Chranic na stolicku?

Ekologicky, pekne, útulne, múdro a účelne
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Chranic na stolicku?

Odoslaťod blenka »

Pekny den prajem,
chcela by som poprosit o radu.
Mame doma kancelarsku stolicku, ktora sa nam zacala parat (vid foto). Chcela by som to dat do poriadku, len zial nemam doma sijaci stroj, aby som usila nejaky chranic, ktory by som tam dala alebo nieco take.

Prosim vedeli by ste mi poradit, co s tym, ako by som si s tym mohla poradit, prip. kde kupit nieco ako chranic na kancelarsku stolicku. Sedadlo stolicky ma rozmery: v najsirsom mieste: sirka: 48 cm, hlbka 45,5 cm a vyska: 6 cm.

Dakujem za Vase tipy.
Prílohy
CIMG7019.JPG
(65.5 KiB) Stiahnutá 1758 krát
CIMG7017.JPG
(68.54 KiB) Stiahnutá 1800 krát
blenka
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Chranic na stolicku?

Odoslaťod jana v. »

nie som calunik, viem len poskytnut take nahradne riesenia, co som uz videla. ale mozno zo spodu stolicky je ten sedak nejako prisrobovany a ked ho vyberies, tak staci natiahnut rovnu latku na sedak a pribit pripinacikmi, alebo niecim podobnym.

vies co je pomerne jednoduche a aj prakticke? svokra v niektorom obchode u nas kupila taky sedak, vlastne stvorec, ktory ma stranu priblizne ako uhlopriecka sedaka na stolicke, teda o dost vacsi, ako stolicka. a v strede, napriec je vsity stvorec molitanu rozmeru sedaka (hrubky byvaju rozne). ten stvorec molitanu das na sedak stolicky a so 4 stran visia cipy. tie maju na koncoch tusim snurky, takze dole pod sedakom sa ti 2 a 2 naprotivne daju zviazat. prakticke hlavne na stolicky, kde jedavaju deti :-).

my mame takto roztrhanu sedacku v obyvke, ale kedze teraz potrebujeme riesit ine financne narocne veci a nasi nicitelia su este dooost mali, tak som na to kupila taky biely tkany kobercek. sice dieru na hrane to prekryva len tak-tak, a "sedenim" nasich deti sa to zosuchuje, takze musim castejsie napravat, ale je to dost hrube na prederavenie a da sa to oprat :-).

na stolickach v kuchyni ma suseda prestrete take tkane biele minikoberceky. a aj ked nema male deti, tak vravi, ze uz jej to zo 2 razy zachranilo tepovanie novej stolicky. mozno aj to by bolo riesenie pre teba. uznavam, ze ziaden "styl, napad" ani nic podobne z tychto rieseni zrovna nesrsi, len ta praktickost a pomerne nizka cena.
jana v.
expert

Re: Chranic na stolicku?

Odoslaťod blenka »

Janka,
dakujem velmi pekne za tipy. Pokusim sa s tym nieco spravit, lebo cim dalej, tym sa to viac para, co nie je idealne.
Urcite Tvoje rady zuzitkujem, hadam coskoro...lebo tiez pri detoch nemam tolko casu, kolko by som chcela. :)
Pekny den
blenka
začiatočník

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tipy, triky, inšpirácie...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.