Bulharsko autom

Víkend? Dovolenka? Detská oslava? Alebo len tak? Kam chodíme s deťmi, kde je príjemne, kde vedia čo rodičia s deťmi potrebujú.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bulharsko autom

Odoslaťod julca214 »

@jana.v môže to byť zaujímavé, takéto cestovanie:-)
julca214

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod nassica »

julca214 - zaujimave to moze byt ale iba v tom pripade, kedy su este ludia mladi a bezdetny..ako nahle uz ma par deti a rodinu tak uz taketo vylety nemozu podnikat..bolo by to dost narocne
nassica
začiatočník

Odoslaťod jana v. »

pri tom cestovani trabantom ide skor o to naplanovanie trasy, aby cestujuci napr. kazdych 400 km mali prestavku a nieoc zaujimave videli, skusili, alebo len nejaky relax, napr. aquapark a pod.
Priznam sa, ani ja nie som zastancom cestovania az takto pomaly na dovolenku, ale aspon na jednu cestu si nieco naplanujeme vzdy, alebo sa nam niekto cestou o to postara neplanovane...
a nasim detom sa to od zaciatku celkom paci, navyse maju o com v skole rozpravat. a este stale sa najde niekto, ze ked mu povedia, ze sme boli v solnej jaskyni a kolotocovali sme sa tam na obrovskom ruskom kole, na nich pozera tak neveriacky, ako ked maly Janko vysvetloval, ze vecer sme mali vo vani iba 2 kaprov - ocka s mamou a do rana sme mali 3, lebo sa im narodil maly kaprik (dostali sme ho vecer, ked spali a oni si to tak vysvetlili) :-)
jana v.
expert

Odoslaťod Tinka89 »

babenky moje, hlavne nezabudnite svoju rodinku na dlhu a krasnu dovolenku poistit. Vela ludi na to zabuda :(
Tinka89

Odoslaťod reni789 »

ak máte velké a pohodlné auto,pohodlnu autoseddačku a pojdete v noci,tak si myslím, že sa to dá v pohode zvládnuť.
reni789

Odoslaťod zuzincek »

reni789 nie som si tym az tak ista. raz som to absolvovala a povedala som, ze uz nikdy viac. bulharsko je dost daleko a trmacat sa auto tolko hodin nie je sranda
zuzincek

Odoslaťod patrissianka »

Obdivujem vsetkych ludi, ktori sa takto vyberu na taku dlhsiu cestu autom. Ja by som to nedala :-/ :-(
patrissianka
začiatočník

Odoslaťod EminaW »

chválim nápad a zaroveň vás podporujem. Tiež na dovolenky chodíme autom.Deti máme vačšie, takže je to skor aktivna dovolenka na bicykli, ale samozrejme si uživame aj more a všetko čo k tomu patri.
EminaW

Odoslaťod Gabi_a_Alex »

tiež by sme to takto chceli vyriešit. Snad do tej doby kupime nové auto, aby sme sa všetci zmestili.
Gabi_a_Alex

Odoslaťod miladia »

Gabi_a_Alex radsej si bulharsko zaplatte letecky. Ist tam autom je dost za trest. Je to prilis dlha cesta a prve dni sa len z tej cesty dostavate a potom si az uzivate dovolenku
miladia
začiatočník

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Kam s deťmi

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...