna kefka

Odoslaťod Laa-Laa »

skusenost nemam, ale nasla som aj za 27€
http://www.docsimon.sk/tovar/omron-soni ... ubna-kefka
na vyskusanie lepsie, nez 100
Laa-Laa

expert
 
Príspevky: 15387

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sonicka zubna kefka

Odoslaťod Dosa »

... tak ako? vyskusal uz niekto tu kefku od omronu z predosleho prispevku? ako ste spokojne? ta je ale pre dospelych... ja skor zhanam pre dieta, moja dcera by chcela elektricku zubnu kefku, ale zubna lekarka nam odporucila radsej sonicku... nemate niekto dalsie typy, okrem tych uz spomenutych? dakujem...
Dosa
 
Príspevky: 12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.