Aká sedacia súprava?

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Aká sedacia súprava?

Odoslaťod Suso123 »

Dobrý deň,
práve sme sa presťahovali do nového a všetko si postupne zariaďujeme. Všetkého je teraz na trhu veľa strávime s manželom vždy veľa času pri rozhodnutí, či sme vybrali to správne. A preto sa chcem spýtať podľa čoho ste si vybrali sedaciu súpravu?
Prešla som mnoho stránok, rady ako vybrať sedaciu a podľa čoho som našla na https://nakupnyporadca.eu/nabytok/ako-v ... iu-supravu . Myslíte si, že dobre radia a ponúkajú kvalitné sedacie súpravy?
Suso123

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Aká sedacia súprava?

Odoslaťod Palliko66 »

Máme sedaciu súpravu do L z látky a eko kože.
Palliko66

Odoslaťod majuskia »

osobne tiez som citala mnozstvo clankov, kym sme si vybrali a kupili sedacku, tento clanok ma vela do seba a myslim, ze je celkom fajn sa nim riadit, lebo ti pomoze rozmyslat aj nad vecami, ktore by ta mozno nenapadli. viem ze kupa sedacky nie je jednoducha zalezitost, ale zase je to vec, ktoru nekupujes kazdu chvilu :-)
majuskia

Odoslaťod nowiena »

Ty si nevyberala sedacku podla toho, co sa ti paci? Ja osobne som tak kupovala nasu sedacku, ano casom sa nejake tie nevyhody vykrystalizovali, ale neriesim to, kedze sa mi pacila, teraz mame v plane na jar/leto kupovat novu tak uvidime, co vyberieme :-)
nowiena

Odoslaťod majuskia »

aj podla toho, co sa mi paci, ale nestavala som len na tom, pretoze by som potom asi prisla na kopu veci, ktore by mi vadili, ako si aj ty napisala, preto ja si radsej zvazujem aj prakticku stranku veci a potom tu vizualnu, podla mna je dolezite aby hlavne sedacka plnila ucel aky ma ;-)
majuskia

Odoslaťod alexa30 »

myslim si, ze mas v tomto majuskia pravdu, lenze ako to vies, ked tu sedacku len vidis, chapes, najlepsie by bolo si ju vyskusat, ale tak nezistis tak, ci sa nahodou nevysedi alebo nieco take, kde si ty kupovala sedacku co mate? ja som uz skusala rozmyslat aj nad moznostou objednat cez internet
alexa30

Odoslaťod nowiena »

Myslis, ze by som sa tak vyhla nejakemu sklamaniu? Ze by som mala realnejsie predstavy? Pre mna bolo dolezite to aby do priestoru vosla, aby aj pekne ukazala, aby zaujala, ale to je vsetko, co ma zaujimalo :-O
nowiena

Odoslaťod lianaska »

je to chybou, ze len na to si sa sustredila dolezite je aj pohodlie aj prakticka stranka, ak chces vysuvnu, ze aj na spanie, tak aj to si treba pozriet aby to slo jednoducho, aby to bolo pohodlne, aj farbu samotnu je dobre prisposobit tomu ci mas deticky alebo nie ake velke a podobne ;-)
lianaska

Odoslaťod alexa30 »

ved prave to lianaska, ze je treba aj na toto mysliet, preto najskor som zacala rozmyslat nad objednanim cez internet, ale teraz s odstupom par dni uvazujem nad tym, ci by to nebol nezmysel, ci by som si tym len nejako zbytocne neuskodila, chapes :-O
alexa30

Odoslaťod misrucha »

cez internet neobjednavaj, aj ked ja tiez som pozerala nejake eshopy, ale len tie ktore maju aj kamennu predajnu aby som si vedela ist to co chcem pozriet, chytit a hlavne vyskusat, lebo to je pre mna najdolezitejsie. Aby som si mohla na sedacku sadnut, opriet sa, ci to bude vhodna volba :-D
misrucha

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...