Máj 2009

bábätká narodené v roku 2009
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Máj 2009

Odoslaťod mysina »

Ahojte, otváram tému Máj 2009, termín mám predbežne na 7.5.2009, v pondelok idem na ukltrazvuk, tak uvidím, či ten termín bude sediet. Doma mám už synčeka, má 2 roky a 8 mesiacov. Neviete mi prosím niekto poradit, ako to budem mat z ďalšou materskou? Tá my pri synovi končí v januári, to mám ist na 2 mesiace do roboty? Dakujem.
mysina

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Máj 2009

Odoslaťod McMillka »

Jej, ahoj Mysina, tak uz som len obcakuvala, ze ci niekto zalozi aj Maj 09. Ja som si zatial vyratala termin na 2. maja. Tiez mam doma uz dvojrocneho synceka (dnes akurat ma 2 roky). S materskou ti ja veru neporadim, kedze zijem v UK. K lekarovi sa tu tiez nechodi, k porodnej asistentke idem az 19 septembra.
McMillka
pokročilý

Re: Máj 2009Re: Máj 2009

Odoslaťod Lejlocka »

ahojte, pripajam sa tiez. ak vsetko dobre pojde malo by to byt nase prve. termin mam zatial na 1. maja
Lejlocka

Odoslaťod maminavychod »

No sa mi nechce veriť že už prešiel rok od založenia diskusie Máj 2008 :shock: , tak vám prajem aby vám to vyšlo a bolo vás Májoviek a Májovčiat ako maku.

Mysina aj ja som založila diskusie Máj 2008 a tiež s termínom 7.5.2008 ale dcérka sa narodila 8. mája :wink:

Držím palce všetkým ešte raz. :wink: :D
maminavychod
expert

Odoslaťod Verulka »

ja som uz tiez vykukala, ze kedy bude maj 2009 :wink:
kocky uzite si to naplno, je to supeeeer :D
mysina, bu do roobty alebo na urad prace alebo na rizikove tehu..
Verulka

amazing Metallica x)

expert

Mood: Cool

Odoslaťod McMillka »

Tak ako Majovky? Mna uz prepadli pocity nevolnosti. Citim sa uplne inac ako pri prvom. Kedze mi vtedy byvalo zle hlavne vecer. Teraz je to opacne, sa rano neviem vytiahnut z postele. Len ked na mna z vedlajsej izbicky krici moj syncek: Mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
McMillka
pokročilý

Re: Máj 2009Re: Máj 2009

Odoslaťod petruskaa »

mysina píše:Ahojte, otváram tému Máj 2009, termín mám predbežne na 7.5.2009, v pondelok idem na ukltrazvuk, tak uvidím, či ten termín bude sediet. Doma mám už synčeka, má 2 roky a 8 mesiacov. Neviete mi prosím niekto poradit, ako to budem mat z ďalšou materskou? Tá my pri synovi končí v januári, to mám ist na 2 mesiace do roboty? Dakujem.

ahoj, tak ja sa tiez pridavam k majovym :wink: a podla toho vypoctu na nete mi tiez vychadza porod na 7.5.2009 :wink:
petruskaa
expert

Odoslaťod JCN »

Aj ja sa pridavam, termin mi podla poslednej M vychadza na 4.5.2009 (narodeniny mojho manzela), sme veeelmi stastni, ak vsetko dobre dopadne, bude to nase prve vytuzene a vymodlene dietatko. Zatial sa citim super, nemam vobec ziadne priznaky (nevolnost, unava a tak), skor naopak, citim, akoby som mala energiu za dvoch. Dnes sa objednavam u lekara.

Drzim nam palce,
JCN
JCN

Odoslaťod JCN »

Aj ja sa pridavam, termin mi podla poslednej M vychadza na 4.5.2009 (narodeniny mojho manzela), sme veeelmi stastni, ak vsetko dobre dopadne, bude to nase prve vytuzene a vymodlene dietatko. Zatial sa citim super, nemam vobec ziadne priznaky (nevolnost, unava a tak), skor naopak, citim, akoby som mala energiu za dvoch. Dnes sa objednavam u lekara.

Drzim nam palce,
JCN
JCN

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na 2009

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.