Vidiecky nábytok

Ekologicky, pekne, útulne, múdro a účelne
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vidiecky nábytok

Odoslaťod merlita »

Baby musím uznať, že ste mali pravdu, cez víkend som si sadla nad to pozerala som domy zariadené v takom štýle a má to niečo do seba, asi dosť záleží od toho, že ako vôbec je to všetko zariadené, nakombinované a podobne ;-)
merlita

Mood: Happy

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod kajutruska »

Merlita, ked je takyto styl a celkovo takyto nabytok super skombinovany, ze je pekne zariadeny, doladeny, tak to moze vyzerat velmi dobre, cize osobne si myslim, ze nic netreba nejako zatracovat co sa nabytku tyka prave naopak treba byt takymto veciam otvoreny ;-)
kajutruska

Odoslaťod veronickavejuska »

Ja by som v tomto štýle chcela kuchyňu, len sa mi zatiaľ nepodarilo nič také nájsť, čo by mi tento štýl pripomínalo, že by to bolo také čisté, svieže, ale hlavne v takomto štýle, preto ak by ste o niečom takom vedeli, tak by som bola veľmi vďačná za rady :-)
veronickavejuska
začiatočník

Odoslaťod Renata128 »

Ja som dlho o vidieckom nábytku len snívala, pretože som si myslela, že naň nikdy nebudem mať dosť financií. Ale prekvapilo ma, že sa dá kúpiť aj za celkom dobrú cenu. A tak mám doma toto https://www.sconto.sk/catalog/product/v ... 1478610100 a https://www.sconto.sk/catalog/product/v ... 1644610100 Keď trošku zase našetríme, chystám sa v tomto štýle zariadiť aj spálňu
Renata128

Odoslaťod pockova »

Co je to dobra cena? Podla mna pre kazdeho je dobra cena nieco ine a je to dost individualne, ale podla mna takyto nabytok sa da kupit aj fajn, ze clovek zan nemusi zaplatit majland :-)
pockova

Odoslaťod maminaS »

Mne sa takýto nábytok páči skor na chalupu. Do bytu som skor za niečo modernejšie
maminaS

Odoslaťod Bea123 »

Tiež sme si vidieckym nábytkom zariadili chalupu na vidieku. Tam by sa mi nič moderné ani nehodilo. Celkom pekné kúsky sme kúpili v sconte :wink:
Bea123

Odoslaťod pockova »

Mamina poviem ti, ze coraz viac ludi si takyto styl dava do domov, pretoze je to pekne, utulne a dokaze to ozvlastnit a zutulnit kazdy jeden priestor, co je podla mna velmi dolezite ked chceme urobit z domu domov a myslim, ze to teda chceme kazda :-)
pockova

Odoslaťod veronickavejuska »

Dievčatá viac nejakých tipov pre mňa nemáte? Myslela som, že tu nájdem niečo, čo by ma mohlo zaujať, keďže tiež sa vám takýto druh nábytku páči a taktiež ste super podotkli, že by bolo fajn keby to nie je nejako cenovo finančne náročné taký vidiecky nábytok, je pravda, že pre každého to znamená niečo iné, ale ja keď si predstavím u stolára zákazkovú výrobu tak to je úplne, že cez :-/
veronickavejuska
začiatočník

Odoslaťod merlita »

Neviem či si prešla celú diskusiu, baby tu písali aj o Tempe Kondela, kde majú nábytok na tento štýl, ja som si tiež pozerala ich ponuku, keď som nechápala, čo na takomto štýle, vidieckom nábytku vôbec vidia, ale musím uznať opäť, ako som už písala, že zle to nevyzerá, keď som si pozerala aj domy takto zariadené, len je dôležité to správne nakombinovať :-)
merlita

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tipy, triky, inšpirácie...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

Používaním stránok rodinka.sk súhlasíte s používaním cookies, vďaka ktorým je možné individuálne nastavenie stránok, ako aj pre používanie na analytické a štatistické účely. Viac informácií...