plavky s plienkou

Plienky/neplienky, olejíky, obrúsky, drogéria, chémia/nechémia
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: plavky s plienkou

Odoslaťod corky »

no pretekajú
aj plavkove plienky pretekajú
zadržia tak 1x vycikanie a potom to už služi skor len na zachytenie stolice
takže .... reklamny trik
lenže bez takej plienky (plavok) vas do niektorých bazenov vobec nepustia
corky

I choose to be happy...

expert

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod corky »

hej, myslela som plienky do vody :wink:
a potom ešte su latkove plavky s integrovanou plienkou
alebo som viedal aj plavky len s gumovou vložkou (podla mna do tých sa ešte musí dať plienka)
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod corky »

my sme s malým do bazenu moc nechodievali, len na dovolenke a občas do Wisly, a to sme vždy mali tie plienky na plávanie (Huggies), teraz sa už skoro pol roka pýta
a čo som si všimla, aj ostatne deti chodia v tých Huggies do vody
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod LubikaS »

Baby, predpokladám, že keď pôjdete s tak malým dieťaťom do bazéna, tak ho dlhšie ako pol hodinku vo vode nenecháte. Ja by som to riešila tak, že by som mu dala tú plienku určenú do vody tesne pred tým, ako pôjdeme do bazéna, no a hneď potom ju samozrejme dala dole a prezliekla ho do suchej. Za tak krátky čas sa snáď viac ako raz nevyciká. Resp, ak sa chce čľapkať dlhšie, tak by som tú plienku vymieňala častejšie.
LubikaS
expert

Odoslaťod corky »

Lubika, samozrejme prezliekať ... hlavne dievčatko aj kvoli tomu, že velmi lahko v mokrej plienke (plavkách) dostane zápal močových ciest. Moja dcerka je už velká a aj tak prezliekame do suchého, ked vylezie z vody. malého tak isto. Chodievame do termálnych bazenov a to su namočení 3 hodiny v kuse bez problemov :lol: :lol: :lol:
Ale ked bol malý bábätko, to sme samozrejme chodili na tú hodinku - dve a nebol celý čas vo vode.

ale čo povedať na takých rodičov, čo mokru plienku do vody vyžmýkajú na okraji bazéna a daju vysušiť pre opätovné použitie ... videla som na blastné oči :shock: :?
corky

I choose to be happy...

expert

Odoslaťod prasiatko katka »

nez, myslim ze mame take iste plavky. a som prekvapena ze to vydrzi jedno ciknutie, ja mam pocit ze ziadne :lol: ale ulohou dojcenskych plaviek - aj tych jednorazovych, aj tychto pratelnych - je zadrzanie stolice, nie mocu. ked si to tak vezmes, toho mocu tam deti zase tolko nespravia - tie bazeniky maju tisice litrov vody ktora sa este k tomu obmiena, takze je to tak zriedene ze aj vyrobcovia homeopatik by naprazdno preglgli od zavisti :lol: skodit to nijako nemoze, no verim ze je ti to nechutne, bohuzial na vyber asi velmi nemas :?

corky, tak to je pekne nechutne :shock: :evil:
prasiatko katka
expert

Re: plavky s plienkouRe: plavky s plienkou

Odoslaťod corky »

prasiatko katka píše:verim ze je ti to nechutne, bohuzial na vyber asi velmi nemas :?
akože nemáš.... dieťa do 3 rokov nemá chodiť na verejné kupaliská do bazenov ... kupať by sa malo len v upravenej vode pre bábätká alebo v mori
ani my toot nedodržujeme, s dcerkou sme šli na kupalisko po prvýkrát až po druhých narodeninách, to sa už pýtala
ale s malým sme boli na dovolenke aj na bazenoch (mal 16 mes.) a odvtedy občas chodíme
no radšej ho vezmem do dospeláckeho velkého bazena ako do toho pre babatká (prave pre ten pomer vody a nacikaného)
corky

I choose to be happy...

expert

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Hygiena

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.