Februar 2007

bábätká narodené v roku 2007
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Februar 2007

Odoslaťod Anett »

VERONIKAvšetko len kto naj k meninám veľa, veľa zdravia, šťastia, lásky a aby ťa deti spolu s manželom poslúchali :lol:
Anett
expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Februar 2007Re: Februar 2007Re: Februar 2007Re: Februar

Odoslaťod Janka - rovnocenna »

ahojte baby, trochu mi trvalo kym som sa sem dostala, lebo sme mali tento tyzden neslavnu Laryngitidu a chodili sme do postele dost neskoro....nastastie uz je to lepsie.

No teda, Sisi ako fajn, ze si napisala. Sme sa davno nevideli. :D Uz sa tesim na torticku, ktoru pripravis Mareckovi a hodis sem foto, nech sa pokochame. Pozeram, ze aj Si a Rozmicek pripisali pokroky. Je to vyborne, deticky su naozaj sikovne. Celkovo sa mi zda, ze tato generacia deti zacala niekde vyssie ako ta nasa generacia....asi to tak ma byt.... :wink: Si my uvazujeme tiez nad tou postelou, chceli sme ju kupit na narodeniny a akosi sme nestihli. No uvidime.... Rozmicek krasne fotky a torticka. No a s plienkami si nerob tazku hlavu. Leto to isti, uvidis. Nechas ju behat len tak a ona pochopi, ze je to lepsie.

a ozaj Veronika krasna torta mnnaaaamm, pridavam sa k blahozelaniu na meniny a chvalim Gabinka a Alex. Rastu ako z vody. Prikladam aj ja nejake fotky z oslavy, tak ukaz Gabkovi jeho kamosku rovnako narodenu :wink: :D :D :D no a Sofinku volame Sofinka, Sofi, Sofiatko ako pride :D
Prílohy
IMG_0689.JPG
ale tatinkova bola zaujimavejsia.....
(69.98 KiB) Stiahnutá 2207 krát
IMG_9303.JPG
krajam s maminkou
(84.98 KiB) Stiahnutá 2200 krát
IMG_0651.JPG
sfukujem sviecky
(80.94 KiB) Stiahnutá 2200 krát
Janka - rovnocenna
začiatočník

Baby tak februar je uspesne za nami - sem s narodeninovymi fotkami, pikoskami a novinkami :D
Janka - rovnocenna
začiatočník

Odoslaťod martheld »

ahojte maminy :) Chcela by som sa opytat – chodite obcas s detickami do materskeho centra?? Ak ano, mohla by som vas poprosit o laskavost? Prave pisem diplomku o materskych centrach a pomoze mi kazda zlata mamina, ktora by mi vyplnila dotaznik (5 min.).Prosim ozvite sa co najskor na heldakova20@yahoo.com. Alebo je tiez online na uvodnej stranke www.materskecentra.sk Dakujeeeem moc krasne. Martina
martheld

Re: Februar 2007Re: Februar 2007Re: Februar 2007Re: Februar

Odoslaťod suzann »

Ahojte holky,
želám všetko najlepšie všetkým naším februárovým detičkám.
Neviem či iba mne...ale ako chodím do práce čas mi strašne rýchlo plynie. Drobci už majú dva roky. :D :D

Šimino chodí do jasličiek...sme úplne spokojní, akurát že raz do mesiaca má výpadok kvoli všelijakým virózam a iným chorobám. Robí tam neskutočné pokroky. Plienky už nenosíme, cikať už chodí aj na veľký záchod, kváka ako baba na trhu a niekedy mám pocit, že je horší ako holky. Už riadne skloňuje a dokonca sa mu niekedy podarí utrafiť aj čas. Keď sa hrá tak si vykladá a dokonca si začína vymýšľať. Ideme sa na ňom popučiť.
Začína s otázkami typu "prečo, kde, kto, ako" O zábavu teda máme postarané.

Dudu už nemáme od sviatkov, "spálili sme ju v peci" a popol odložili do pohárika :-) Sám ju do pece hodil a vždy ked si pýtal dudu, tak som ukázala pohárik a povedala, že sme dudu predsa spálili. Ani sa nehneval a neprotestoval. Statočný bol zlatúšik.

Teraz má obdobie, že "chce živú bábiku"...hotový je z bábetiek aj z detičiek. Ide ich uhladkať a ustískať. ....no bude si musieť ešte počkať, lebo mať dvoch čertov v jednoizbovom byte by bolo dosť komplikované.

Pripájam aj pár fotečiek
Prílohy
oslava2.jpg
(57.68 KiB) Stiahnutá 2186 krát
oslava1.jpg
(56.65 KiB) Stiahnutá 2181 krát
oslava.jpg
(75.47 KiB) Stiahnutá 2187 krát
suzann
začiatočník

Odoslaťod Veronika+Alex »

Ahojte.
Ako vidim uplne sme to tu vzdali a teraz v lete sem ani nikto nenakukne.
Ale ja velmi rada privitam nejake nove spravicky o nasich zlatusikoch a aj o vas.

My sme teraz 15 absolvovali operaciu. Uz je to na dobrej ceste dufam. Maly sa este obcas stazuje, ze ho boli vajicko ale inak v pohode.
Rozpravat rozprava ale nie je to velmi slavne najviac mu rozumiem ja. Ale zasa rozprava v 3 jazykoch. Rozumie vsetko slovensky aj rumunsky, luxembursky asi tak 70% ale odpoveda na vsetko ano v prislusnom jazyku. Takze ak sa ho opytate ako sa vola - ano, kolko ma rokov - ano. Tak mame o zabavu postarane. Vzdy chce vsetko sam, len v poslednej dobe zje par lyziciek jedla a potom mi uz povie aby som mu vyskriabala tanier. Tak ho musim krmit. :roll:

Taz zatial len tolko ak mi este nieco napadne tak zas napisem, len dufam, ze to nebude za 6 mesiacov. :evil:

Veronika
Veronika+Alex
expert

Veronika, som rada, ze si to aspon ty nezabalila. Tesim sa ze to uz mate za sebou. Len nech sa Gabko da uplne do poriadku.

Neviete ako sa ma Katkaa? Pisala som jej spravu, ale vobec sa neozyva....

a ostatne? aspon nakuknete? ci uz ani to nie?

No u nas je nove to, ze som so Sofi presla na makrobioticku stravu a podarilo sa nam zbavit alergie. Takze ak to niekoho zaujima a nechce pchat do svojho dietata antihistaminika a kortikoidy, ozvite sa. rada sa podelim o tuto skusenost....
Janka - rovnocenna
začiatočník

Odoslaťod sisi1 »

Nazdar, holky,
tak ako, nic? Kukam, ze uz tu nikto nechodi, to je skoda :(
S.
sisi1
začiatočník

Odoslaťod sisi1 »

Tak a som tu zasa ja. Mile februarovky 2007, kedze tu uz nepisete, tak Vas pozyvam nakuknut do marca 2010. Je nas tam viac, aj klara9, aj lienocka78, aj SOL. Pekne nam to vyslo :)
sisi1
začiatočník

Odoslaťod lienočka78 »

Sisi1 ja som január 8)

Ale je to pekné že ste sa zase 3 baby z jedného fora stretli :lol:

A ako sa má Mareček? Poslúcha maminu?
lienočka78
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2007

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.