Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Pečieme, vysávame, umývame, perieme, varíme, ...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod plastina » Po 19.Jún. 2017 11:41

Potrebovala by som poradiť baby. Trápime sa momentálne s kuchyňou. Konečne nastal čas aby som si ju urobila podľa svojich predstáv, keďže už sme čoto našetrili a môžeme si to dovoliť. O dosť vlasov som prišla, keď sme vymýšľali ako vyriešiť dispozíciu, či ostrovček, či nie. A mám pocit, že pri spotrebičoch sa tiež poriadne potrápim. Dostala som bojovú úlohu od mojej polovičky. Mám si vybrať aké spotrebiče chcem do kuchyne. Avšak sama si s tým nejako poradiť neviem, keďže sme toto nejako neriešili a mali sme spotrebiče v kuchyni ešte od našich. Najskôr by som chcela si ujasniť trojicu, rúra, varná doska a digestor. Toto by som chcela vyriešiť najskôr. Čím ste sa riadili pri výbere?
my family my all
Obrázok používateľa
plastina

Založený: Po 20.Feb. 2017 11:56

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kde ste kupovali spotrebiče do domácnosti a aké?

Odoslaťod beruska112 » Št 22.Jún. 2017 16:02

co by sme ti poradili? ja by som ti chcela dat teda v tomto smere radu, ze ked budes vyberat spotrebice, tak sa zameriavaj viac na to ake parametre maju, co dokazu a tieto veci a potom druha dolezita vec je udrzba, pretoze mnoho ludi si vybera spotrebice podla toho, co sa im paci, ale neuvedomuju si, ze na to mozu v buducnosti, v beznom zivote na to doplatit ;-)
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112

Založený: So 08.Apr. 2017 11:29

Odoslaťod klarkapretty » Po 26.Jún. 2017 9:46

udrzba je nenormalne dolezita to suhlasim na plnej ciare tak dokaze potrapit a netyka sa to len spotrebicov ale aj samotnej kuchynskej linky najma ak je leska ale na to sa nepyta tak nejdem mudrovat ani nic podobne :-) varna doska to je otazka ktora bola pre mna najtazsia pretoze som nevedela ci indukcia je vhodnou volbou alebo ci ist radsej do plynovej no chaos stres a panika to bola u nas :-D
klarkapretty

Mood: Cool
Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

Odoslaťod beruska112 » St 28.Jún. 2017 12:40

lenze to je vec, ktoru my neriesime aka bude linky, linku si treba vyberat srdcom, ale spotrebice rozumom, taka je moja rada, ako si sa ty nakoniec rozhodla pre co? pri indukcii je jediny problem aspon teda ktory som ja pocitila, ze sa mi inak zo zaciatku varilo, ze som nejako si nevedela zvyknut, dvakrat mi vecera prihorela, ale potom uz bol pokoj, uz som sa to naucila a uz bez ujmy na jedle :P
mamina telom aj dusou
Obrázok používateľa
beruska112

Založený: So 08.Apr. 2017 11:29

Odoslaťod sandronela » Pi 30.Jún. 2017 9:48

my mame indukcnu varnu dosku, 60tku, mne tiez dlho trvalo kym som sa zorientovala co chcem a najma kolko horakov by mala byt aka velka a ake ovladanie, ale nastastie nasla som si pre seba tu pravu, treba si uvedomit kolko varis, kolko hrncov budes potrebovat mat naraz na varnej doske, ci sa nebudu buchat zavadzat a pod
Obrázok používateľa
sandronela

Založený: St 22.Mar. 2017 15:05

Odoslaťod klarkapretty » Po 03.Júl. 2017 10:51

sandronela mne kamosky hovorili ze cim vacsiu varnu dosku tym lepsie ze toto aspon viac dokazem naraz urobit a nebudem mat problem dat dva hrnce vedla seba ale tak toto tiez kazdy sa pri tomto riadi niecim inym ovladanie nech je ake chce podla mna to sa da naucit najma sa to clovek dokaze rychlo naucit ked dennodenne vari a podobne no s tou indukciou to je vesele ale tak nie je to narocne :)
klarkapretty

Mood: Cool
Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

Odoslaťod plastina » Ut 04.Júl. 2017 11:15

Tie čo máte indukciu ste s ňou v pohode? Chcela som pri varne doske zostať asi najskôr pri plynovej. Aj keď počula som niečo také, že je pri indukcii údržba lepšia, ľahšia ako je pri plynovej varnej doske. Preto premýšľam, čo je na tom pravdy. Lebo akože bola by som rada keby som si trošku aj uľahčila v tej kuchyni niečo, keď už to robíme. Tak do menšej ako je 60tka ísť nechcem. To by sa mi hrnce vedľa seba fest tlačili.
my family my all
Obrázok používateľa
plastina

Založený: Po 20.Feb. 2017 11:56

Odoslaťod macronita » Ut 04.Júl. 2017 12:26

plastina píše:Tie čo máte indukciu ste s ňou v pohode? Chcela som pri varne doske zostať asi najskôr pri plynovej. Aj keď počula som niečo také, že je pri indukcii údržba lepšia, ľahšia ako je pri plynovej varnej doske. Preto premýšľam, čo je na tom pravdy. Lebo akože bola by som rada keby som si trošku aj uľahčila v tej kuchyni niečo, keď už to robíme. Tak do menšej ako je 60tka ísť nechcem. To by sa mi hrnce vedľa seba fest tlačili.

do mensej by som ti ani nedoporucovala ist. tu sa vo velkosti nejak neoplati setrit. indukcna je fajn, mam ju aj ja. sice je potrebne troska zainvestovat do riadu ako su hrnce, no na uspore sa ti to vrati velmi rychlo
Obrázok používateľa
macronita

Založený: Št 08.Jún. 2017 7:38

Odoslaťod pauuula » Pi 07.Júl. 2017 19:08

mne sa zda, ze mi je aj 60 niekedy malo. my mame zatial len plynovy sporak, no tiez sme rozmyslali, ze by sme si kupili indukcnu. pobehali sme aj zopar obchodov, no neviem, moc ma tie ich ceny neohurili
Obrázok používateľa
pauuula

Založený: Ut 20.Jún. 2017 7:04

Odoslaťod sandronela » Po 10.Júl. 2017 10:18

plastina píše:Tie čo máte indukciu ste s ňou v pohode? Chcela som pri varne doske zostať asi najskôr pri plynovej. Aj keď počula som niečo také, že je pri indukcii údržba lepšia, ľahšia ako je pri plynovej varnej doske. Preto premýšľam, čo je na tom pravdy. Lebo akože bola by som rada keby som si trošku aj uľahčila v tej kuchyni niečo, keď už to robíme. Tak do menšej ako je 60tka ísť nechcem. To by sa mi hrnce vedľa seba fest tlačili.

v uplnej pohode, nevidim nejaky problem preco by som s nou mala mat, strasne rychlo sa mi na nej uvari napriklad aj voda, rychlejsie ako v kanvici, cize toto je pre mna pri indukcii takym dost velkym plusom, ze fakt nemusim dlho vyckavat, uz len z tohto dovodu by som do toho isla opat, do mensej by som nesla ani ja uz teraz, ked som si na toho zvykla, ide o to, ze pre kolkych varievas a vsetky tieto veci
Obrázok používateľa
sandronela

Založený: St 22.Mar. 2017 15:05

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Elektrospotrebiče

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používame súbory cookie.