CHLADNIČKA - aká značka?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: CHLADNIČKA - aká značka?

Odoslaťod sunhila »

To sa mi moc nedari ani teraz mat nejaky poriadok v tom co mam v mraznicke ale zvladam to :D Ked proste potrebujem uvolnit miesto tak nejake veci co su tam uz dlhsie a viem, ze uz nebudu ok alebo ich uz nikdy nepouzijem proste vyhodim a je to :) Dakujem pozriem si to :)
sunhila

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod karolyna »

Môj postup bol taký, že som sa spýtala kamošiek a každej susedy, s ktorou som sa poznala akú majú oni chladničku, zapisovala som si značku, ako dlho ju majú, koľko stála, koľko vydržala, či boli nejaké problémy a nakoniec mi vyšlo, že najviac z nich malo philco chladničku a že s tými mal aj dobré skúsenosti aj keď každá mala inú :) Možno trochu komplikovaný postup ale vyplatil sa, mám ju teraz už druhý rok a všetko je okay, vôbec sa nekazí, všetky tie funkcie fungujú tak ako majú takže ak budem znova kupovať chladničku tak na to pôjdem tým istým spôsobom
karolyna

Odoslaťod sunhila »

Dost zvlastny postup, to by mi asi nenapadlo samej sa takto vypytat ale tak asi to bolo ucinne ked vravis, ze si nakoniec vybrala dobre :) Mozno to vyskusam. A kolko uz mas tuto chladnicku?
sunhila

Odoslaťod karolyna »

Pravdupovediac pred par rokmi by to nenapadlo ani mne, sla by som do obchodu a kupila by som prvu co by sa mi v obchode zapacila alebo co by mi poradili. Lenze neraz sa mi stalo, ze som to tak spravila, kupila a potom som doma banovala. Takze cim starsia tym mudrejsia a teraz som uz do toho vobec nenasla tak hrr ako pred tym
karolyna

Odoslaťod Lejli »

Prosím vás keď ste kupovali teraz nedávno chladničku niektorá tak aký energetický certifikát mala?
Lejli
začiatočník

Odoslaťod romcitka »

moja mala A plus plus preco to potrebujes vediet? ak chces aby mala co najlepsiu energeticku triedu tak sa chod pozriet do obchodu ake maju a tam si vyberaj :) aj uvidis ako to je s cenami pri takych chladnickach ak mas v plane kupovat :)
romcitka

Odoslaťod Lejli »

Chcela som len vedieť od viacerých báb, že či majú niektoré napríklad aj s nižším, proste som len chcela urobiť nejakú štatistku pred tým ako pôjdem sama do obchodu vyberať
Lejli
začiatočník

Odoslaťod sunhila »

Hm ale tak aspon si si vdaka tomu vybrala dobru chladnicku, ale nebolo to moc zdlhave? Kazdeho sa vypytovat a tak, neviem mozno to vyskusam ale myslim, ze su aj praktickejsie sposoby :)
sunhila

Odoslaťod karolyna »

Sú ale mne sa tento spôsob teda dosť osvedčil :D Aj keď to nebolo za pol hodinu vybavené tak som rada, že som si vybrala dobre aj vďaka tomu vlastne :)
karolyna

Odoslaťod Lejli »

Prosím ťa a tá tvoja chladnička to je čo zač? A aký ma certifikát? Cena? Vieš mi prosím ťa toto všetko napísať aby som mala trošku prehľadať? Bola by som ti hrozne vďačná, tiež by si mi dosť pomohla k tomu aby som si dobre vybrala z toho množstva čo máme teraz na výber
Lejli
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.