Školáci 2011/2012

Veci čo sa "musia". Ako pri tom máme stáť my, a čo nechať na školáka samého. Voľný čas, aktivity. Ne/preháňame, alebo zanedbávame?
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Školáci 2011/2012

Odoslaťod klucka »

Ahojte.
No my máme doma budúcu školáčku. :) Som rada ak sa do tejto diskusie pridate viacerí, ktorí tiež idete do školy :wink: .Možme si povymienať skúsenosti
klucka

expert

expert

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Školáci 2011/2012

Odoslaťod Mimka1 »

ahoj aj my ideme do školy, malý sa strašne teší, no ja nejako tuším že to bude boj.... :roll:
Mimka1

a ideme na vec...

expert

Odoslaťod kukku »

Aj môj maličký sa chystá do školy. Už zisťujem, čo bude treba kúpiť, aby som nemusela všetko zháňať na poslednú chvíľu. Momentálne vyberáme školskú tašku :???: Ako ste na tom vy?
kukku

Odoslaťod Mimka1 »

My mame tašku kupenu, topgalku, starší ma tiež topgal a ma ju už tretí rok a je v super stave
Mimka1

a ideme na vec...

expert

Odoslaťod Džusa »

my este nevieme skolu, takze vybavu do skoly zatial neriesim.

zo skusenosti, ked siel syn do prvej triedy, tak okrem tasky a peracnika nemalo zmysel nic kupovat vopred. mala som nejaky zoznam veci, co bol na stranke skoly, ale nakoniec ucitelka dala vlastny a niektore veci boli potom nanic a niektore bolo treba dokupovat.

taska bude znova topgal, pred dvoma rokmi mali v juni/juli akcie. takze pockam a ked budem vediet skolu, potom budem vyberat tasku.
Džusa
pokročilý

Odoslaťod kukku »

Aj my máme vybratú Topgal, majú nejaké nové tašky, ale tiež čakám na akcie :rol8: V škole by mali dostať vstupný balíček (zošity, obaly na zošity), ale peračník, farbičky a pod. budem musieť kúpiť.
Vyberáme z týchto tašiek: http://www.topgal.sk/tasky/skolske/CHI-192/D---Navy/ a http://www.topgal.sk/tasky/skolske/CHI-183/C---Grey/
kukku

Odoslaťod rabiva »

ahojte, tak aj my mame doma buducu prvacku :wink:

Marec09 ako tak pozeram tak sme aj v rovnakej tehu teme, tak to budeme mat rovnaka radosti v lete a od septembra rovnake skolske starosti :lol:

kukku my sme kupovali tasku cez www.topgal.sk bola som s nimi max. spokojna, bleskovo mi dodali tasku plus zopar darcekov naviac aj zlavu mi dali, treba si vypytat zlavneny kupon 10% - najprv napisat mail, ze mate doma buduceho prvacika a tak do 2dni dojde kupon :wink: Tasky maju ozaj kvalitne a cerfitikovane 8)b
rabiva
expert

Odoslaťod mravcek »

Caute, tak aj ja sa pridavam. Uz druhe dietatko mi pojde do skoly, ten cas taaak leti :crazy:

marec09 alias zuzi, ja som tiez z babatiek 1.stvrtrok 2005 :punk: kedysi davno pradavno este na starom bbt som tu temu zalozila.
mravcek

pokročilý

Obrázky: 0

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Školáci

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.