Koberec do detskej

Horúce, aktuálne témy, veci, ktoré Vás rozčuľujú , iritujú a iné problémy...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Koberec do detskej

Odoslaťod Bea123 » St 11.Jan. 2017 15:22

Ahojte, aký by ste doporučili koberec do detskej izby? Chcem len taký malý, na ktorom sa možu deti hrať aby nesedeli na zemi. Na čom sa hrávajú vaše deti? ďakujem :D
Bea123

Založený: Ut 05.Máj. 2015 22:25

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Koberec do detskej

Odoslaťod veronickavejuska » St 11.Jan. 2017 17:58

@Bea123 ak máš chlapca tak kúp mu ten s cestou koberec, na ktorom sa môže s autíčkami hrať. Vieš aký myslím?
Vidím ľudstvo ako rodinu, ktorá sa sotva zoznámila.
Obrázok používateľa
veronickavejuska

Mood: Happy
Založený: Pi 09.Dec. 2016 9:07

Odoslaťod corky » St 11.Jan. 2017 19:36

my máme v synovej izbe z IKEA, zospodu sú protišmykový, znáša aj podlhové kúrenie. Síce nie sú moc hrubé, ale materiál je príjemný na dotyk. Jeden menší má aj s cestičkami tento http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/50320198/ a druhý taký detský. Aj cenovo vyšli dobre.
Obrázok používateľa
corky

I choose to be happy...

expert

Založený: Pi 29.Aug. 2008 10:59

Odoslaťod patusa_11 » Št 12.Jan. 2017 7:51

Poradila by som tie puzzle z tej peny, neviem ako sa to presne vola, ale urcite vies co myslis. Myslim ze to je pre deti na hranie idealne
patusa_11

Založený: Po 20.Jún. 2016 8:37

Odoslaťod slniecko » Št 12.Jan. 2017 9:07

Len pri tých penových puyyle treba pozerať na výrobcu, tie sa pavidelne objavuú na SOIke s obsahom nebezpečných materiálov, + tie kúsky sa dobre obžúvajú:)

Koberce majú moje deti z rôznych zdrojov, vždy vyberám také, aby sa dali prať v práčke.
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool
Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Odoslaťod suzie.giglio » Št 12.Jan. 2017 11:41

My mame na celu podlahu v detskej koberec, kedze nase dve vily najradsej behaju bose :lol: Mame taky travickovo-zeleny a na stene v rohu maju vyse metrovu nalepku na stenu strom...
ked boli mensie, mali sme i tie spominane penove puzzle, na tom sa hravali hlavne v obyvacke, kde vtedy este koberec nebol. puzzle sme kupili len obycajne stvorce, lebo som nechcela stale kdesi hladat pismenka, ciselka ci zvieratka z toho. neskor sme tie penove vyuzivali i na balkone ako podklad pod detsky bazenik a tiez aby sa im nesmyklo, ked z neho vyliezali. to penove puzzle uz ma vyse 5 rokov a stale je ako nove, doteraz sa s nim hravaju (robia si z neho cesticky, vagony pre plysaky...).
co sa udrzby tyka, myslim, ze s kobercom na celu miestnost je v konecnom dosledku menej prace, lebo sa jednoducho cela izba povysava, kdezto pri malom koberci - ten treba povysavat a zvysok izby utriet podlahu...
suzie.giglio

Založený: Št 07.Máj. 2015 12:50

Odoslaťod stastnablcha » Ne 15.Jan. 2017 11:03

ahoj. my sme v roznom veku menili aj koberce. ked sa deti oducali od plienky tak mali len podlahu, ked sa ucili stvornozkovat tak mali tie penove puzzle (akurat ked pobehuje mala s amilkom vo flaske tak sa to tazko cisti kedze vsetko treba vybrat a umyt a vysusit).. pre tie starsie som mala najprv koberec s cestickami, ale ten sa neosvedcil lebo neboli len na nom, tak sme dali normalny velky koberec aby nebola zima od spodu...
stastnablcha

Založený: Po 18.Jan. 2016 19:03

Odoslaťod zitka3 » Ut 17.Jan. 2017 11:48

kobercov je dobré sa zbaviť sú to lapače prachu, ktoré mnohým deťom nemusia robiť dobre, aj keď možno je to teplejšie ale z môjho pohľadu to nie je vhodné, koberec mnohokrát nestačí len povysávať, vždy v ňom niečo zostane. Preto ja som radšej keď sú deti tak riešiť puzzle penové alebo niečo také ;)
Obrázok používateľa
zitka3

Založený: Pi 29.Júl. 2016 12:55

Odoslaťod JuniorPeta » Ut 17.Jan. 2017 12:00

To keby sa mám zbaviť všetkých kobercov tak potom by sme behali po studených dlážbach. Je to síce pravda že sa tam urdžuje najviac prachu ale tak keď to inak nejde tak musíte mať aj koberce
JuniorPeta

Založený: So 06.Aug. 2016 10:30

Odoslaťod eviatkoo » St 18.Jan. 2017 15:27

@JuniorPeta my máme dlažbu jedine v kuchyni, záchode a v kúpeľni. V ostatných izbách je plávajuca podlaha ale tiež máme všade koberce. A nebaví ma to v kuse vysávať už, tak rozmýšľame nad podlahovým kúrením.
eviatkoo

Založený: Ut 25.Okt. 2016 13:34

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Čo nás páli...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Bing [Bot] a 3 hostí.

Používame súbory cookie.