Sijaci stroj

Ekologicky, pekne, útulne, múdro a účelne
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Sijaci stroj

Odoslaťod jojaii »

Ahojte,
nikdy v zivote som nic nesila, ale teraz by som sa chcela naucit aspon nohavice sktratit, pripadne malej usit nejake zviertka podla stihu...Na trhu je zaplava znaciek a typov sijacich strojov. Nepotrebujem nic narocne a v velkym mnozstvom funkcii. Aky stroj by ste mi doporucili. Mama mala 25 rokov ETU :) a nedala na nu dopustit, potom jej otec kupil stroj SINGER, ale aj tak stale sila na tej starej ETE a nakoniec jej raz vypadol stroj z ruky na dlazbu a rozletel sa na kusky :( A tak musela zacat sit na Singeri a dost nadava :( A pritom som myslela, ze Singer su naozaj dobre masinky. Aku mate vy ?
jojaii
pokročilý

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: Sijaci stroj

Odoslaťod Ola »

Ahoj.... ja ma tiez Singer, uplne asi ten najjednoduchsi typ a som s nim celkom spokojna. Ked si proste kupi clovek sijaci stroj za 100 Eur tak nemoze cakat zazraky... Ale na skratenie nohavic a obcasne zasitie celkom staci. Ak by si sa chystala sit viac, potom sa oplati investovat, inak podla mna nie.
Ola
začiatočník

Odoslaťod maria@redakcia »

Ahoj, ja mám Toyotu II., mám ju už 12 rokov, pred rokom bola síce na generálke, ale odšila už 10 svojich hodnôt. Je to nezmar - mám ju z Francúzska. Až pri oprave mi ujo opravár povedal, že tam vraj predávajú kvalitnejšie verzie... Ja som s ňou veľmi spokojná.
maria@redakcia
začiatočník

Odoslaťod DuPre »

Kup si taky, kde mas spodnu nit nie na zvislo ale na lezato (idealne este prekryte priesvitnym a nie kovom, uvidis ako sa ti mina), bude sa ti tam lahsie davat. Volne rameno by malo byt samozrejmostou. A stehy, ako budes potrebovat, ak sa chystas aj na elasticke latky, tak aj na to aby tam boli. Inac stroj nemusi mat neviem ake funkcie, ja sijem teda hodne vela a pouzivam z nich tak 1/4.
DuPre

Optimista je len nedostatocne informovany pesimista

expert

Odoslaťod Janitka »

Mozno budete vediet poradit.
Kedysi davnejsie som videla niekde sijaci stroj, ktory dokazal podla predtlace vysit kompletny obrazok farebny na latku, nieco ako vysivaci stroj? Bolo ho mozno pripojit k PC a podla obrazkov vysival na latku, napr. tricka obrazky a loga a vsetko mozne.
Existuje take nieco? Alebo som mimo :huh:
Janitka
expert

Odoslaťod DuPre »

v tomto sa moc nevyznam, len viem, ze su sijacie stroje s vysivacim modulom http://www.sijaciestroje.sk/obchod/acti ... 1388.xhtml alebo priamo vysivacie stroje, oboje myslim ze komunikuju s PC a mas moznost editovat vysivku...
DuPre

Optimista je len nedostatocne informovany pesimista

expert

Odoslaťod Janitka »

Aha, tak uz som to nasla :clap:
http://www.joann.com/joann/catalog/prod ... D=prd29703
Program, ktory pracuje so strojom Singer.
Janitka
expert

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tipy, triky, inšpirácie...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.