Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Co vsetko sa Vam strhava z karty?

Odoslaťod jasterka12 »

Super a aké máš aplikácie? Ja ich tiež používam niečo málo :)
jasterka12

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod macronita »

jasterka12 píše:Super a aké máš aplikácie? Ja ich tiež používam niečo málo :)

Ja som si stiahla aj aplikáciu od banky nakoniec a je to fakt super, takto to mam ovela rychlejsie pod kontorolou. Som si to aj vedela nastavit a aj priatel mi pomohol trosku :)
macronita

Odoslaťod kosianovanin »

Baby, ktoré nepoužívate tieto takéto aplikácie, robíte veľkú chybu Nie je asi nič čo by vám viac vedelo uľahčiť nakupovanie, platby, prevody ako aplikácie do telefónu Ja to používam na dennodennej báze a som veľmi spokojná, fungujem tak už niekoľko rokov a nestalo sa mi, že by mi niekde odišli peniaze kam nemali a to objednávam aj na tých čínskych :)
kosianovanin

Odoslaťod zajka257 »

@veronik74 No mam normalne ten obchodplay, to je to iste nie? A aj cez hento glami a tak sa da ulozit karta? Lebo ved to glami je iba taka zberna stranka, ked si chces kupit uz priamo tu vec tak ta presmeruje uz na tu stranku kde to maju nie?
zajka257
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod veronik74 »

@zajka257 ano zberna stranka ako si to nazvala, ale ja mam karty ulozene na tych obchodoch, na ktore ma glami odkazuje najviac :) Obchod play je aplikacia, ktorou stahujes aplikacie do zariadenia :)
veronik74

Odoslaťod zajka257 »

@veronik74 Jasne uz to chapem, no stiahla som si GLAMI, ale objednala som si aj..Z adiddasu, odkazalo ma glami na to ked som klikla na tenisky, ale vyhadzovalo mi tam, ze aj to ma appku tak som si stiahla app addidas a tam sa da dat karta, ked si muz vyberie nieco tak mu to tak skusim cez kartu urobit :) Diky za rady :)
zajka257
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod veronik74 »

kosianovanin píše:Baby, ktoré nepoužívate tieto takéto aplikácie, robíte veľkú chybu Nie je asi nič čo by vám viac vedelo uľahčiť nakupovanie, platby, prevody ako aplikácie do telefónu Ja to používam na dennodennej báze a som veľmi spokojná, fungujem tak už niekoľko rokov a nestalo sa mi, že by mi niekde odišli peniaze kam nemali a to objednávam aj na tých čínskych :)

@kosianovanin jj tiez si myslim, ze je to super :)
veronik74

Odoslaťod veronik74 »

zajka257 píše:@veronik74 Jasne uz to chapem, no stiahla som si GLAMI, ale objednala som si aj..Z adiddasu, odkazalo ma glami na to ked som klikla na tenisky, ale vyhadzovalo mi tam, ze aj to ma appku tak som si stiahla app addidas a tam sa da dat karta, ked si muz vyberie nieco tak mu to tak skusim cez kartu urobit :) Diky za rady :)

@zajka257 tak to je super a ako? Dobre spokojna si? Nemas vobec zac, kludne si tych appiek stiahni aj viac, aj ked si len mrknes obcas mozno nieco kupis :)
veronik74

Odoslaťod patusa_11 »

A to co mate? Akoze strhava z karty? Sak to by skor strhavalo z uctu nie? Ci vy myslite akoze portali kde sa karta uklada ako napriklad na cinemawere?
patusa_11

Odoslaťod macronita »

patusa_11 píše:A to co mate? Akoze strhava z karty? Sak to by skor strhavalo z uctu nie? Ci vy myslite akoze portali kde sa karta uklada ako napriklad na cinemawere?

Presne tak ako si pisala v druhej otazke, tu riesime ja som si dala poradit a skusila som. Som spokojna a ucim sa s tym :)
macronita

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.