Bolest po cisarskom

Keď rastie bruško, nič nie je banálne. Je to o novom svete, novom človiečikovi, nových vzťahoch, istotách i neistotách. Nič neprežívame tak intenzívne, ako toto obdobie.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Bolest po cisarskom

Odoslaťod Feeling »

Velmi pekne prosím o radu čo vám pomohlo ulavit si po sekcii. Caka nas to den pred vianocami a chytá z toho mindráky. Rodit budem v Košickej nemocnici. Beriem všetko možné aj kúzelný lekvár.
Feeling

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Bolest po cisarskom

Odoslaťod strawberry7 »

Lekvár ti asi nikde nedajú a už vôbec nie kúzelný, ale máš celkom šikovnú pôrodnicu ;) mrkni na ich recenzie to ta upokoji a od bolesti co pomaha no asi nejake opiaty ale to ako mamicka nesmies takze sa skus popytat na tie pumpičky do rany ale musíš skor lebo ich treba dopredu objednať. Inak veľa šťastia a krásneho ježiška :)
strawberry7

Odoslaťod Feeling »

pumpičku ? Prosím ta o com mi to hovoríš ? Kde sa k tomu dostanem a nevadí to bábätku ? Co je vlastne ta pumpicka zac ?
Feeling

Odoslaťod strawberry7 »

No pumpičku u nás používajú zatiaľ tuším len v BA a KE a do mlieka sa toto analgetikum z rany nedostava takže vklud emôžeš byť bez bolesti aj kojiť. Je to malá mašinka niečo ako trošku väčšie pero na písanie, ktorá sa pripevní na telo a jedna jej časť sa všije priamo do rany a tam sa vylučuje analgetikum, ktoré ti danú oblasť umrtvi je to celkom nové u nás ale vo svete bežné najmä v rakúsku či kanade. Len dopredu sa na to musíš pýtať aby ti ju stihli objednať
strawberry7

Odoslaťod ZenaLena »

áno, pumpa xantis, vedľa mňa ležala mamička, čo rodila cisarákom a mala pumpičku, druhý krát pojdem do toho aj ja :) vyzerala dosť spokojne!
ZenaLena

Odoslaťod Tinka89 »

ako dlho dopredu to treba objednavat? a je to akoby nachystane pre teba ked to na teba pride? ci to mas so sebou a len to prinesies ked zacnes rodit?
Tinka89

Odoslaťod Katoska »

minimálne 24 hodín pred porôdom, ale pochopiteľne odporúčam asi keď sa preto rozhodneš:) lekárka ti napíše predpis lekárne a z lekárne ti to objednajú do nemocnice, takze ty sa o to nemusíš starať
Katoska

Odoslaťod reni789 »

bábätku to práveže vôbec nevadí, kanyla vyvádza analgetikum primo do rany, do mliečka sa nič nedostane !
reni789

Odoslaťod Tinka89 »

a asi to naplno hradí pacientka vsak? viete mi orientacne povedat, aka je cena?
Tinka89

Odoslaťod reni789 »

úplne som to neskúmala, ale niekde som natrafila na cenu, myslím, ze 160 eur, co mi príde dobrá cena :)
reni789

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tehotenstvo a pôrod

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...