Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Odoslaťod karolinka012 »

A to si oni nevedia napriklad aj nejako zistit? Vies proste ja neviem mne to tiez pride cele take, ze sa bojim s tou kartou, len vynimocne platim aj v obchode lebo viem, ze uz boli aj take pripady, ze napriklad stiahlo za nakup aj dvakrat peniaze. alebo, ze nestiahlo vobec a ja nepotrebujem aby ma potom kvoli tomu nahanali
karolinka012

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod milkiha »

ved to chapem, ze nemas to mat nikde napisane ani nic podobne. mne ide skor o to, ze niekde proste platis, zadavas tieto udaje a proste ci si oni potom z toho e-shopu napriklad nemozu len tak stiahnut tvoje peniaze ked ty o tom ani nebudes vediet
milkiha

Odoslaťod zajka257 »

ak by sa ti stalo v normalnom, ze by za nakup stiahlo dvakrat tak to staci normalne riesit s tou bankou, prides tam, najlepsie je teda mat blocik a vyriesi sa to. nie je to vobec taky problem neboj. hlavne ked sa budes stale takto bat a mysliet na to tak si to len k sebe pritiahnes
nie nemozu to musi proste prejst este cez to overenie banky a tym padom aj cez teba
zajka257
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod karolinka012 »

A to mi potm len tak vratia? Ked ja poviem, ze mi to stiahlo dvakrat?
karolinka012

Odoslaťod zajka257 »

tak nie ze prides povies, ze sa ti to stiahlo dvakrat a hotovo, to sa presetri a ked zistia, ze to tak bolo tak peniaze vratia. neviemm presne aky je ten postup ale vo vacsine pripadov sa to da vyriesit
zajka257
začiatočník

Odoslaťod milkiha »

aka overenie by to malo byt?
milkiha

Odoslaťod zajka257 »

vacsinou ti pride napriklad smska s kodom, ktory tam musis este zadat aby ta to vlastne pustilo dalej. alebo teraz uz to niekde aj tak, ze musis cez aplikaciu banky potvrdit tu platbu normalne. su rozne sposoby ale nejde to len tak, hlavne ked chces takto cez internet platit
zajka257
začiatočník

Odoslaťod karolinka012 »

Ja neviem akoze bojim sa toho. Hlavne keby sa mi to stalo napriklad niekde v nejakom e-shope, ze by som sa tych penazi uz nedopatrala a to neviem co by mi na to muz povedal :/
karolinka012

Odoslaťod milkiha »

jaj tak to som uz par krat akoze videla, teda pouzila som to. lebo niekde ked som objednavala tak sa nedalo inak len zaplatit dopredu takze som bola donutena ale to fakt len ked inak moznost nie je uz. takze to viem, ze mi pride smska ale to sa neda nijako obist? ze vzdy by som o tom musela vediet?
milkiha

Odoslaťod zajka257 »

nikto ta do toho nenuti vies ako, ked sa ti to nepozdava tak mozes platit na dobierku a podobne ked sa da. len vravim akoze vie to dost ulahcit zivot, ked sa ti nahodou stane, ze ti pride necakane kurier napriklad skor a nemas pri sebe peniaze a neda sa kartou platit jemu tak to nie je bohvieco
nema ako ved ta smska pride tebe, karta je proste spravovana s telefonnym cislom, pokial mas telefon ty tak sa nic nestane neboj sa
zajka257
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.