Vidiecky nábytok

Ekologicky, pekne, útulne, múdro a účelne
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Vidiecky nábytok

Odoslaťod sandronela » Pi 30.Jún. 2017 9:43

ze len spalnu, co este by si v nom chcela mat? aj ked ono je to pekne, ked takyto styl je tak aby bol v celom dome vo mne osobne to vyvolava taky dobry pocit, utulny. ze clovek ma ozaj pocit, ze je doma, kde moze robit co chce ako chce, kde nie je vsetko neviem ake strojene, ale kde je vidiet ako citime ;)
Obrázok používateľa
sandronela

Založený: St 22.Mar. 2017 15:05

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod klarkapretty » Po 03.Júl. 2017 10:54

sandronela píše:ze len spalnu, co este by si v nom chcela mat? aj ked ono je to pekne, ked takyto styl je tak aby bol v celom dome vo mne osobne to vyvolava taky dobry pocit, utulny. ze clovek ma ozaj pocit, ze je doma, kde moze robit co chce ako chce, kde nie je vsetko neviem ake strojene, ale kde je vidiet ako citime ;)

vsetkoo by som v tom style chcela mat dokonca aj kupelnu ale chce to vsetko asi svoj cas zatial sa musim so spalnou uskromnit a mozno tento rok sa aj obyvacka postasti uvidime :) tak u mna je toto taka srdcova zalezitost uz dlhe roky som si vysnivala taku spalnu a konecne ju mam podla mna sa netreba obmedzovat a treba si doma dopriat vsetko co by nas robilo stasdtnymi ;)
klarkapretty

Mood: Cool
Založený: St 26.Okt. 2016 14:33

Odoslaťod sandronela » Po 10.Júl. 2017 10:25

klarkapretty píše:vsetkoo by som v tom style chcela mat dokonca aj kupelnu ale chce to vsetko asi svoj cas zatial sa musim so spalnou uskromnit a mozno tento rok sa aj obyvacka postasti uvidime :) tak u mna je toto taka srdcova zalezitost uz dlhe roky som si vysnivala taku spalnu a konecne ju mam podla mna sa netreba obmedzovat a treba si doma dopriat vsetko co by nas robilo stasdtnymi ;)

chce to cas veru, nejde vsetko hned, spalnu mas uz ako dlho takuto? ja dufam, ze raz si tiez splnim takyto sen a kupim si tiez taky nabytok, nech mi neplesa srdiecko len ked sme niekde v obchode s nabytkom, ale nech mi plesa aj doma, ked pojdem spat, toto je fakt srdcova zalezitost :-D kiezby sa toho dalo zbavit :-D
Obrázok používateľa
sandronela

Odoslaťod klarkapretty » Ut 11.Júl. 2017 11:08

vies co je to asi rok co mame taku spalnu riesili sme vtedy s maminou chcela novy gauc kupit a boli sme pozriet na predajni Tempa Kondela ze ci tam nieco nebudu mat take co by jej padlo do oka a vtedy som zbadala spalnovu zostavu vo vintage style a uz som vedela kolka bije :-D som vtedy hned fotila mojmu chlapovi ze co by povedal keby sme taku mali doma a jedine co ho zaujimalo bola cena esteze ta bola prijatelna a mi privolil lebo by som ju musela asi na tajnasa kupovat alebo co :-D no ostatne izby sa mi este nepodarilo dat do takeho stylu ale verim ze to pride :P
klarkapretty

Odoslaťod lumilka » Št 13.Júl. 2017 13:13

Nie je potom k takému štýlu komplikované nejako ladiť doplnky alebo niečo také? V akej farbe máš tú spálňu? Mala by byť v nejakej takej bielej farbe nie? Teda aspoň ja ti tak nejako približne predstavujem vintage štýl :)
Obrázok používateľa
lumilka

Založený: Ut 11.Apr. 2017 13:20

Odoslaťod klarkapretty » Pi 21.Júl. 2017 6:33

skus si pozriet sektor Liona, to je konkretne spalna, ktoru mame my :-) je biela takze nejaky problem s kombinovanim doplnkov nebol a dufam ze ani nebude nejako sa to snazim ked tak skombinovat s takymi vecami ako zive kvety alebo nejake vazicky a skor sa to snazim tak aby to malo taky co najprirodnejsi nadych cize aj hneda a drevo a podobne :-)
klarkapretty

Odoslaťod sandronela » Po 24.Júl. 2017 7:42

klarkapretty píše:vies co je to asi rok co mame taku spalnu riesili sme vtedy s maminou chcela novy gauc kupit a boli sme pozriet na predajni Tempa Kondela ze ci tam nieco nebudu mat take co by jej padlo do oka a vtedy som zbadala spalnovu zostavu vo vintage style a uz som vedela kolka bije :-D som vtedy hned fotila mojmu chlapovi ze co by povedal keby sme taku mali doma a jedine co ho zaujimalo bola cena esteze ta bola prijatelna a mi privolil lebo by som ju musela asi na tajnasa kupovat alebo co :-D no ostatne izby sa mi este nepodarilo dat do takeho stylu ale verim ze to pride :P

takze teba vlastne nahoda priviedla k vysnivanej spalni hej? to poznam ten moj tiez vsetko co riesime, tak musi porovnat pomer ceny a kvality, aby si to vedel zvazit, ci je to dobry napad, kupit to, co vyberiem, esteze tebe to preslo, dokopy asi priblizne ta na kolko vysla ta spalna? postel je v akych rozmeroch?
Obrázok používateľa
sandronela

Odoslaťod oxanka » St 26.Júl. 2017 9:42

ale ved to je dobre nie? myslim, ze pri nakupovani je velmi dolezite si zvazit ci ta kvalita za dane peniaze stoji, ci niekde by si za tie iste peniaze nezohnala nieco lepsie a podobne veci ono je to dobre, ze takto chlap dba aby to bolo fajn, moj manzel ten vsetko nechava na mna co niekedy ma aj mrzi :/
Obrázok používateľa
oxanka

Založený: Ut 06.Jún. 2017 12:12

Odoslaťod klarkapretty » Pi 28.Júl. 2017 11:27

uplna nahoda vtedy som nejako ani neriesila nemala som nejako potrebu kupovat novu spalnu alebo nieco take toto prislo ako blesk z jasneho neba a asi by som lutovala dodnes keby som si ju vtedy nevzala keby moj drahy nesuhlasil tak ten pomer je dolezity asi pre viacerych velkost teda rozmer postele mame 180 maju ale aj 160tku ibaze to sme nechceli radsej viacej miesta nech mame :) viesco do 1500euro ale to sme vybrali aj postel aj komodu taku vacsiu aj skrinu aj nocne stoliky takze cena fajn :)
klarkapretty

Odoslaťod sylmia » Ut 01.Aug. 2017 16:15

Počkaj, veď to je veľa na rozprávanie, nie ešte aby som si to vedela predstaviť za tie peniaze. To ozaj len toľko? To potom si teda dobre obišla. My tiež budeme meniť spálňu a chceli sme na mieru aj posteľ aj skrine a podobne a na takú cenu nám to dali, že som až zírala, či budeme mať ten nábytok v spálni akože zo zlata alebo čo..
sylmia

Založený: Št 13.Apr. 2017 20:15

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Tipy, triky, inšpirácie...

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Používame súbory cookie.