Vidiecky nábytok

Ekologicky, pekne, útulne, múdro a účelne
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vidiecky nábytok

Odoslaťod veronickavejuska »

Ďakujem merlita za tip, pozriem si ten obchod, niektoré komentáre som čítala, ale nejako k tomuto som sa nedostala, preto som rada, že si mi to takto napísala. Vyskúšam to kuknúť, lebo rada by som videla niečo čo ma zaujme, keby mi tak padlo niečo do oka ;-)
veronickavejuska
začiatočník

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod merlita »

Nemáš za čo, skôr poďakuj babám, ktoré majú skúsenosť aj s týmto štýlom aj s tým obchodom, lebo tie mi to odporúčali, aby som pozrela a uznala som, že fakt to má mnoho do seba, že to má ducha alebo ako to pomenovať. Padlo ti tam niečo do oka? Lebo to keď padne tak je ťažko sa toho zbaviť :P
merlita

Odoslaťod Niminke »

Veronicka tam maju siroku ponuku, velmi vela veci, na tento styl tiez, ja ti poviem, ze mne sa ich ponuka a aj cena pacia, pretoze mam z coho vyberat :-)
Niminke

Odoslaťod rimanta »

Široká ponuka dokáže urobiť divy, ja si niekedy hovorím, že keby niekde mali len zo dve veci, zo tri, tak by mi bolo možno aj jednoduchšie vyberať ako teraz keď po tých obchodoch je už strašne veľa toho, tých ponúk je toľko, že fakt máme čo robiť aby sme si vybrali len jednu vec, čo sa nám páči, čo by sme chceli ;-)
rimanta

Mood: Tired

Baby poviem vám, že ma toho zaujalo toľko, že neviem ani čo skôr, strašne veľa vecí sa mi tam páči normálne neviem čo si mám vybrať sa rozhodujem jak malá medzi farbičkami, ale tak dali ste mi s týmto fest veľkého chrobáka do hlavy :-D
veronickavejuska
začiatočník

Dievčatá dlho som sa vám neozvala, mala som toho veľa aj s hľadaním aj s rozhodovaním aj s rodinou, upratovanie, no kopa toho je, ale som si vedomá toho, že nie len ja mám toho veľa, ale asi každá z nás má toho toľko, že neviem kam skôr, že jo :-)
Chcem vám len napísať, že som vybrala, že už mám srdiečko na mieste jak má byť ;-)
veronickavejuska
začiatočník

Odoslaťod lukkinka »

To je podstatne, ze ty si s tym uplne v pohodke, ze si rada, co si vybrala, to je to naj naj :-)
lukkinka

Ani si nevieš predstaviť, že mám radosť z toho, že sme to dali, zvládli, že je všetko už dobre jak som si predstavovala.
Veľa mi to dalo, veľa ma to naučilo a aj som sa pri tom tak trochu odreagovala, nehovorím, že som miestami nebola zúfala, keby to tvrdím, tak by som klamala, ale zmákla som to a to je podstatné ;-)
veronickavejuska
začiatočník

Odoslaťod plastina »

Veronička my sme rodičom kúpili takýto nábytok v tomto štýle, ktorý si aj ty zháňala a napokon aj kúpila. Má to v sebe veľa, normálne to dokáže dať priestoru iný nádych, ja ľutujem, že sme skôr nad tým nezačali rozmýšľať, ale už je neskoro sa nad tým asi zamýšľať čo? :)
plastina

Odoslaťod klarkapretty »

len nie kazdemu sa to paci, ale myslim, ze preto, ze nie vsetci vidia hned to caro, niekomu to trva, kym si to vsimne kym sa do toho zamiluje, ako vidim ty si sa uz zamilovala, co?
klarkapretty

Mood: Cool

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tipy, triky, inšpirácie...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...