Aká sedacia súprava?

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Aká sedacia súprava?

Odoslaťod nowiena » Št 05.Apr. 2018 14:40

Myslis misrucha?
Potom asi aj ja by som to mala chytit za tento koniec a zacat sa orientovat tymto smerom, aby som to vsetko mala v suchu, aby som myslela viac na prakticke vyuzitie sedacky :-O
nowiena

Založený: Po 29.Jan. 2018 15:39

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod zlatiana » St 11.Apr. 2018 12:11

to by mala byt prva vec na ktoru pomyslis, ked si ides sedacku vyberat, ale poviem ti, ze my sme sedacku kupovali este sme nemali Mareka, ked sa narodil myslela som, ze to bude koniec nasej sedacke, ze to nezvladne, kedze sme si zvolili taku horcicovu a poviem ti, ze uplne v pohode, zvlada ta sedacka aj nase vyvalovanie, aj jeho pravidelne hranie, behanie, uplne super je :-)
Obrázok používateľa
zlatiana

Založený: Ut 20.Feb. 2018 11:58

Odoslaťod misrucha » Št 12.Apr. 2018 11:13

nowiena tak to je v podstate na tebe, ja som ti len napisala moju skusenost, ako ja radsej nakupujem, akoby som to riesila opat, to ci si z toho nieco vezmes, to je uplne len na tebe, ale podla mna to ma zmysel skor takto, napriklad ja som si prisla na svoje na predajni Tempa Kondela, tam maju kopu sedaciek vystavenych a mozes skusat kochat sa kolko len chces a vybrat si co ti bude srdcu najblizsie :)
misrucha

Založený: Ut 06.Mar. 2018 10:34

Odoslaťod nowiena » Št 19.Apr. 2018 9:15

Sak toto ja viem.
Ze to je na mne na nikom inom. Ze budem musiet aj tak napokon sama si s tym dat nejako rady. To je potom zlatiana fajn, ze ta sedacka to ustala, ani to nie je na nej vobec poznat, ze mate dieta?
Misrucha ten obchod ma viac predajni po Slovensku, ze?
nowiena

Založený: Po 29.Jan. 2018 15:39

Odoslaťod misrucha » St 02.Máj. 2018 17:48

ano viac predajni na slovensku, aj eshop, cize mas z coho vyberat, preberat, kam sa pojdes pozriet, zvladnes to podla mna lavou zadnou :-)
misrucha

Založený: Ut 06.Mar. 2018 10:34

Odoslaťod simixe » Št 03.Máj. 2018 15:29

ked ste kupovali sedacky kukali ste sa aj na to akym sposobom sa gauc rozklada? ze ci sa to vytahuje ako suflik alebo ako? mate vobec rozkladacie sedacky alebo dnes to uz nejako nie je trendy?
mame asi desat rocny gauc a chcela by som ho vyhodzit z domu :-P
simixe

Založený: Št 05.Apr. 2018 13:25

Odoslaťod mirika88 » Ne 13.Máj. 2018 14:11

rozkladacie gauče budú podľa môjho názoru stále trendy, in aj neviem čo všetko pretože je to praktické riešenie, ktoré odcení každý jeden človek, ktorý potrebuje v domácnosti ušetriť nejaké to miesto, predsa len skôr aj môže niekto u teba prespať, keď máš rozkladací gauč :-)
mirika88

Založený: St 11.Apr. 2018 11:26

Odoslaťod simila » St 16.Máj. 2018 13:56

mirika88 suhlasim s tvojim nazorom. my rozkladaciu sedaciu supravu mame uz dva roky a dost ju vyuzivame. spociatku sme si mysleli, ze rozkladanie bude pre nas iba taky bonus, ze to asi ani pouzivat nebudeme a je to pravy opak. chodi k nam dost casto navsteva a tym padom ju vyuzivame aj na prespatie. vacsinou si aj pochvaluju, ze je velmi pohodlna:-)
simila

Založený: Št 19.Apr. 2018 8:14

Odoslaťod kovalicka » Št 17.Máj. 2018 10:35

@simila: A kde ste kupovali rozkladaciu? Lebo od kvality najviac závisí. My by sme teraz chceli aj kúpiť rozkladací gauč ale nikde nevieme natrafiť na pekný a ešte aj kvalitný :-( A to sme už pobehali dosť veľa obchodov :-/
kovalicka

Založený: Ut 17.Apr. 2018 9:47

Odoslaťod mirika88 » Pi 18.Máj. 2018 18:12

tak pokiaľ je kvalitná, tak bude aj pohodlná. to je jasné :-) ;-) akú máte a z kade, ak smiem vedieť? :-)
mirika88

Založený: St 11.Apr. 2018 11:26

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...