ZŠ Belehradska / ZŠ Juhoslovanska

Mestá z košického kraja
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

ZŠ Belehradska / ZŠ Juhoslovanska

Odoslaťod Effka »

Ahojte baby potrebujem poradit:
1,netusite do ktorej skoly patrime obvodom ked byvame na Berlinskej co je tak presne medzi nimi
2, mate nejake referencie ci uz na Belehr. alebo Juhoslovansku ( dobre,aj zle), ucitelky, uroven skoly, jazykova priprava, PC priprava, druzina a kruzky... a co vas este napadne.


Dakujem.
Effka
expert
 
Príspevky: 1631

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ZŠ Belehradska / ZŠ Juhoslovanska

Odoslaťod nira »

ja davam malu na Bruselsku, hoci na belehradsku alebo juhoslovansku by to mala len po chodniku a nie cez cestu/ pozeram, ze tvoja mala tiez/....ale na bruselsku chodil syn , bol spokojny....na juhoslovanskej je vraj kopec ciganov z demetra... a belehradska vraj tiez neodskoci, co sa toho tyka....ale to som len pocula....na bruselskej su prve dva roky v budove na helsinskej, potom dva roky na viedenskej, takze nehrozia utoky starsich na drobcov....
pc ucebnu maju slusne vybavenu, kruzky su v budove na viedenskej, jazyky? oprasili rustinu a chodi na nu vela druhakov....anglina a nemcina vo zvysenej miere vo vyberovej triede na druhom stupni...nasa predskolacka sa uz tesiiii:), jo a aby som nezabudla ,v druhaku maju aj informatiku, videla som pracovny zosit
nira
začiatočník
 
Príspevky: 136

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Košický kraj

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.