net111

Táto sekcia je špeciálne pre súťažiace, môžu sem vkladať svoj profil, fotku, úspechy na ceste za chudnutím, skúsenosti, pocity, zlepšenia, ale aj ťažkosti. Ak chcete súťažiť, požiadajte o vstup do skupiny Účastníci súťaže alebo kontaktujte admina na hana@rodinka.sk. Ako vkladať príspevky do súťaže?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: net111

Odoslaťod molly72 »

net111 píše:zienky, poradte mi, kde kupit za rozumnu cenu steviu sladidlo alebo zelinu a ako to pestovat a ako piect so steviou? deti lubia babovky, ale tam ide vela trstinoveho cukru a predsalen by tolko cukru nemuseli a ani na kolacoch z kysnuteho cesta... rada by som cast cukru nahradila pre rodinu steviou

s tým Ti neporadím, ešte som neskúšala...
molly72
pokročilý
 
Príspevky: 873

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: net111

Odoslaťod net111 »

molly72 píše:fúha, tak to je pekne v prde... čo teda budeš vlastne jesť? :???: :???: :???:


netusim :DN :DN :DN :DN :DN
zo zaciatku asi hladovat :drop: :drop: :drop: a hadam si najdem nejaky system... ale asi chlieb s maslom a salaty dalej ako doteraz, len s bodliakovym olejom okvapkany a maso uz len na obed.... mi to vychadza, ze rano ovsena kasa s ovsenym mliekom a mozno nejake semiacka + voda s polkou citronu :ble: ... desiata chlieb s maslom a zelenina alebo mrkvovy salat s orechami, obed zelenina s bodliakovym olejom a bud kuracie, hovadzie al ryba a olovrant uz len zelenina s bodliakovym olejom a tofu :ble: :ble: :ble: .... vecera... asi strukoviny? alebo voda s druhou polkou citronu, nech dodrzim denny limit, ze 1 citron povinne, ked to nestihnem do 18tej... urobim si kuraci vyvar, ten nie je drazdivy a dam si vyvar, ked nestihnem pripravit pre seba veceru, lebo ja som mala vzdy o 19tej.....

len s cvicenim neviem ako... cvicim uz len vecer po 20tej :skuli: :skuli: :skuli: :skuli: nehrozi, zeby som vstala skor, poslednu dobu mam problem vstat aj o tej piatej
net111
pokročilý
 
Príspevky: 593

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: net111

Odoslaťod marietta »

az teraz som sa dostala riadne k citaniu, nezavidim ti net, ale verim, ze ty to nevzdas a najdes si system, mozno to pojde pomalsie ale verim, ze pojde :yes:

ohladom stevie som sa mala dnes stretnut s kamoskou co ju uz pestuje a da mi kusok na zasadenie, len som chora a lezim doma, ked ziskam info, tak sa podelim, ja zatial pouzivam agave sirup
marietta
pokročilý
 
Príspevky: 626

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: net111

Odoslaťod molly72 »

ako pokračuješ? dá sa to zvládnuť? vymyslela si niečo s tou stravou? drž sa :4:
molly72
pokročilý
 
Príspevky: 873

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: net111

Odoslaťod 13katarina »

No, to nie je ľahké urobiť si režim popri práci a rodinke :no: Držím palčeky :4:
13katarina
pokročilý
 
Príspevky: 790

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: net111

Odoslaťod net111 »

No zatial sa mi nedari dietova akoby doktorka chcela... sem tam si cvrknem do kafe mlieko, zacala som davat steviu, ale to mi nechuti... ja som pila kafe s mliekom, zase prejdem na sojove... vecer drzim dietu byvam hladna ako tiger

teraz som doma, mame chripku, v skolke 90% chorobnost, od dnes ju zavreli a najmensi od vikendu horuckuje, uz berie aj celkove atb na komplikacie, ale zatial nepomaha nic... muz dostal teploty a mne je nafigu tiez, tak neriesim, necvicim... navyse mala sestra tazky uraz, tak som rozhodena, ale ze uplne, dnes som mala v robote termin na prezentaciu SAPu, este ju nemam, aj ked som doma, lebo nevladzem zit

dufam, ze sa cez vikend pozviecham, akurat budem musiet dokoncit prezentaciu

idem si dat grep... od poobedia som nejedla, hadam grep mozem, ale budem este dlho hore ......

az sa mi to utrasie, tak napisem viac
net111
pokročilý
 
Príspevky: 593

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: net111

Odoslaťod marietta »

prajem skore uzdravenie a zotavenie tebe aj vsetkym tvojim blizkym :4:
marietta
pokročilý
 
Príspevky: 626

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: net111

Odoslaťod net111 »

zienky, ja som sa uz dostala z povianocnych 72 na 69... a tu stojim.... dieta mi nejako nechuti, vynechvaam jedla, lebo skoro nic nemozem...a potom som vycerpana a necvicim :( cele dni sedim za stolom a nie je to idealne...ale uvidim, uvazujem nad nejakym detoxom, len takym lahsim, lebo este stale kojim..len prejst na cas na surovu stravu... kojim uz len do konca maja a na leto krpca odstavim, aj ked sa na usi postavi... ja by som ho odstavila uz teraz, ale ide v maji do nemocnice a ja si robim narok byt pri nom ako kojaca matka dietata pod 3 roky.... v ziadnom pripade ho nenecham ani minutu sameho, tak to s tym kojenim este potiahnem.... ale tento rok chcem dat dolu este 10 kil? velka vyzva, ked som dala dolu malo posledne mesiace
po vikendoch sedim v skole, cez tyzden v praci, po veceroch sa ucim, takze mi rastie iba sedaci sval... ale uvidime, hadam to nejako prekonam :)
net111
pokročilý
 
Príspevky: 593

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: net111

Odoslaťod 13katarina »

Super, že sa Ti podarilo dať dole vianočné kilečká 8)b Držím palčeky drobcovi, aby všetko dobre dopadlo a aby aj odstavenie prebehlo čo najlepšie. No a hlavne, aby sa Ti podarilo splniť stanovený cieľ :wink:
13katarina
pokročilý
 
Príspevky: 790

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Takto chudnem

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.