Kútik na čítanie

Ekologicky, pekne, útulne, múdro a účelne
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Kútik na čítanie

Odoslaťod funilietka »

ahojte...zariadujeme si domček, a mám jednu malinku miestnoť, kde bude mať manžel časom pracovňu, ale teraz to este nieje aktualne a rozmýšlam, zeby som ju využila pre seba. Strasne rada čítam, tak by som si tam rada spravila taky svoj kutik, svoj svet :wink: mne sa ale strasne pacia doplnky takeho vidieckeho stylu, aj kuchynu a vlastne cely dom chceme tak zladiť...rozmyslam, ci niesu nejake vypredaje, alebo starozitnictva, alebo vlastne ani neviem, kde by som zohnala nejaky regál, nejaku pohovku, doplnky a pod. Linka a väčší nábytok sa dá dať vyrobiť, ale čo s doplnkami?
funilietka

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Kútik na čítanie

Odoslaťod S_Borka »

A prečo si chcete dať vyrobiť nábytok? Veď stačí len pohľadať nejaké fajn obchody alebo e-shopy, kde sa dá kúpiť za oveľa rozumnejšiu cenu ako vyrobené od stolára. Ja osobne mám tiež takýto kútik, ale v starovekom štýle. Vysoké regály s knihami, kreslo aj lampa v staršom štýle, vankúše alebo záclona na okne čo je hneď vedľa.
S_Borka

Odoslaťod nika356 »

urcite popozerajte po nete alebo po bazarikoch niekedy sa niekto chce zbavit starych veci a kupite to niekedy za babku
nika356

Odoslaťod funilietka »

no ano, ludia maju starší nabytok a niekto sa chce svojho zbavit aj tak ze ho daruje, ale o to mi nejde, ja by som nechcela pouzivany, ale nový, čo staro vyzerá....dufam, že chápeš :wink: ale dakujem za rady
funilietka

Odoslaťod nika356 »

no tak potom treba pozerat po nete nejake eshopy tam sa daju zohnat pekne veci za malo penazi
alebo ako mi vravime
"za malo penazi vela muziky"
nika356

Odoslaťod S_Borka »

Hlavne je veľmi dôležité štýlovo a pekne nakombinovať veci, aby to nevyzeralo ledabolo všetko nakope ako v sklade, musí sa všetko k sebe krásne hodiť aby to nepôsobilo rušivo. Napríklad veľmi krásne sa dá skombinovať s modernými nábytkami francúzsky štýl a vyzerá to tiež tak staromódne. :sun
S_Borka

Odoslaťod nika356 »

skus sa pozriet trebars na toto pozriet je to take staronove a maju aj online objednavky tak len objednas a dojde postou
http://www.ambiance-kosice.sk/
nika356

Odoslaťod elena915 »

Asi najlepším bazárom aký som kedy videla sú staré doma na dedine. Mladým nič nehovoria staré regále a iný nábytok, ktorý má príbeh. Pre mňa je to poklad. Na jednej takejto dedine máme chatu a keď zistíme, že sa robí nejaké vešké upratovanie, ideme sa tam opýtať a na cene sa vždy vieme dohodnúť. Takto som si zohnlaa niekoľko nádherných kúskov, ktoré mi zdobia obývačku.
elena915

Odoslaťod Maria_Ze »

Ja keď som prerábala svoju pracovňu, mala som dva hlavné zdroje inšpirácie. V prvom rade som riešila ponuku na e-shopoch, čo sa dá zohnať v štýle, ktorý som chcela. To som hľadala na http://www.mojinterier.sk Doplnky som potom riešila DIY, takže som tvorila, veľa podľa https://lucididit.com/ Ale na to treba mať čas a byt zručná :D Tak dokonale ako Luci sa mi nikdy nič nepodarilo :D :D
Maria_Ze

Odoslaťod milkiha »

mate doma kutiky na citanie? ja by som si rada spravila nejaky maly kutik, no nemam inspiraciu
milkiha

Ďalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tipy, triky, inšpirácie...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.