Dovolenka 2015 - 16 - 17 - 18 ... cestovanie nás neomrzí

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Dovolenka 2015 - 16 - 17 - 18 ... cestovanie nás neomrzí

Odoslaťod Kirkuša » Pi 18.Máj. 2018 11:22

Noc literatury v strede prac. tyzdna zial nie je nic pre nas. Dcera ma treningy az do vecera, ja mam toho tiez nad hlavu, som rada ked v noci padam do postele aj to nestiham. To uz by musela byt jo akcia aby sme sa trhli.
Celkovo v poslednom case ma dost unavuje istym sposobom dost zviazany rezim, bolo by uz to leto treba, snad sa to uvolni.
Ale premyslame ze pojdeme na samozber jahod, snad do Rajky? Cena polovicna ako sa da zohnat v BA a este sa cela rodina moze zdarma napast pri zbere samotnom...
Kirkuša + 2svište: siedmak a štvrtáčka
Obrázok používateľa
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Založený: Ut 07.Aug. 2007 7:44

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Martina O. » Po 21.Máj. 2018 10:34

my mame tiez dni, ked by sme cez tyzden nemohli kvoli kruzkom, ale akurat streda je taka, ze nemame nic a deti ani nemavaju vela ucenia, tak sme si to vedeli zariadit. tym, ze byvame kusok od centra, bolo pre nas sikovne a rychle dostat sa tam aj spat.

inak v poslednom case stale pribudaju dobre akcie na letenky z viedne, az lutujem, ze sme si kupili zajazd.. ale tak co by clovek pre deti nespravil, ked sa chcu ist vyvalovat do rezortu.. ale sme si s muzom povedali, ze viac sa na ot nedame prehovorit.. kym boli deti male, ja sama som chela rezort a svaty pokoj, ale teraz chcem radsej cestovat :-)
Martina O.
začiatočník

Založený: Ut 08.Nov. 2005 11:39

Odoslaťod Kirkuša » Ut 22.Máj. 2018 6:14

Ano, tento rok je - na pocudovanie, na rozdiel od minulych rokov - dost leteniek z Viedne na leto na prazdniny vselikade este aj o tomto case. Ja mam teda v hladaciku hlavne to Grecko a naozaj ponuky (stale) su. My sme radi ze mame ten Milos, nakolko ten som velmi chcela uz viac rokov a doteraz tam nijake schodne neboli, teraz ano a odvtedy sa uz neobjavil.
Ale skutocne by som nemala problem vyskladat si peknu grecku dovcu niekde inde stale, aj teraz. Jedine znevyhodnenie co moze byt ze vacsina ubytka uz je - pre individuanych cestovatelov (konieckoncov to plati aj pre ponuky cez CK) - prebrata (tie hlavne ponuky booking, airbnb a dalsie), ponuka uz je znatelne uzsia a ceny vyssie nez v dobe ked sme, fakticky este na jesen min.r.kupovali letenky my. To bolo ubytka na vyber vela do vole. Teraz sice letenky lacne aj su, ale s ubytkom uz moze byt problem. Jedine ze by niekto stornoval, cize o stasti.
Kirkuša + 2svište: siedmak a štvrtáčka
Obrázok používateľa
Kirkuša

Subham astu sarvadžagatam.

expert

Založený: Ut 07.Aug. 2007 7:44

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...