Kam ísť na romantický večer/noc na výročie svadby ?

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Kam ísť na romantický večer/noc na výročie svadby ?

Odoslaťod klarissa » Ut 22.Aug. 2017 6:08

Corky myslim, ze v Tatrach by si taky hotel v pohode nasla alebo skus pozriet nejake zlavomaty. Tam mavaju dobre hotely aj s wellnesom v ponuke. My kedze ja mam zdravotne problemy a nemozem sa kupat v takychto vodach si vyslovene kupujeme pobyty bez wellnessu, tak ti neviem moc poradit ale sesgra s muzom chodia dost casto do Tatier. Tam je ved krasne:-)
Obrázok používateľa
klarissa

Založený: Št 16.Mar. 2017 23:05

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod ludka_82 » St 23.Aug. 2017 11:39

Jaroslavka dlho som ti neodpisovala, keďže som všetko možné riešila. Chcela by som ti ale napísať, ako dopadol náš pobyt. Napokon som pozerala aj ceny toho hotela a rozhodla som sa, že si tam tú jednú izbu na jednú noc zajednáme. Bolo to tam krásne a hlavne romantické. Aj drahý bol nadšený, že som vymyslela niečo takéto. A o jedle v reštaurácií pod hradom ani nehovorím. To bolo božské! Chodili sme tam aj na obedy aj na večere. Paráda! Ďakujem ti za super tip:-)
ludka_82

Založený: St 20.Júl. 2016 8:04

Odoslaťod jaroslavka » Pi 08.Sep. 2017 10:22

Ludka všimla som si, že si sa mi neozývala, ale to vôbec nevadí. Dobre ste spravili, aspoň ste si užili sami dvaja a trochu aj oddýchli:-) Som skutočne rada, že sa Vám tam páčilo a že som Vám dobre poradila:-)
jaroslavka

Založený: Ut 02.Aug. 2016 10:23

Odoslaťod Lejli » Po 11.Sep. 2017 13:57

@nassica nie je začo, už som ti to raz napísala tak neďakuj furt:-) Ale ďakujem aj ja za to, čo si o mne myslíš:-) Si ma tým potešila:-)
Lejli
začiatočník

Založený: Po 23.Jan. 2017 12:21

Odoslaťod ludka_82 » Ut 12.Sep. 2017 14:19

Jaroslavka to sme si veru oddýchli. Prišli sme z tade plný energie a hlavne aj lásky. Takýto spoločný víkend sme už dlho nemali, takže to posilnilo aj náš vzťah:-) Plánujeme tam ísť aj budúci rok:-)
ludka_82

Založený: St 20.Júl. 2016 8:04

Odoslaťod beruska112 » St 13.Sep. 2017 11:04

Klarissa a kam chodievate na take vikendove pobyty a co na nich robievate ked sa nemozes kupat? mam taky isty problem, ze sa v bazenoch nemozem kupat iba v mori. preto chodime kazdy rok na dovolenku ale my by sme radi aj castejsie niekde na Slovensku. len co sa take da robit a hlavne v zime, ked sa neda na turistiky chodit? porad
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112

Založený: So 08.Apr. 2017 11:29

Odoslaťod klarissa » Št 14.Sep. 2017 6:36

Beruska ahoj;-) My chodievame vacsinou do takych miest, kde vieme, ze mozme pozerat nejake pamiatky alebo hrady. Boli sme napriklad v Banskej Stiavnici, v Trencine, v Liptovskom Mikulasi a mnoho dalsich. V prvom rade je pre nas dolezite, aby sa dalo niekde ist a je nam uz jedno kam, ci turistika alebo len taka mierna prechadzka alebo spominane hrady. A niekedy len tak na hotely vylehujeme a uzivame si dobre jedlo:-) Ale to je ten najposlednejsi pripad :-D
Obrázok používateľa
klarissa

Založený: Št 16.Mar. 2017 23:05

Odoslaťod jaroslavka » Po 09.Okt. 2017 10:45

Ludka to je najdôležitejšie, že ste si oddýchli;-) Možno sa práve táto reštaurácia a ubytovanie pod hradom stane vašom každoročnou destináciou:-):-D
jaroslavka

Založený: Ut 02.Aug. 2016 10:23

Odoslaťod Jarnaja » Pi 20.Okt. 2017 9:20

Ženy na budúci týždeň ideme do Trenčína na výlet, keďže máme tretie výročie svadby. Zajednali sme si tam ubytovanie a bola by som rada, keby mi poradíte nejakú fakt super reštauráciu. Kľudne môže byť aj drahšia. Za všetky tipy už teraz ďakujem;-)
„Dieťa je živý kvet zeme.“
Obrázok používateľa
Jarnaja

Založený: Ut 25.Apr. 2017 11:15

Odoslaťod patrissianka » Ut 24.Okt. 2017 11:47

Jarnaja píše:Ženy na budúci týždeň ideme do Trenčína na výlet, keďže máme tretie výročie svadby. Zajednali sme si tam ubytovanie a bola by som rada, keby mi poradíte nejakú fakt super reštauráciu. Kľudne môže byť aj drahšia. Za všetky tipy už teraz ďakujem;-)

Ak ste este neboli na tom vylete (nenapisala si presny den) tak ti chcem poradit, aby ste sa isli napapat do restauracie pod hradom, ktora je vlastne sucastou hotela pod hradom. Zazijete tam gastronomicky zazitok. Vyborne tam varia:-) Len samozrejme, ze tam je aj drahsie jedlo. A co tam idete? Ci iba na hrad a pokukat Trencin?
Obrázok používateľa
patrissianka

Založený: St 28.Jún. 2017 12:38

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Používame súbory cookie.