normalny chlap

Partnerské vzťahy. Príchodom a výchovou detí sú posilňované alebo nabúravané. Deti túžobne očakávame alebo prijímame už neplánované...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: normalny chlap

Odoslaťod izabelik »

Ja som stastna ze som toho mojho normalneho a pre najdokonalejsieho chlapa stretla. Samozrejme to trvalo dlhsie ale kto je trpezlivy tak kazdy sa jedneho dna docka tej vytuzenej lasky
izabelik

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod eviatkoo »

@izabelik Tak sme na tom rovnako.. Mne to tiež trvalo troška dlhšie ale našla som. Síce som si prešla aj hlupákmi ale to je v tejto chvíli nepodstatné. Teším sa z každej a každého z vás, ktorý stretnú tú svoju spriaznenú dušu a sú spolu šťastní :yes:
eviatkoo

Odoslaťod klarkapretty »

Kazdy ma iny nazor a inak si predstavujem normalneh alebo skveleho chlapa. Mne sa napriklad nepozdava kamaratkin muz. Ja by som povedala, ze prodla mna normalny nie je ale ona ho vidi ako skveleho a normalneho. Takze nie je dobre sa pytat ani na nazory alebo rady, co sa tykaju sukromneho vztahu, lebo kazda z nas bude mat na danu otazku inu odpoved. 100ludi, 100chuti :)
klarkapretty

Mood: Cool

Odoslaťod luciy »

@klarkapretty vies, kazda toho svojho povazuje za toho najlepsie. A je to normalne. Pokial si s nim ona rozumie, tak ty nemusis. Ty si len jej kamaratka a mas ho akceptovat ako jej muza
luciy
začiatočník

Mood: Cool

Odoslaťod riammami »

No ženy neviem či práve sem by išiel nejaký chlap, ktorý si chce nájsť polovičku. Sú aj iné a lepšie zoznamovacie portále, kde majú väčšiu možnosť nájsť slobodnú ženu, ktorá chce vzťah
riammami

Mood: Happy

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Partneri

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.