BIOLAMPA - ktorá?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

BIOLAMPA - ktorá?

Odoslaťod Samsara »

Ahojte,chcem si kupiť biolampu a možno mi viete poradiť.
Rozmýšlam nad biolampou od Zepteru a biolampou Biostimul,je tam cenový rozdiel v prospech biolampy Biostimul,ale mám možno neoprávnené obavy,či biolampy od Zepteru,nie su ,,jediné pravé" biolampy a ostatné biolampy nemaju taký učinok,ako by mali mať.
V podstate ide u všetkých biolamp o polarizované svetlo,ale viac tomu nerozumiem a trochu ma mýlia cenové rozdiely biolámp,ktoré som pozerala na internete.
Viete mi poradiť?
Ďakujem.
Samsara

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: BIOLAMPA - ktorá?

Odoslaťod gombicek »

ahoj, ja osm na tom bola podobne. nakoniec osm kupila Zepter, velmi sa inak osvedcila, pri liecenie roznych porani i prechladnuti.je to vsak urcite dobra investicia.
kamoska kupila ten biostimul na bolesti chrbta ocovi a ten teiz je spokojny..
takze moc neporadim,
akurat k tomu stojanu k Zepteru,mame ho ale ani raz sme za tie roky nepouzili.
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert

Mood: Happy

Odoslaťod Trencanka »

Ja mam Zepter lampu asi 6 rokov, aj viaceri v rodine mame. Som velmi spokojna. Konecne po rokoch som kupila aj stojan, nam velmi chybal. Kamaratka si kupila aj color terapiu, tu ja nemam. Lampu uz ani neschovavam do skrine, je stale v pohotovosti, dost sa vyuziva a pomaha.
Trencanka
expert

Odoslaťod katinka »

trencanka, ako si ju kupila? vygooglila si si predajcu? ktory presne typ mas? dakujem
katinka
expert

Odoslaťod Trencanka »

Ja mam tu najmensiu, to staci na domace pouzitie, dokonca ju ma aj kopec lekarov. Ak chces kontakt na dobru predajkynu, tak mi napis ss, dam ti na nu tlf, dohodli by ste sa. Casto mavaju aj rozne akcie, mozno na nejaku natrafis.
Trencanka
expert

Odoslaťod norina »

tiez mame od zepteru, je to vynikajuca investicia 8)b mame ju ale 12 rokov a uz sa uspesne vyuzila snad na vsetko, co bolo v "zozname" V:)
norina
expert

Odoslaťod Sammsara »

Ďakujem baby,
takže biolampa je kúpená,objednala som si nakoniec biolampu Biostimul,zatial som spokojná,malému tým liečim priedušky a nádchu a zatial to vyzerá,že to pomáha,1 krát bez liekov a kvapiek a choroba je na ústupe,teda dúfam,že sa neteším predčasne. :wink:
Sammsara
začiatočník

Odoslaťod Kajko »

Jednoznačne, na základe našich rodinných skúseností, odporúčam biolampu značky ZEPTER. Otcovi napríklad veľmi pomohla pri liečení dekubitov (preležanín), keď bol dlhodobo pripútaný na lôžko.
Kajko

Daj každému dňu šancu, aby sa stal najkrajším dňom Tvojho života. (Mark Twain)

pokročilý

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod janna_1 »

Máte niekto prosím praktické skúsenosti, respektíve pozitívne výsledky s biolampou pri deťoch? Konkrétne ma zaujíma problémy so zápalmi dýchacích ciest a priedušiek.
janna_1
začiatočník

Odoslaťod Trencanka »

Janka,
uz sa tu co-to popisalo o biolampe. Ja mam z Zepteru a som spokojna. Pri liecbe roznych ochoreni lampou je dolezita vytrvalost a pravidelnost. Bez toho to nejde. Nestaci nasvietit len raz.
Pri detoch vyuzivam: bolesti ucha, hrdla, nadcha, kozne ochorenia, ochorenia pohyboveho aparatu, dcery herpesy, vyrazky pubertacke (skor uz take pospubertalne u nas :lol: ) Ja som pooperacne jazvy, bolesti zubov...je toho vela, vyborna je k tomu aj kolorterapia.
My mame lampu doma cela rodina, aj so stojanom.
Trencanka
expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.