hlasovanie - aky vianocny stromcek budete mat?

Nové "ostatné", teda "čokoľvekové" je znova na svete:)
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

aky vianocny stromcek budete mat?

zivy - rezany
46
46%
zivy - v kvetinaci
3
3%
umely
50
51%
 
Celkový počet hlasov : 99

Re: hlasovanie - aky vianocny stromcek budete mat?

Odoslaťod gombicek »

ahoj, tie mamicky co mate zivy strom v kvetinaci, prezije uspesne ? l
ebo ja som par krat kupula taky pekny stromcek drobec v kvetinaci a ked aj prezil sviatky po vysadeni von na jar uschol a druhy sa ani jari nedockal :no:

a v hlasovani chyba moznost neviem.lebo ja fakt neviem ako to poriesim tento rok :blink:
gombicek

..Ide to nejde to, nechame to na leto....

expert
 
Príspevky: 1907
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: hlasovanie - aky vianocny stromcek budete mat?

Odoslaťod Dot »

gombicek píše:ahoj, tie mamicky co mate zivy strom v kvetinaci, prezije uspesne ? l
ebo ja som par krat kupula taky pekny stromcek drobec v kvetinaci a ked aj prezil sviatky po vysadeni von na jar uschol a druhy sa ani jari nedockal :no:

a v hlasovani chyba moznost neviem.lebo ja fakt neviem ako to poriesim tento rok :blink:


Gombicek - ked si ho pichla do zeme - obrezala si mu korene a rozhodila ich? Lebo ak sa len vytiahne z kvetinaca a strci do zeme, pricom su tie korene namackane v "crepnikovom tvare", tak nedokaze vypustit korenove vlasky, len zopar, nevie sa sam dostat z toho "zovretia" a aj preto vyschne. A treba ho do zeme pichat, kym je mokro, tj zaciatkom marca po opadnuti snehu, lebo neskor nastupuju dost velke sucha - alebo ho potom az do leta pravidelne polievat.

Fran - Pastircak raz v jednom rozhovore hovoril, ze kazdy rok mali ine ozdoby na stromceku, podla toho, co vybrali deti, takze im tam raz viseli aj nohy z barbin :D

Cika - kam ten stromcek potom vysadite? Lebo problem je nie len s tym, ako vysadit, ale aj kde - taky vysoky strom pod oknami panelakov...alebo v spolocenstve, kam vobec nepatri...tiez nie je dobre riesenie.
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert
 
Príspevky: 9889

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: hlasovanie - aky vianocny stromcek budete mat?

Odoslaťod čika: »

Dot píše:Cika - kam ten stromcek potom vysadite? Lebo problem je nie len s tym, ako vysadit, ale aj kde - taky vysoky strom pod oknami panelakov...alebo v spolocenstve, kam vobec nepatri...tiez nie je dobre riesenie.

neboj, u dedka na zahrade, pred rodinnym domom, vo valasskej vieske...je tam tych ihlicnanov uz viac :yes: ;)x
čika:

nikdy nebude konec

expert
 
Príspevky: 5347
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: hlasovanie - aky vianocny stromcek budete mat?

Odoslaťod čika: »

apropos, pod nasim panelakovym oknom rastie asi 5 ihlicnanov...a dari sa im velmi dobre....su vlastne okolo celeho domu
čika:

nikdy nebude konec

expert
 
Príspevky: 5347
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: hlasovanie - aky vianocny stromcek budete mat?

Odoslaťod Dot »

čika: píše:apropos, pod nasim panelakovym oknom rastie asi 5 ihlicnanov...a dari sa im velmi dobre....su vlastne okolo celeho domu


Pockaj, ked vyrastu, zacnu ludom vadit, ze im tienia a raz prides a strom nebude... Presne toto sa stalo u nasich - na dvore, po postaveni bytovky, vysadili asi 4 male borovice cierne, po 10 rokoch uz mali vyse 3 metrov...a jednu noc niekto odrezal vrsky :(
Mne sa vysoke stromy pacia, videla som ich dokonca zakomponovane do projektov domov, ktore sa stavali v ich blizkosti, ako "prerastali" vnutornymi dvormi alebo zahradkami, akoby sa projekt domu prisposobil stromom. Ale mnohym ludom vadia, maju strach pri velkych vetroch a pod.
Naposledy takto zrezali stromy na Skarniclovej, vraj boli chore (nevyzerali), ale skor odoberali svetlo miestnej skole...
NOve uz nik nevysadil. Klasika.
Dot

Ešte nikdy mi stabilita a istoty nezneli tak vulgárne (P. Hardoš)

expert
 
Príspevky: 9889

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: hlasovanie - aky vianocny stromcek budete mat?

Odoslaťod čika: »

no ani mi nehovor, tie pod nasim oknom nejaky mudrak (a vraj to bol clovek z baraku, ktory byva navyse na inej strane - ale nechapem, kto mu to dovolil) posadil tak, ze su nahusto vedla seba, cez seba a asi na 3 m od domu, tak sa rozne krivia a cudne kosatia... my sme na zvysenom prizemi a mame tu ako v pralese, suvisly pas, na balkone stale bordel a hroznu tmu. takze s ludmi, ktorym vadia, celkom sucitim, aj ked u nas je to dosledok ludskej blbosti. a budeme v ociach ostatnych mozno za barbarov, ale chceme podat tiez ziadost o vytatie aspon jedneho , lebo inak skoncime ako skandinavci v depresii z nedostatku svetla.
ale tie oficialne posadene su v poriadku a velmi pekne.
čika:

nikdy nebude konec

expert
 
Príspevky: 5347
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: hlasovanie - aky vianocny stromcek budete mat?

Odoslaťod marlene »

u nas ude zivy -rezany.pred dvoma rokmi sme mali v crepniku,chceli sm ho zasadit do zahrady,al uschol :no:
zdobime cerveno zlato,ale tento rok pribudnu porcelanove figurky,obzerala som ich tri roky a tento rok som si ich kupila :D
marlene

nic sa mi nechce....

expert
 
Príspevky: 2570
Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: hlasovanie - aky vianocny stromcek budete mat?

Odoslaťod Neytiri »

vacanze, to akoze zeny co 5x denne vysavaju este nie su v klube dokonalych zien oboma nohami?!

nea, to je super napad - ten kmen sa da rozne vyuzit... napr. cez den nan mozu liezt deti a vecer napr. na silvestra mozete usporiadat party a mate nieco ako striptersku tyc! :idea:

inak k tym umelym stromcekom, tak veruze este ich vyrabaju, alebo ich vsetky doniesli ku nam do mesta, lebo vsetky su tu na sposob wc kefy.. :x vacanze, neurobis potom detail foto "ihlicia" vasho stromu? :)

k tym stromcekom co by odnasali pre zvieratka v zoo alebo do lesa - tak to co vidavam u nas pod oknami, tak to je hroza, ludia to vobec neodzdobia uplne - zostavaju tam obaly zo saloniek, cokolad, a co je horsie, aj tie kovove haciky.. takze to je dost nebezpecne pre chudence zvieratka.. :evil:
Neytiri
expert
 
Príspevky: 1230

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ostatné

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.