Krém na citlivú pleť

Pozvánky na mamičkovské kurzy, tanečky s deťmi, plávanie s babetkami, seansy, tvorivé kadečo, e-shopiky, obchodiky ... inzerujte, reklamujte, ukážte sa svetu.
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Krém na citlivú pleť

Odoslaťod reni789 »

Poradí mi niekto krémik? mám citlivý plet, súchú T - zone.. vyskusala už som toho veľa a zatial nic moc.. Ďakujem.
reni789

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Krém na citlivú pleť

Odoslaťod kamilka1 »

ja používam už niekolko rokov kozmetiku z notine, maju tam vela produktov prave na citlivu a problematicku plet, do 2 dní mas produkt u seba. Sú spoľahliví. Ja som naposledy objednala telový a pleťový peeling!
kamilka1

Odoslaťod heldig »

@kamilka1 a kolko sa prosim ta plati za dopravu? Ci je zadarmo doprava?
heldig
začiatočník

Mood: Tired

Odoslaťod bodina45 »

A u kozneho si bola? Treba aj tam vyskusat, mozno potrebujes nejaku taku specialnu namiesanu masticku
bodina45
začiatočník

Odoslaťod bibusenka »

"bodina45" Neviem ci od kozneho namiesane masticky su najlepsia volba. Mne ich aj daval ale vzdy som sa z nich este viacej vyhodila
bibusenka
začiatočník

Odoslaťod Dijana »

To treba len poskúšať viacej krémov a už budeš vidieť ktorý je dobrý na tvoju pleť a ktorý nie.
Dijana

Odoslaťod maminaS »

Skús prírodnú kozmetiku, možno ti prekáža príliš veľa chemických látok v bežnej kozmetike. Hľadaj kozmetiku bez ropných zložiek a chemických konzervantov
maminaS

Odoslaťod Bea123 »

výborná prírodná kozmetika je Naomi BioCosmetics. Je bez perfémov a parabénov, bez chemických konzervantov. Obsahuje výťažky zo ženšenu, kostihoja lekárskeho a zlata
Bea123

Odoslaťod kolombos »

Citlivá, problematická a naviac ešte suchá pleť trápí asi 50 percent populácie sveta. Príčiny môžu byť genetické alebo to môže byť aj zanedbaná životospráva spojená so zanedbanou starostlivosťou o suchú pleť. Sú osvedčené krémy značky Frownies a Larens na suchú pleť. Dá sa kúpiť kvalitný krém cez eshop na webe https://www.naturelook.eu/home/36-dermo-face-cream.html , poprípade aj poskytnú ďalšie informácie.
kolombos

Odoslaťod marccella »

mám pocit, že citlivá pleť je ozaj veľkým problémom v dnešnej dobe. A týkalo sa to pred časom aj mňa a teda starostlivosť o citlivú pleť nie je jednoduchá. Treba si dávať pozor akú kozmetiku človek kúpi, s akým zložením, aby si nenarobil ešte väčšie problémy. Často som bojovala s tým, že som bola ako rajčinka :-( Mala som červenú a podráždenú pleť :-( No teraz už skoro rok používam toto https://www.annemarieborlind.sk/prirodn ... tliva-plet a tie problémy postupne odozneli :-) A teraz sa teším z toho, že mám peknú a jemnú pleť :-)
marccella

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Vaša reklama na všetko

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.