kde kupit dobrý kavovar

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod zitka3 »

pockova to áno, darček si nevieš vybrať, ten proste dostaneš a musíš sa s ním stotožniť, ale ja som tiež bola rada, že som mohla ísť do Planea sama, že som si mohla sama vybrať to čo chcem, aj keď samozrejme, že asi bez pomoci predavača by som to tak rýchlo nevybavila :-D ale som veľmi rada, že majú aj oni prehľad o tom, čo predávajú, že vedia aj čo a ako funguje :-)
zitka3
začiatočník
 
Príspevky: 148
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod Belusa »

Keby bolo keby, podstatné je, že to máš v suchu a si s tým ok, veď to je to dôležité nie? Kam ťa to priviedlo a že si svoj problém vyriešila ;-)
Lebo viem ako to je, ja tiež som schopná sa motať v jednom kruhu neustále skrz jednu vec :-D
Belusa
 
Príspevky: 54

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod veronickavejuska »

Belusa napríklad ja som s tým okej, ale to len preto, že sa našiel niekto kto mi vedel pomôcť, lebo bez toho to nie je celkom jednoduché, keď máš kupovať niečo čo nejaké nemáš očekované ako čo funguje, či to vlastne funguje tak ako by malo a podobné záležitosti :-)
veronickavejuska
začiatočník
 
Príspevky: 145
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: kde kupit dobrý kavovar

Odoslaťod majuskia »

dobra cena, lenze to je asi dost rozdielne, podla mna je fajn si dat nejaky ten strop, ze do akej sumy ist nie? viem, ze sestra ta kupovala tak, ze prisla na jednu predajnu povedala im do akej sumy co chce a to si vzala, co bolo dostupne :-O
majuskia
 
Príspevky: 32

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron