Vidiecky nábytok

Ekologicky, pekne, útulne, múdro a účelne
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vidiecky nábytok

Odoslaťod jablonka7 » Po 30.Okt. 2017 15:08

trosku je a myslim, ze ten styl je vidiet alebo si pozri kuchynu Royal, na ich eshope a uvidis aj to ako je mozne si ju vlastne vyskladat podla seba, co potrebujes, co by sa ti pacilo :-) Velmi pekne ukazala, ked bola hentak vyskladana ;-)
jablonka7

Založený: Po 27.Jún. 2016 10:05

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod esterrr » Po 06.Nov. 2017 11:25

jablonka ako tam bolo? ste sa asi riadne kochali co? bolo tam toho vela? tiez som pocula o tomto veltrhu, aj vela firiem, ze tam ma byt, ale neboli sme :-)
esterrr

Založený: St 29.Mar. 2017 13:56

Odoslaťod jablonka7 » St 08.Nov. 2017 20:09

bolo sa na co pozerat. Nevedela som kde nechat oci, ale toto proste bola srdcovka, co si ma ziskala. Ja ked sa nadchnem pre nieco, tak to je dovidenia :-D
A presne toto je taky pripad :-D Keby som mohla hned sa stahujem a zariadujem od znovu :-D :-D
jablonka7

Odoslaťod rimanta » Ut 14.Nov. 2017 8:54

Krásna fotka. Tiež sme sa tam chystali, ale nejako nevystal čas, ale keď vidím všetky tie kreslá, tak až ľutujem, že sme tam nešli, lebo také by sa mi domov hodilo, čítala by som v ňom knižky, oddychovala, pozerala telku, to by bolo úžasné, asi si budem musieť urobiť výlet na predajňu a nájsť si favorita :-D
Obrázok používateľa
rimanta

Mood: Tired
Založený: Št 14.Júl. 2016 17:32

Odoslaťod jablonka7 » Po 20.Nov. 2017 12:05

len aby sa ti podarilo najst vobec jedneho, aby ich nebolo niekolko a este sa nebudes vediet rozhodnut, lebo toto sa mne stava a poviem ti, ze je to dovidenia, ked sa neviem rozhodnut :-D
jablonka7

Odoslaťod Niminke » Po 27.Nov. 2017 12:31

Kresla ano, to je aj moja zavislost. My sme tam boli, aj ked to uletelo ako voda. Ja som si aj jedno vybrala, moj muz sice trosku nervny bol zo mna, ze zase dalsie, ale mna chytilo za srdce. On ma svoje modely lietadielok, na ktore je zatazeny a ja som zase na kresla, ktore plna ucel a dotvaraju taky ten domov, to srdce domu :wink: :adore: :fl:
Prílohy
kresielko.JPG
Obrázok používateľa
Niminke

Mood: Happy
Založený: Po 10.Júl. 2017 10:43

Odoslaťod Niminke » St 29.Nov. 2017 10:29

Jablonka este som ti chcela napisat k tomu rozhodovaniu. Nie je jednoduche sa rozhodnut, ale ja sa riadim pocitom, tym co ma chyti za srdce ;-)
Obrázok používateľa
Niminke

Odoslaťod rimanta » Št 30.Nov. 2017 18:07

Íha!
Toto už áno teda. Tá farba je krásna a vyzerá, že je aj mäkkučké, ty si mala čo urobiť, že si mi sem dala fotku, normálne asi pôjdem kúpiť. Ja som na tieto veci maniak.
Odolávala som zatiaľ tomu, nebola som na predajni, ale po tomto asi moje odolávanie skončilo :-D
Obrázok používateľa
rimanta

Mood: Tired
Založený: Št 14.Júl. 2016 17:32

Odoslaťod Niminke » Ne 03.Dec. 2017 15:15

Je to nieco ine, co je vidiet na roznych predajniach, preto rada pozeram ponuku tempa kondela, lebo maju siroku ponuku a kusky ako inde vobec nie a to je to, co mna dokaze dostat a oslovit najviac, veci a farby ktore nie su nejako typicke tradicne, co sa tyka zariadovania ;-)
Obrázok používateľa
Niminke

Odoslaťod plastina » Št 07.Dec. 2017 10:56

Toto síce do vintage štýlu nespadá, ale vyzerá, že sa môže na nej dobre a pohodlne sedieť, vyložené nohy, to by bolo, čo? My zvažujeme, že by sme niečo takéto podobné rodičom mojim kúpili, len nie v takejto farbe, lebo to by u nás mamina rukami zalamovala :-D :-D
my family my all
Obrázok používateľa
plastina

Založený: Po 20.Feb. 2017 11:56

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tipy, triky, inšpirácie...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.