Vidiecky nábytok

Ekologicky, pekne, útulne, múdro a účelne
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vidiecky nábytok

Odoslaťod klarkapretty » Št 24.Aug. 2017 15:29

no a co si akoze cakala, ked na mieru, to su ti ine peniaze, to by bolo aj minimalne raz tolko ako som ti ja napisala, to osobne by som do toho nesla, moj nazor je dnes uz taky, ze sa da zohnat kvalita aj za prijatelnu cenu, takze nevidim dovod preco by som mala zbytocne niekde vyhadzovat viac penazi ako je potrebne :wink:
klarkapretty

Mood: Cool
Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod sylmia » Po 28.Aug. 2017 10:41

klarkapretty píše:no a co si akoze cakala, ked na mieru, to su ti ine peniaze, to by bolo aj minimalne raz tolko ako som ti ja napisala, to osobne by som do toho nesla, moj nazor je dnes uz taky, ze sa da zohnat kvalita aj za prijatelnu cenu, takze nevidim dovod preco by som mala zbytocne niekde vyhadzovat viac penazi ako je potrebne :wink:

Po pravde ani sama neviem, čo som čakala. Ale nemyslela som si, že tie ceny sa môžu vyšplhať až tak ako sa vyšplhali v tejto ponuke, čo sme my dostali. Zostala som zaskočená a veľmi. Nebolo mi všetko jedno, keď som to videla, to ti poviem na rovinu, asi radšej budem sedieť za internetom a niečo hľadať a dúfať, že zoženiem za lepšiu cenu ako dať toľko peniaze na mieru..
sylmia

Založený: Št 13.Apr. 2017 20:15

Odoslaťod klarkapretty » Po 04.Sep. 2017 11:27

co ti poviem ono najhorise na tom je, ze nevies si ani len nejako tipnut, ze akoby to mohlo vychadzat, co by to mohlo stat, lebo tie ceny su tak rozdielne a zalezia od mnohych veci a ked ti niekto da cenovu ponuku tak aj to nemas istotu, ze to vyjde presne tolko a nie este viac, sa mi vidi, ze tam je mozna aj daka odchylka :/
klarkapretty

Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

Odoslaťod samadys » Po 25.Sep. 2017 11:16

mne sa tiez velmi velmi paci vidiecky nabytok avsak nikde nemozem najst tak aby som si ho vedela nakombinovat, aby proste som to mala podla svojich predstav, mnohe su take moc precackane a ja by som chcela nieco vidiecke, vintage, ale zaroven aby to bolo aj nadcasove :)
Obrázok používateľa
samadys

Založený: Št 03.Aug. 2017 9:45

Odoslaťod esterrr » Št 28.Sep. 2017 10:22

mame spalnu vidiecku, aj ked pojdem vidiecka sa mi akoze moc nepaci. takze vintage. je jednoducha, co bolo pre mna velmi dolezite, bolo to pre mna prioritou. pretoze nemam rada nejake prekombinovane kusky nabytku, ku ktorym je potom velmi tazke doladit dalsi nabytok a doplnky a vsetko ;-)
esterrr

Založený: St 29.Mar. 2017 13:56

Odoslaťod gituschaa » Po 09.Okt. 2017 7:51

@esterrr akú? Nemáš nejakú fotku alebo niečo, kde by sme videli ako taká spálňa môže vyzerať? Aby nebola nejako komplikovane riešená, ale naopak jednoducho a prakticky? Prekombinované veci nemám ani ja nejako rada, ale niekomu sa to zase páči, čomu osobne nerozumiem :)
„Vraví sa, že deti, blázni a filozofi hovoria pravdu. Preto sa deti bijú, blázni zatvárajú a filozofi nechápu.“
gituschaa

Založený: Št 23.Jún. 2016 7:21

Odoslaťod plastina » Št 12.Okt. 2017 8:28

Esterrr je to len o tom oslovení. Ale podstata toho je proste taká istá by som povedala. Takže netreba sa nejako nad tým pozastavovať. Uvidím ako to napokon u nás dopadne, ale taká fotka by nebola zlá, alebo aspoň kde by som ju našla, že ako to vyzerá ako to ukáže zaujíma ma to veľmi :-)
my family my all
Obrázok používateľa
plastina

Založený: Po 20.Feb. 2017 11:56

Odoslaťod samadys » Št 19.Okt. 2017 13:47

ked mate vidiecky nabytok tak ho mate vsade alebo len v jednej miestnosti? lebo kamoska mi ukazovala fotky jednej znamej ako ma dom urobeny a vsetko v takom style a zirala som dost a trosku to nejako skombinovala s industrialnym stylom a vyzeralo to dobre, len ja neviem akoby som to dala dokopy aby to dobre vyzeralo :-D
Obrázok používateľa
samadys

Odoslaťod jablonka7 » St 25.Okt. 2017 9:37

samadys to je myslim, ze len na tebe ako sa rozhodnes.
Da sa v takom style ladit vsetko, dokonca aj kuchyna, my sme teraz boli na Moddome a tam som sa zalubila do jednej kuchyne na tento styl snad hned, to ako to chces ladit, ako sa ti to paci to je len na tebe, ale takuto kuchynu ja by som brala uz aj hned!

:adore: :adore: :adore: :adore: :adore: :adore:
Prílohy
IMG_8668.JPG
jablonka7

Založený: Po 27.Jún. 2016 10:05

Odoslaťod samadys » Pi 27.Okt. 2017 15:30

je z nej bohuzial na tej fotke vidiet, len kusok, nepamatas si nahodou ako sa volala ta kuchyna? ze by som si ju niekde pozrela? myslis, ze sa da akoze nakombinovat, ze skrinky a tak podla toho akoby sa to mne pacilo?
Obrázok používateľa
samadys

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tipy, triky, inšpirácie...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.