ako zlikvidovat

Ako začať, ako na ne, prečo majú problém, čo kam..
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: ako zlikvidovat

Odoslaťod SilvaK »

Na ten ihličnan by som asi použila chémiu, aby sa nerozniesli ešte na ďalšie rastliny. Proti voškám je viacero postrekov, len treba opatrne, aby si si nepostriekala aj ovocie či zeleninu.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako zlikvidovat

Odoslaťod alenka76 »

Tak postriekane dva krat...som zvedava :drop:
A ta mata,ma aj nejake cervy :G davam ich dolu ale po par dnoch najdem vzdy aspon jedneho :bored: ......
alenka76

expert
 
Príspevky: 5477
Mood: Happy
Obrázky: 0

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako zlikvidovat

Odoslaťod SilvaK »

alenka76 píše:Tak postriekane dva krat...som zvedava :drop:


Aj mňa to zase čaká, včera som zistila, že na čínskych ružiach je zase invázia a už aj mravce tam lozia, čiže si ich zase chovajú, tak musím skombinovať domček pre mravcov a postrek na vošky. Lezie mi tá chémia na nervy, ale "bio" som už skúšala všeličo, nič nezabralo.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako zlikvidovat

Odoslaťod para »

para

spomienky na detstvo

expert
 
Príspevky: 13470

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako zlikvidovat

Odoslaťod SilvaK »

Para, už som to našla, ale oni nedodávajú na Slovensko, už som mala aj nejaký podobný biologický prípravok, čo mi u nás doviezli do záhr. potrieb, ale ten mali vošky úplne v paži. Aj žihľavu som už luhovala a striekala ňou, ani to nepomohlo. Ja mám doma asi nejaké zmutované vošky. :mrgreen:

Od nich som používala Agrion Delta, ten bol dobrý aj pomerne dobre účinkoval, ibaže to je už zarobený prostriedok a je ho len pol litra a to je dosť málo, koncentrát sa zohnať nedá. Ale skúsim ho asi znova kúpiť, ten sa u nás v obchodoch dá kúpiť. Skúsim aj ten Biool niekde popozerať, ten som ešte nevidela.
SilvaK

Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present." E.Roosevelt

expert
 
Príspevky: 8500

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Re: ako zlikvidovat

Odoslaťod jana v. »

gemini píše:ahojte,
ako mozem zlikvidovat matu? rastie ako burina a zarasta mi ruze. dokladne vytrhanie minuly rok nepomohlo. vdaka

a keby si vyskusala postrek proti burine v trave? viem, ze postrekovat matu tymto vedla inych rastlin by mohol byt dost velky problem, ale nedalo by sa ti z nejakeho tvrdsieho papiera urobit taky kornut okolo rastliny a tak to postriekat, aby si nepostriekala ine? malo by to fungovat tak, ze sa to listami dostane do korenov a tie potom znici, teda vlastne znici aj rastlinu.
ja som si ju nasadila do svahovky - ine tam zatial vobec nie je, lebo ich vysadbu este neriesim, ani to este nie je poriadne dokoncene, ale mala som prilezitost ziskat, tak som si vzala, a budem mat uz tento rok. 8)b ibaze ja ju likvidujem v caji, kedze som total abstinent
jana v.
expert
 
Príspevky: 2196

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Predchádzajúca

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Záhrada a izbové kvety

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron