Podelte sa o skusenosti s EVA-TESTOM

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Podelte sa o skusenosti s EVA-TESTOM

Odoslaťod Laa-Laa »

Kedze som prave v stadiu rozhodovania sa - aku antikoncepciu zvolit a po vyluceni vsetkeho, co nechcem :cry: mi vela moznosti neostava, rada by som sa dozvedela, ake skusenosti mate vy, alebo vase zname s EVA-testom. Poznate niekoho, kto to pouziva? Naozaj je tak vysoko spolahlivy (99,6%). Vychadzaju Vam vysledky v poriadku (neukazuje ovulaciu napr. 2 tyzdne vkuse?) Budem veeeeelmi rada za kazdu skusenost o ktoru sa podelite a pomozete mi pri rozhodovani. Vdaka.
Laa-Laa

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod araearwen »

ahoj. ja mám ovulačný test v prevedení MINI MIKROSKOPU- zn. MEOPTA. Stojí okolo 100sk, dostať ho v lekárni a princíp merania? Sleduješ štruktúru zaschnutých slín. Som spokojná i moje priateľky, ktoré mi ho odporučili.
araearwen
pokročilý

Odoslaťod Laa-Laa »

araearwen píše:ahoj. ja mám ovulačný test v prevedení MINI MIKROSKOPU- zn. MEOPTA. Stojí okolo 100sk, dostať ho v lekárni a princíp merania? Sleduješ štruktúru zaschnutých slín. Som spokojná i moje priateľky, ktoré mi ho odporučili.

Fiha, tak vdaka za oprasenie zapadnutej otazky. :P
Jasne, ze som pocula aj o tom, ale: spoliehas sa len nanho (mikroskop)?
Nedoplnas to ziadnou inou antikoncepciou? Ak ano, ako dlho Ti to uz funguje? Potom je tu "vyssia kategoria" fertility testery okolo 500-600sk no a potom ten eva-test. Mna zaujal, lebo nie je zavisly od zlyhania ludskeho faktora, obrazky si nevyhodnocujem ja. Vela sa tu popisalo o ovulacnych mikroskopoch, ale väcsinou v tom zmysle, ze baby si nim chcu vysledovat ovulaciu, aby otehotneli, ja ho potrebujem ako formu antikoncepcie a to by som sa teda bala na toto spoliehat :cry: :cry: :cry:
Laa-Laa

expert

Odoslaťod araearwen »

Ahoj. Moja malá má rok, no esšte by som nechcela bábo, takže kvôli otehotneniu ho neužívam. Sledujem si pocity vo vagíne - niečo ako pri STM. Pocity sucha, vlhka, klzkosti, no ešte len raz som mala menštruáciu (lebo kojím, takže zatiaľ v tom nemám jasno. Keď ráno nezabudnem, zmeriam si teplotu.A ke´d mám veľký chaos, vyšetrujem si prstom krček maternice. Ak je tvrdý ako špička nosa, neovulujem, ak je na dotyk m äkký ako pery, tak sa s mužíčkom na seba iba pozeráme.
Tento postup mi odporučilo viacero mojich známych, ktorým to vychádza. No zrejme mám šťastie, že manžel mi to toleruje a nenalieha na mňa, keď si nie som výsledkom istá.
araearwen
pokročilý

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.