Aké máte skúsenosti s cateringom?

Plánujete svadbu? Ako to všetko zorganizovať...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod lubi22 » Št 20.Okt. 2016 8:44

Ahojte, nevidela som žiadnu podobnú tému na firmy ktoré zabezpečujú catering a dosť by ma zaujímalo aké máte skúsenosti a koľko ste platili za catering na svadb? Koncom budúceho roka sa budem vydávať, a premýšľam ako to spraviť. Či zajednať nejakú takúto firmu ktorá mi zabezpečí jedlo, výzdobu a všetko okolo toho alebo si pozháňať len nejaké tetuše ktoré varia na dedinách v kulturákoch a tak. Čo by ste mi poradili?
Svoju rodinu si nevyberáte. Tá je Božím darom pre vás, rovnako tak ako ste vy pre ňu.
Obrázok používateľa
lubi22

Mood: Tired
Založený: So 10.Sep. 2016 14:42

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Aké máte skúsenosti s cateringom?

Odoslaťod slniecko » Št 20.Okt. 2016 16:18

konkrétne firmy poprosím do súkromnej správy,alebo do šuflíčka reklama
Amatéri postavili Noemovu archu, profesionáli Titanic...

ObrázokObrázok
Obrázok používateľa
slniecko

Luck is probability taken personally

expert

Mood: Cool
Založený: Št 20.Okt. 2005 23:44

Odoslaťod lubi22 » Pi 21.Okt. 2016 9:37

Slniecko áno budem rada keď mi niektorá žena baraj aj do internej pošty napíše nejaké postrehy. Nemám nejako skúsenosti s takýmito firmami tak preto ma napadlo že sa skúsim spýtať aj tu
Svoju rodinu si nevyberáte. Tá je Božím darom pre vás, rovnako tak ako ste vy pre ňu.
Obrázok používateľa
lubi22

Odoslaťod ryska01 » Pi 21.Okt. 2016 13:01

lubi22 píše:Ahojte, nevidela som žiadnu podobnú tému na firmy ktoré zabezpečujú catering a dosť by ma zaujímalo aké máte skúsenosti a koľko ste platili za catering na svadb? Koncom budúceho roka sa budem vydávať, a premýšľam ako to spraviť. Či zajednať nejakú takúto firmu ktorá mi zabezpečí jedlo, výzdobu a všetko okolo toho alebo si pozháňať len nejaké tetuše ktoré varia na dedinách v kulturákoch a tak. Čo by ste mi poradili?

Ahoj :wink: rada by som ti poradila a napísala môj názor na tvoje otázky. Myslím že dosť záleží aj od toho kde budeš mať svadbu, koľko budeš mať hostí a podobné záležitosti. My sme mali v kultúrnom dome svadbu a mali sme okolo 100 ľudí takže celkom aj dosť. Väčšinou takto keď majú baby v kulturáku svadbu tak im varia tetušky ako si aj ty písala ale my sme to nechceli. Zajednali sme si preto catering, ktorý nám všetko zabezpečil a aj výzdobu. Mali sme aspoň bez problémov, a tetušky mohli oddychovať, lebo si neviem predstaviť ako by taký počet ľudí zvládali. Ale my sme aj chceli skôr profesionálov. Takto sme mali od nich aj čašníkov, no proste všetko
Úsmev je elektrina a život je batéria. Vždy, keď sa usmievate, batéria sa dobíja a tak sa aktivuje krásny deň. Preto vždy s úsmevom...
Obrázok používateľa
ryska01

Mood: Happy
Založený: Št 21.Júl. 2016 19:02

Odoslaťod lubi22 » Po 24.Okt. 2016 15:34

Ďakujem že si si našla čas a že si mi napísala ako ste to mali vy a aký máš na toto všetko názor. My by sme chceli taktiež v kulturáku a čo som predbežne počítala tak by sme mali mať okolo 80 ľudí, čo nieje tiež málo. Skôr som tiež naklonená že by som zajednala catering len neviem ktorý je dobrý a spoľahlivý. Z tohto jediného mám trošku obavy:/ Aby som trafila a zajednala spoľahlivú firmu
Obrázok používateľa
lubi22

Odoslaťod ryska01 » Št 03.Nov. 2016 17:23

Nie je začo, rada vždy poradím pokiaľ viem:-) Hlavne nemôžeš mať obavy a popýtať sa na názory viacerých báb aby ti povedali s ktorou majú skúsenosti a ako boli spokojné. Potom dosť dôležité je, aby si si ešte pozisťovala ceny, aby si zbytočne prehnane veľa neplatila za catering. V ktorom meste to budete mať svadbu?
Úsmev je elektrina a život je batéria. Vždy, keď sa usmievate, batéria sa dobíja a tak sa aktivuje krásny deň. Preto vždy s úsmevom...
Obrázok používateľa
ryska01

Odoslaťod lubi22 » St 09.Nov. 2016 13:39

@lubi22 však nemám obavy preto som aj sem napísala aby mi baby poradili. Máme už zajednaný kultúrny dom v jednej dedine pri Prievidzi, volá sa tá dedina Kaninaka, hovorí ti niečo názov? Poznáš?
Obrázok používateľa
lubi22

Odoslaťod ryska01 » Pi 11.Nov. 2016 16:06

Lubi áno tam budete mať svadobnú hostinu? Tam majú pekný kultúrny dom, ak teda myslíš ten nový. Boli sme tam jeden rok na plese, pretože moja sesternica tam žije a nás zavolala. Veľmi pekné to tam bolo, takže to budete mať super :-)
Obrázok používateľa
ryska01

Odoslaťod lubi22 » St 16.Nov. 2016 13:16

@ryska01 chceli by sme mať, snáď budú mať voľné lebo ešte som sa nekontaktovala, ale už budúci týždeň snáď budem mať nato čas a že to poriešim. Musím už začať aby potom nebolo už neskoro. V tom novom kúlturnom dome si bola na plese? Tam sa dosť veľa ľudí zmestí, že?
Obrázok používateľa
lubi22

Odoslaťod bodina45 » Po 23.Jan. 2017 13:59

Hojte zenusky:-) Co by ste mi odporucili, riesit si celu svadbu svojpomocne alebo zavolat na pomoc catering alebo potom tu svadobnu koordinatorku? Mali ste niekto aj takuto tetusku, ktora vam vsetko zabezpecovala alebo su to zbytocne vyhodene peniaze? Vdaka za vsetky nazory :-) :-)
Obrázok používateľa
bodina45
začiatočník

Založený: Pi 12.Aug. 2016 7:26

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Svadba

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Používame súbory cookie.