Fialové TESCO plienky

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Fialové TESCO plienky

Odoslaťod Ina5 »

Stare fialove plienky Tescove uz nie su to dobre, co bolo. Zmenili sa, pokazili. Pri synovi sme ich veselo pouzivali, ked sa pokazili Huggisky. Pri dcere som pouzivala Tescove fialovae asi 4-6 mesiacov, potom to uz nebolo on, zostavala ta vnutorna vypln taka zhucakevena, nesali dobre. Nevyhovovali nam. Presli sme na DM-kove Babylove. Maju vybornu cenu, som spokojna. A ked mam este body, tak dalsia zlava. Napr. 3-ky, balenie 100 kusov vychadzalo okolo 400 Sk/ neratam na Eura, a plus este sme mali 15 % zlavu. Tak sme si naskreckovali :D :mrgreen: do zasoby.
Ina5
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod maminavychod »

Tie fialové zanikli, nahradili ich tie zelené esential, sú trochu iné ako fialové ,ale my ich používame dalej.
maminavychod
expert

Odoslaťod Ina5 »

Nez mna sa zda kvalita DM plienok o nieco lepsia ako tych povodnych fialovych.
My sme este dominavali povodne fialove a aj sme uz ficali kvoli uzasnym cenam DM -kovych na DM-kovych. Potom raz som kupila uz tie pokazene fialove a myslela som, ze ma porazi, tazko horko som dominala ten 1 balik.
Na Dm -kove sme presli vtedy, ked vsetci zacali nakupovat hufne kvoli dobremu kurzu v Madarsku, vtedy sa DM zobudilo a dalo perfektne ceny, plus este aj 20% zlava. Odvtedy sme im verni.
Vsak vyskusaj a uvidis.
Ina5
expert

Odoslaťod maminavychod »

nez píše:Takže kvalita porovnateľná s fialovými ? A cena ?

no tie fialové boli lepšie, ale dá sa, a cena závisí od toho či je nejaká akcia alebo nie, ale myslím si že sú trochu drahšie, no neviem iste, ale ako fialové, je na nich často nejaká akcia.
DM som ešte neskúšala, moja malá má dosť citlivú pokožku a máloktoré plienky nám vyhovovali tak sa veľmi bojím experimentovať.
maminavychod
expert

Odoslaťod Saschenka »

Teraz cez vikend sme kupili tie zelene, ale zdaju sa mi akesi tvrde. Neviem, tie fialove boli take jemnejsie.
Saschenka
začiatočník

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.