Re: september 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Odoslaťod Janullka »

Evi vdaka, skvele riesenie. :P Na spristupnenie archivu sa velmi tesim :wink:
Janullka
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod pusinka555 »

Evka : Dakujeme :D , tiez sa neviem dockat arcivu :D
pusinka555
expert

Odoslaťod Eva/ redakcia »

Pre všetkych zaujemcov o spristupnenie starobylého archívu vašich príspevkov fóra
" Babetka podla kalendara z mesiacov november 2007 a staršie" ,
mám dobrú správu.
Nájdete ho na titulke fóra , v šuflíčku " Babetka podla kalendara" - link archív.
Môže byť? :wink:
Eva/ redakcia

strašne dobrý obed bol dnes. To vlastne vzdy, ked ho nemusim varit ja...

Site Admin

Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 1

Odoslaťod botka »

. :idea: .
Naposledy upravil botka dňa , celkovo upravené 1 krát.
botka
expert

Odoslaťod didusa.risulo »

mam septembrove dieta a som tu nova kde mam ist do ktorej temy ked si chcem pisat s babay co maju tiez tak stare babtk ako ja?
didusa.risulo

Odoslaťod Katuš »

Ahojte babulky,
prepacte ze sa vam sem pletiem z marcoviek 2007,ale,objednavla som nejake veci z detexu a pomotlai mi objednavku a poslali mi bodynka velkosti 98,ktore su mojmu malemu este velikeee...
mam teda 5 kusov bavlnenych body s dlhym rukavom,vpredu s velkym obrazkom,hore sa zapinaju na 2cvocky.Dve su modre s detickami aautickami,2zelene s hrosikmi a 1 zlte s macikmi.Predam ich za nakupnu cenu 88sk/kus + postovne.Ak by ste mali dakto zaujem,ozvite sa mi cez ss.Vdaka
pekny dnik
Katarina
Katuš
expert

Odoslaťod martheld »

ahojte maminy :) Chcela by som sa opytat – chodite obcas s detickami do materskeho centra?? Ak ano, mohla by som vas poprosit o laskavost? Prave pisem diplomku o materskych centrach a pomoze mi kazda zlata mamina, ktora by mi vyplnila dotaznik (5 min.).Prosim ozvite sa co najskor na heldakova20@yahoo.com. Alebo je tiez online na uvodnej stranke www.materskecentra.sk Dakujeeeem moc krasne. Martina
martheld

Odoslaťod Jana FM »

Sorry, ze Vam sem vstupujem.
Zo zdravotných dôvodov synovi lekári neodporúčajú pokračovať v navštevovaní klasickej škôlky, ale povolili malý kolektív 3-4 detí. Preto hľadám mamičky s deťmi v obdobnom veku, ktoré tiež nie sú v škôlke, či by sa nechceli striedať pri "strážení" detí.
Môj syn sa narodil predčasne a v priebehu 2 mesiacov v škôlke dostal 3x antibiotiká (naozaj až po krvnom vyšetrení) a teraz sme skončili v nemocnici s akútnou laringitídou. Pôvodne nemal ísť do škôlky až do 5 rokov, ale pýtal sa za deťmi. Teraz lekári do konca marca neodporúčajú pobyt vo väčšom detskom kolektíve, vlastne kým neskončia tie zimné detské choroby. Mal problém s adaptáciou v škôlke, neskutočne sa naviazal na učiteľku a nedajbože, aby chcela ísť na záchod. Vtedy začal strašne plakať. Aby nevypadol z detského kolektívu, tak som sa chcela intenzívne stretávať s viacerými deťmi, ale aby som ho mohla nechať aj bezo mňa.
My sme z Petržalky v Ba a ja si viem dohodnúť v práci, že budem chodiť na pol dňa do práce. Takže hľadám mamičky, ktoré by tiež chceli stráženie na pol dňa a chceli by sa pri "strážení" detí striedať. Stráženie uvádzam v úvodzovkách, pretože každá vieme, že nejde o stráženie, ale o venovanie sa, usmerňovanie hry... :)
Prípadne pošlite SS, keďže nie som na fóre každý deň.
Jana FM
expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.