Novembrovky 2006

bábätká narodené v roku 2006
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Novembrovky 2006Re: Novembrovky 2006

Odoslaťod Kvekri »

tak to vam uprimne gratulujem k tej dovolenke!!!!! ta cena je tiez supis a ze su v tom aj tie sluzby, co si pisala, tak to je parada.....sla by som hned!!!! no my sa dostaneme na slovensko pravdepodobne az k letu.... manzel si robi dialkovo skolu a tak on pojde urcite aj skor, no len na otocku.... to sa nam s malym neoplati, lebo cesta je pre neho dost dlha - 6 hodin v aute....posledne sme si pozicali do auta DVDprehravac a bolo to naozaj lepsie, hned ubehla hodinka-hodinka a pol z cesty pohodlnejsie.... vacsinou vyrazame pred vecerom, aby si potom trochu aj zdriemol... cez leto sme chceli ist na tyzden k moru, no asi z toho nic nebude, lebo planujeme pre mojho muza nejake lekarske zakroky - lepsie povedane zubne zakroky.... tak sa este uvidi.... no mozno na nejaky predlzeny vikend pojdeme horu na sever ku moru, z berlina to nie je zas az tak daleko....
nas maly sa samozrejme najradsej bavi s nami a to skryvacky..... keby si videla tie skryse, tak sa popucis..... sam sa zahra velmi velmi zriedkavo.... myslim, ze to je jednoducho "syndrom" jedinacika.... no nezufam a verim, ze to raz pride a bude sa hrat aj sam..... inak ked sme vonku, tak je to uplne super, to sa vyhra aj sam, no musime si pockat na jar - leto..... teraz je to vonku o nicom, lebo ihriska sa nedaju pouzivat ako v lete... dnes rano sme sa zobudili dokonca do zasnezeneho pocasia. no snezit uz teraz prestalo a verim, ze to napadane sa hned aj roztopi....
telku maly pozera, jasan.... i ked som na zaciatku bola dost proti tomu, poviem ti, ze som si zvykla... vies, aspon mam chvilocku veget, ked si kukne jednu dve rozpravky... dvd-ciek mame doma vela a tak aj vecer mu pred spanim pustim na 15 minut rozpravky. vecernicek v telke ho nezaujal.... rano ked pije mliecko, tak ho vzdy posadim pred telku a pustim nejaky program s rozpravkami.... to sa zatial obleciem a pripravim veci do skolky ... minuly tyzden bol doma, lebo je nejaky nachcipany.... no a co ma najviac stve je, ze mu teplota stale skace.... dva dni horucka, potom tri dni nic, potom znova jeden den horucka a styri dni nic,.... akurat vcera vecer mal zase vysoku horucku a tak dnes je doma, no zatial je v pohodke...inak mu ale nie je vobec nic, az na ten nostek, z ktoreho mu tecie soplik.... tak ak dnes nebude horuckovat, tak ho dame zajtra do skolky.....
s tym planovanim druheho dietatka vam drzim palce...dobre si si to naplanovala..hihi....ale mas pravdu.... ja som chcela tiez odrobit rok a potom mozno druhe, pretoze by som tym padom mala matersku ovela vyssiu, ako keby som vhupla z rodicovskej priamo do druhej materskej.....
tak drzim palce...
Kvekri
 
Príspevky: 80

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Novembrovky 2006

Odoslaťod leana »

No tak s tymi skrysami su naozaj vynaliezavi :D :D
Otoci sa chrbto k stene a hladaaj ma.
Inak s tym odrobenim koli vyssej materskej...Od februara si platim nemocenske poistenie. Staci 270 dni pocas dvoch rokov/7 mesiacov/ a budem dostavat vyssiu matersku. Do prace chcem ist kvoli sebe, aby som uplne vsetko nepozabudala. So zamestnavatelom sa dohodne na pracu na dohodu. Cize planujem tak od aprila byt tehotna.. :lol: :lol: .
Aj nasu ninku sme planovali,planovali...len aby nebola skorpion...a a a. Tak uvidime.
Aj my sme boli chori. Nemali sme teploty ale sople sme mali vsetci traja. Uz su to dva tyzdne. Dufam,ze uz nic nechytime,ked ideme na lyzovacku. l
leana
začiatočník
 
Príspevky: 149

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Novembrovky 2006Re: Novembrovky 2006

Odoslaťod Kvekri »

neboj, tam sa skor zotavite!!!!.... i ked som mala kolegynu, ta ked isla do tatier, tak jej dcera vzdy ochorela..... no dufam, ze to nebude aj vas pripad... len si pekne uzite toho snehu!!!
...uz od tohto aprila si myslela to tehotenstvo???, ci az buduci rok?
Kvekri
 
Príspevky: 80

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Novembrovky 2006

Odoslaťod leana »

Od aprila kvekri,od aprila :lol: :lol: ...alebo radsej od maja. Este by som asi chcela ist v lete k moru :D :D .
Uz mame cestovatelsku horucku. Od pondelka snezi...sa tesim,ze sa aspon polyzujeme.
Tak sa asi do stvrtka neozvem. Potom vsetko napisem. Caute/ to keby tu nahodou bol aj niekto treti :lol: :lol:
leana
začiatočník
 
Príspevky: 149

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Novembrovky 2006Re: Novembrovky 2006

Odoslaťod Kvekri »

tak teda prajem krasnu dovolenku a hlavne vela snehu a aby ste boli zdravi!!!!!!!!
Kvekri
 
Príspevky: 80

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Novembrovky 2006

Odoslaťod Lubi11 »

Ahojte, nevedela som, ze tu este niekto funguje, len tak nahodou sem nakuknem a ste tu :-)
super, tak sa k Vam rada pripojim :wink:
Kvekri, ako sa dari v Nemecku? Petrik je uz zdravy? a Ty v robote ako zarezavas? druhe neplanujete? alebo uz je na ceste?
Leana ako bolo na lyzovacke? aj mala lyzovala? My sme boli na konci januara v Jasnej, mala lyzovala ako herecka, vsetkym vykyvovala, viskala pri kazdej jazde, velmi ju to bavi :) ona je totizto taky maly divoch, susedia ju volaju Tajfun, tak som rada, ze aspon nejako na chvilu vybila energiu.
majte sa zatial, papa
Lubi11
 
Príspevky: 21

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Novembrovky 2006Re: Novembrovky 2006

Odoslaťod Kvekri »

No ahoj Lubi11, to je super, ze tu este aspon niekto je.... skoda, ze sa to tak povediac trochu rozpadlo, alebo baby vykecavaju niekde inde, kto vie?!
V nemecku sa dari dobre....len uz aby bola jar a s nou aj krajsie pocasie...druhe nie je ani nahodou na ceste....a ty?????.... ved uz by bol aj cas nie??..hihi.... naseho maleho sme na lyze este radsej nepostavili, predsalen nie je taky ohybny ako simi.... mozno buduci rok.... no aj na sankovacke sa mu velmi pacilo....
som rada, ze sme tu teraz do trojice, dufam len, ze leana sa ozve po tej lyzovacke.... alebo zeby tam ostala, ak bolo tak perfektne????...
Kvekri
 
Príspevky: 80

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2006

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.