Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Odoslaťod jancitka »

ja mam ulozene niekde, vlastne tam kde to vyuzivam najviac. ked si objednavam jedlo a hlavne teda oblecenie ale tiez mi trosku trvalo kym som si na to zvykla trosku :D samozrejme, ze ma niektore kamosky plasili ale som si pozistovala, ze ako to chodi a prislo som na to, ze pri tomto musia mat uz trochu ine bezpecnostne opatrenia, ovela lepsie takze sa nebojim
jancitka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zajka257 »

@veronik74 Zatial ano, akoze som rada, ze mi to prislo lebo z toho som bola trosku nervozna, ze uz je to zaplatene tak ze ci mi to vobec pride ale prislo :D Takze sa vytesujem a budem este skusat dalej takto objednavat, bolo to rychlejsie ked som tam tu kartu ulozila tak si na to budem teraz postupne zase zvykat
zajka257
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod veronik74 »

zajka257 píše:@veronik74 Zatial ano, akoze som rada, ze mi to prislo lebo z toho som bola trosku nervozna, ze uz je to zaplatene tak ze ci mi to vobec pride ale prislo :D Takze sa vytesujem a budem este skusat dalej takto objednavat, bolo to rychlejsie ked som tam tu kartu ulozila tak si na to budem teraz postupne zase zvykat

@zajka257 Vidis to. To je super, treba sa ucit novym veciam. A co pekne si si objednala? Ja som na zaciatku tiez bola taka, ze pride to ty kokso je to zaplatene a co ked nepride :D Nechcelo by sa mi natahovat s nikym :O
veronik74

Odoslaťod zajka257 »

Je to taky strach trosku, lebo vies si myslim, ze kazdy clovek je taky, ze nerad plati za nieco dopredu ked nevie ani ako to vyzera nazivo a tak. Ale si myslim, ze ked si budem davat pozor na to odkial objednavam tak by sa nemalo stat nic zle nie?
zajka257
začiatočník

Odoslaťod jancitka »

mozno aj adrenalin nie? :D ale nie, si zober kolko ludi si takto objednava a je to v pohode proste :)
jancitka

Odoslaťod veronik74 »

Prosim ta nemas sa coho bat, ked nieco riesi to banka.
veronik74

Odoslaťod klarissa »

Ja si momentalne nechavam z karty strhavat ked si objednavam jedlo, lebo nemam nervy na to sa vybavovat s tymi rozvozarmi, vecne mam platit tak okolo 15 eur, dam im 20 a oni mi povedia, ze nemaju vydat, vtedy ma ide rozhodit od jedu. Takze to si zakazdym davam platit z karty, tak ju tam mam uz aj zapamatanu nech to tam nemusim zakazdym tukat
klarissa

Odoslaťod zajka257 »

To sa aj mne par krat stalo :D Ze som chcela platit nejakych 12 eur, dala som 20 a povedal mi, ze ale pani to mate vela ja vam nemam vydat. No ako to mozu takto poslat kuriera s jedlom aby nemal vydat 8 eur, to je smiesne podla mna
zajka257
začiatočník

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.