Apríl 2005

bábätká narodené v roku 2005
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Apríl 2005

Odoslaťod LIBERTAS »

Ahojte mojule, nedalo mi neozvať sa :D
No čo máme nové...v byte sa sa nám žije fajne, vybuchol nám vysávač čo sme dostali ako svadobný dar a mal len 2 roky electrolux...hm, akonáhle našetríme, hneď máme do čoho šupnúť, takže peniaze odložené na dvere do spálne dáme na vysávač, lebo by nás smeti zožrali...veď to poznáte, a tá naša mrví jedlo čo najviac :roll: :lol:
A kedže idem na služobku budúci týždeň, kúpila som si sako z nohavicami za 4000,- :? (fakt som si nemala čo obliecť) a teraz mám výčitky, že mohol byť nový vysávač a aj napr. ponorný mixér, ten nemáme...

Karla je chorá soplíky trošku kašle, ale sme len na sirupe a je doma z babkou, tá k nám bicykluje každé ráno na pol siedmu, dobrá duša...

Kaja odmieta spať vo svojej izbe a postieľke, takže ako som sa tu pred pár dňami chválila, že aká je zlatá a bez problémov ide spať, tak otočka a už len v našej posteli zaspáva :? ale najhoršie je, že má nočné mory...zobudí sa na hrozný rev a neviem ju utíšíť, baby je to fakt strašné, darmo zapnem svetlo, posadím sa s ňou...ona reve, minule jej to vydržalo aj 20 minút a ja som revala s ňou...našťastie sa to stalo len 2 krát...

Jaj a naše rozprávanie, Karla nerozpráva, už mi je to divné, rozumie všetko, ale namiesto odpovede, ukáže, spraví, odpovie mimikou, pohybmi...proste má zopár slovíčok a toť vsjo...je to normálne?

Aspoň toľko, že žijeme a máme sa :D
Prílohy
tato silák.JPG
(68.28 KiB) Stiahnutá 3963 krát
preliezka.JPG
(62.79 KiB) Stiahnutá 3953 krát
v jasliach.JPG
(52.21 KiB) Stiahnutá 3956 krát
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod LIBERTAS »

Baby ste zlaté, že ma občas spomeniete :D trošku som to spätne pozrela.
Arven (som to skrátila) som rada,že si našla aprílčatá Krístínka je celá mama, či nie :D

No majte sa mi, vypínam bábetko, pa :D
LIBERTAS

Happiness is not a state to arrive at, but a manner of traveling. ~Margaret Lee Runbeck

expert

Mood: Happy

Odoslaťod araearwen »

Už som si upratala :P

Hej, evycka, ja som krasna, jak by ne? :P :P :P To je ale len jedna z mála vydarených fotiek. Asi preto, bo manžel fotil tak, aby som nevedela, že ma bere :wink:

Čo sa JRRTolkiena týka, aj ja som si dvojku vychutnávala s drobcom v brušku. Máme knihy, DVD, aj knihy z druhého i prvého veku. Prosto, šoky. A do chodby chce mužíček namaľovať - na stenu - mapu Stredozeme-pokus o fresku :roll:. Ale ja ho kus brzdím... Naša Kristínka sa po elfsky povie Ireth. Tiež pekné, však?

:cry: A ni neviem čo písať. Stalo sa nám toho veľa, no ja som v strese, lebo manžel je dnes na pohovore v BA. Do novej roboty. Celkom dobrá ponuka, :
Naposledy upravil araearwen dňa , celkovo upravené 1 krát.
araearwen
pokročilý

Odoslaťod araearwen »

- musela som prestať písať kvôli návšteve....

Skrátka, ja tam nechcem ísť, lebo tu máme všetku rodinu, takmer zariadfený bytík a manžel pracuje. Nie je to najhoršie :( No jeho láka plat. Hoci, ked budeme zháňať byt... asi to bude o tom istom. Tak čakám, ako to dopadne. Maličká mi robí radosť, no a ked sme u babiek, ako ich ľúbi, stíska, ako sa na ne teší... Mám pocit, že odchodom do BA by sme ju o veľa obrali...
araearwen
pokročilý

Odoslaťod araearwen »

Ach, Velrybka, a to som si myslela, ak budem 6 hodín cesty autom od rodiny... :oops:

Nebuď smutná, nie každý má supermamu :( Ale zato, my nimi budeme, že? :wink:

A netráp sa veľmi, Vianoce sú ešte ďaleko. Aj drobček cíti, ako ťa to bolí...
araearwen
pokročilý

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2005

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.