A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

"Zaslúžilé" dhodobé diskusné skupiny (min. 6 mesiacov)
Ak máte pocit, že aj vaša skupina patrí medzi "trvalky" a chcete ju sem presadiť, kontaktujte admina.

Moderátor: schamka

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: A čo tak MÓDNE OKIENKO?:)))))

Odoslaťod valinda »

@krowlina tak v tom mas asi pravdu, je to skoro to iste, to mi nenapadlo
@klaudiamuller nie, este som o nej nepocula, nie je nahodou aj na sashe? ty uz ich mas doma? nemohla by si mi sem dat fotku ako vyzeraju tie tvoje?
valinda

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod klaudiamuller »

valinda pokial viem tak nie, zatial ich predava len takto cez instagram takze ak by si chcela tak jedine cez ten ju mozes kontaktovat. ano, ja som si ich objednavala na zaciatku aprila a vyroba a dodanie trva nejake dva tyzdne tak uz ich mam hodnu chvilu doma. no momentalne odchadzame na vikend prec ale ked budem mat cas tak nieco nafotim a pridam ti ju sem :) ale aj ostatne baby ti mozu nejake pridat ak budu mat cas skor ako ja :)
klaudiamuller
začiatočník

Odoslaťod hanulinenka »

prepacte ak tu rozoberate nieco ine ale potrebovala by som poradit kde kupit pekne satocky a doplnky k nim pre rocne dievcatko na svadbu? svadba bude az zaciatkom leta takze som este nic moc nepozerala ale chcela som od vas nejake tipy, do ktorych obchodov ist pozriet alebo kludne aj odkial objednat, dakujem :)
hanulinenka

Odoslaťod valinda »

@klaudiamuller po vikende to uplne staci, dakujem ti za pomoc ;)
valinda

Odoslaťod krowlina »

....hanulinenka šaty pozri hmko, viem, že tam mávajú pekné šatočky pre malé dievčatká s tými baletnými sukničkami aj v bielej farbe a aj topánočky by si mohla tam kúpiť...ak nebudú mať číslo v obchode tak pozri e-shop odtiaľ tiež zvyknem veľa objednávať...a čo si myslela tými doplnkami?
krowlina

Odoslaťod klaudiamuller »

hanulinenka nechcela by si je nechat usit? :)
klaudiamuller
začiatočník

Odoslaťod hanulinenka »

och baby ani som necakala, ze sa tu tolke ozvete :D krowlina, saty som pozerala v hmku ale iba v obchode takze dakujem za tip, pozriem aj na internete, mozno tam ma nieco oslovi :) a klaudiamuller nie sit nechcem davat, pride mi to zbytocne lebo aj tak za chvilu z toho mala vyrastie :)
hanulinenka

Odoslaťod valinda »

v pohode, rada pomozem ked mozem :)
valinda

Odoslaťod krowlina »

....hanulinenka vidíš to, nie je začo :) tam skús možno aj topánočky pozrieť, v tom majú tiež celkom fajn výber a aj pančušky napríklad ak by si chcela... minule som tam videla aj krásnu látkovú bielu kabelôčku :) a neviem teda ešte aké doplnky by si chcela...
krowlina

Odoslaťod beruska112 »

@valinda ak ti to pomoze tak ja som si od Voskarinky naposledy objednavala tieto celenky, prisli mi iba tento tyzden este som ich ani nestihla malej dat :D este ze ich posiela iba ako male zasielky, ze je to len v obalke a postarka mi to doniesla az domov lebo u nas ma posta take otvaracie hodiny, ze dve hodiny doobeda a dve hodiny poobede. ja co som na materskej mam niekedy problem si ist vyzdvihnut zasielku a nie este taki ludia co chodia normalne do prace :jaj: inak ja mam taketo farby ale ty ked budes chciet si mozes vybrat vlastne ale to uz asi vies :yes:
Prílohy
IMG_2641.JPG
(6.52 KiB) Stiahnutá 190 krát
IMG_2637.JPG
(7.02 KiB) Stiahnutá 188 krát
beruska112
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Trvalky

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...