ako na bazalku

Ako začať, ako na ne, prečo majú problém, čo kam..
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

ako na bazalku

Odoslaťod zuzana.kravcova »

ahoj dievčence, poraďte mi ako pestovať bazalku. ja už neviem čo s ňou robiť. kde by som ju mala mať a ako často ju mám polievať? na balkóne mi na ňu veľmi svieti slniečko, tak hneď vädne a v kuchyni sa tvári, že má zas svetla málo. ako ju pestujete vy? :???:
zuzana.kravcova
 
Príspevky: 37

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako na bazalku

Odoslaťod maca p »

mne sa jej najlepsie darilo, ked som ju mala v podlhovastom hrantiku z priesad a bola stale vlhka. priesady v spone cca 10x10. na balkone jej sprav troska tien nejakym kartonom.

ja mam zasa problem, ze sa mi ju nedari vysusit. ako na to? listy su stale mäkke, nie su proste take lamave, vysusene.
maca p

pokročilý
 
Príspevky: 713
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako na bazalku

Odoslaťod Elena. »

maca p píše:mne sa jej najlepsie darilo, ked som ju mala v podlhovastom hrantiku z priesad a bola stale vlhka. priesady v spone cca 10x10. na balkone jej sprav troska tien nejakym kartonom.

ja mam zasa problem, ze sa mi ju nedari vysusit. ako na to? listy su stale mäkke, nie su proste take lamave, vysusene.


Nemusis ju susit, podla mña je chutnejsia cerstva, nadrobno nasekana a zmrazena, ja ju po kopkach mrazim do tej priesvitnej kuchynskej folie
Elena.
expert
 
Príspevky: 2765

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0


vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Záhrada a izbové kvety

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron