Februar 2007

bábätká narodené v roku 2007
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Februar 2007

Odoslaťod sisi1 »

Lienocka, to som si vsimla, ze ty si nejak skor :) Marecek v pohodke, zlaty je, lubim ho ako kona. V septembri ide na 3,5 hod. denne do skolky, tak som zvedava, ako to zvladne.

Ale poviem ti, ze to marcove forum z 2010 je nejake moc aktivne, ja to ani nestiham citat vsetko...
sisi1
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod Veronika+Alex »

Ahojte.

Tiez som si vsimla nejake zmeny. Vzdy nakuknem do noveho mesiaca a zaregistrovala som nove prirastky. Tak vam teda vsetkym gratulujem. A dufam, ze sem teraz obcas zabludite pochvalit sa.

Aj vam trosku zavidim. Aj ja by som este chcela no uvidime. :roll: :wink:
Veronika+Alex
expert

Odoslaťod sisi1 »

Jeeej, veronika, tak teba sa hned opytam ako zasluzilej mamy 2 decak. Ake su tvoje deti co sa tyka jedenia a spania? Podobne? Alebo jedno spi, druhe nespi... ? Jedno papa, druhe nem?
Teraz to trochu riesime na 2010, tak mi to vrta v hlave. Lebo anjelika uz doma mam, neviem si ani len predstavit lepsieho papkaca a spaca.
sisi1
začiatočník

Odoslaťod Veronika+Alex »

Jeeej ze zasluzilej :lol: :lol: :lol:

No tak ja by som povedala ze moje deti su rozdielne uplne. Sice som si myslela ze Alexka je dobry jedak a ani so spankom sme nemali velke problemy ale ked sa narodil Gabinko tak som pochopila ze su aj zlaticka. On sa nacuckal a spinkal alebo lezal v postielke tichucko. Zato teraz je ako tornado. :roll:

Dnes bol posledny den v skolke. Od septembra ide do francuzskej uz teraz sa mu nechce :wink:
Veronika+Alex
expert

Odoslaťod rozmicek »

:wink: ahoj defčata :wink: ako prázdninujete?
rozmicek
začiatočník

Odoslaťod moo »

ahojte píšem po 100 rokoch, užívame si posledné chvílky materskej dovolenky a horsa znova do práce, malý začel chodit do škôlky na pol dňa a od 11januára začneme nacvičovat celý den a ja 20teho nastupujem, ani sa mi verit nechce že ubehli 3 rôčky

želám krásny nový rok a sem tam na vás nakuknem ved budem v práci tak bude viac času :lol:
moo
pokročilý

Odoslaťod Kalea »

Ahojte!
Mohli by ste prosím zahlasovať (a kľudne sa aj vyjadriť) v tejto ankete?
viewtopic.php?f=57&t=104736
Je to prieskum o tom, ako dlho už chodíte na toto fórum.
Ďakujem.
Kalea

Šanca zaklope na dvere častejšie, ako si človek myslí, ale väčšinou nie je nikto doma.

expert

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2007

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.