nutkanie na močenie

tehotenstvo, šestonedelie, ne/plodnosť, "ženské" problémy
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

nutkanie na močenie

Odoslaťod marsia »

ahojte,

mám ani neviem či problém. Stále ma nutká na močenie, nič ma nebolí, ani pri močení, ale cez deň chodím cikať asi každú hodinu, a raz za deň sa mi stane, že močím každých 15 minút 3 krát po sebe :? :( . V noci chodím len raz. Čím to môže byť?

Trvá to asi mesiac, dva.
marsia
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: nutkanie na močenie

Odoslaťod Ludka »

skus brusnicovy sirup od fy.Barnys

www.Barnys.sk
Ludka

:)

expert

Mood: Happy

Odoslaťod anjelicek24 »

Ja od porodu beham tiez kazdu hodinu ako idiot :roll: Nejako to neriesim, postupne, pomalicky sa to zlepsuje... Najhrosie je, ked ideme autom na slovensko - stojime za tych 7,5 hodiny minimalne 4x. Nie kvoli Saske, ale kvoli mne :oops: :roll: To aby sa nepovedalo, ze tehotenstvo na mne nezanechalo ziadne stopy :roll:

Ludka - no som zvedava, ci ten sirup zozeniem :? Za skusenie by to stalo, aj ked to nie je az take kriticke. Ale aj tak je to prilis casto, ked pred tehu stacilo ist 2-3x za den, teraz som tam fakt prilis casto. Ked sa viacej napijem, tak aj par krat po sebe :roll: , ako pise marsia...
anjelicek24

10300g/81cm

expert

Mood: Angry

Re: nutkanie na močenieRe: nutkanie na močenie

Odoslaťod vacanze »

marsia píše:ahojte,

mám ani neviem či problém. Stále ma nutká na močenie, nič ma nebolí, ani pri močení, ale cez deň chodím cikať asi každú hodinu, a raz za deň sa mi stane, že močím každých 15 minút 3 krát po sebe :? :( . V noci chodím len raz. Čím to môže byť?

Trvá to asi mesiac, dva.

moze to mat viac pricin, cez zapal moc. ciest co u teba nebude ked Ta nic neboli, moze to byt na hormonalnom podklade a takisto nemusi dobre pracovat hypofýza, sa tam vylucuje hormon, ktorý je zodpovedný za urcite zadrziavanie tekutín v tele, ak strajkuje, clovek chodí casto na wc, odborne sa to volá diabetes insipidus - NIE JE TO CUKROVKA! ak by nieco :wink: tento stav sa dá napravit podavanim tohto hormonu, treba vylucit cystu na hypofýze pri castom nutkani, nebezpecne moze byt to, ze moze ostat clovek dehydrovany, ak to potrva este, radsej zájdi za Dr. Ja som si vsimla, ze castost navstev wc na malú potrebu zavisi od momentalneho menstruacneho cyklu.
vacanze

Len ten zápas je stratený, ktorý je stratený v našej mysli

expert

Odoslaťod lydyaly »

Ja som mávala časté nutkanie na močenie, len keď som mala zápal mechúra. Vtedy mi pomohlo antibiotikum a naposledy som s antibiotikom brala aj enzymy- wobenzym, na posilnenie imunity. Ja si myslim, ze kopa problemov je prave kvoli slabsej imunite.
lydyaly

Odoslaťod zikinka113 »

S tim úplne Súhlasím, v dnešnej dobe o sebe D nie Čas Ani najesť, imunuta JE u každého z nás na Škorpiónovi.
zikinka113

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ženské veci (gynekológ)

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.