Bývanie v radových domoch, aký mate nato názor?

Kupujeme, meníme, rekonštruujeme, búrame, dostavujeme...
vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Re: Bývanie v radových domoch, aký mate nato názor?

Odoslaťod jablonka7 »

poviem vam tak baby, myslim ze vzdy je lepsie byvat v radovej zastavbe ako len v panelaku alebo bytovke. To je asi to najhorsie co moze byt a viem to z vlastnej skusenosti kedze teraz byvame v bytovke. Ja som bola cely zivot naucena byvat v dome, vybehnut hocikedy na zahradu a teraz som len medzi stenami zatvorena. Uz planujem tiez ze muza prehovorim aby sme sa zacali pozerat po nejakych domcekov, lebo ja to takto dlho nevydrzim. Takze to je moj nazor na radove zastavby, ze je to dobra volba:-)
jablonka7
začiatočník

Pozvania odoslané: 0
Registrovaní priatelia: 0

Odoslaťod patusa_11 »

Môžeme, ja budem len rada:-)Vieš čo ja som postrehla iba jednu a to v Priekope že stavajú teraz momentálne, už tam je aj hrubá stavba postavená ale sú to tie radové domy. Ty by si nemala problém aj taký kúpiť?Pozerali sme také domy okolo 140m2 aby mal aspoň a ty?
patusa_11

Odoslaťod luciy »

patusa_11 píše:Môžeme, ja budem len rada:-)Vieš čo ja som postrehla iba jednu a to v Priekope že stavajú teraz momentálne, už tam je aj hrubá stavba postavená ale sú to tie radové domy. Ty by si nemala problém aj taký kúpiť?Pozerali sme také domy okolo 140m2 aby mal aspoň a ty?

Aj ja :wink: Nemala by som problem ani z takym domcekom, hlavne aby som mala zahradu, aby som mohla hocikedy vybehnut von a hlavne aby sa tam aj deti mohli zahrat bez toho aby som sa o nich bala ze ich zrazi auto alebo nieco podobne. Tak tych 140m2 je fajn rozloha na domcek. Mne zalezi natom, aby sme tam mali aspon nejake 4 izby. Nevies ako su riesene tie domy v tej priekope?
luciy
začiatočník

Mood: Cool

Odoslaťod simuliatko »

jablonka7 píše:poviem vam tak baby, myslim ze vzdy je lepsie byvat v radovej zastavbe ako len v panelaku alebo bytovke. To je asi to najhorsie co moze byt a viem to z vlastnej skusenosti kedze teraz byvame v bytovke. Ja som bola cely zivot naucena byvat v dome, vybehnut hocikedy na zahradu a teraz som len medzi stenami zatvorena. Uz planujem tiez ze muza prehovorim aby sme sa zacali pozerat po nejakych domcekov, lebo ja to takto dlho nevydrzim. Takze to je moj nazor na radove zastavby, ze je to dobra volba:-)

S týmto s tebou súhlasím. Ja zase opačne od malička som bývala len v bytovke a nejako som nepociťovala že by som potrebovala rodinný dom ale teraz ako som sa vydala a s manželom sme si kúpili domček tak som veľmi rada. Je to úplne niečo iné ako v tom byte. Doobeda, poobede, večer, hocikedy si vyjdem na záhradu vypiť kávu a tak. Je to lepšie a hlavne to že som na čerstvom vzduchu a že sa deti prehrajú na dvore aj celý deň:-)
simuliatko
začiatočník

Mood: Happy

Odoslaťod patusa_11 »

Presne hľadáš to čo aj ja:-)Aj ja myslím hlavne na detičky, chcem aby sa mali kde hrať a aby som sa ja nemusela o nich báť keď sa budú na dvore hrať a mohla by som si zatiaľ napríklad upratovať v dome nejaké veci. Takže ty tiež hľadáš taký dom s väčšou rozlohou keďže tam chceš mať minimálne 4 izby. V tej priekope sú domy so 4 izbami ale kuchyňa je riešená ako otvorený priestor spolu s obývačkou a potom dve izby. Tak by ti to stačilo?
patusa_11

Odoslaťod luciy »

patusa_11 píše:Presne hľadáš to čo aj ja:-)Aj ja myslím hlavne na detičky, chcem aby sa mali kde hrať a aby som sa ja nemusela o nich báť keď sa budú na dvore hrať a mohla by som si zatiaľ napríklad upratovať v dome nejaké veci. Takže ty tiež hľadáš taký dom s väčšou rozlohou keďže tam chceš mať minimálne 4 izby. V tej priekope sú domy so 4 izbami ale kuchyňa je riešená ako otvorený priestor spolu s obývačkou a potom dve izby. Tak by ti to stačilo?

Dobre si to vystihla s tymi detmi:-) Myslim, ze by to tak aj mohlo stacit. Kedze pocitam s tym ze tie izby budu velke kedze ten domcek ma dost velku rozlohu. Da sa tam ist aj pozriet na tie domy?Ci to nevies?
luciy
začiatočník

Mood: Cool

Odoslaťod patusa_11 »

Hej je ten domček väčší a vždy lepšie podľa mňa ako bývať v paneláku. Aj keď by bol menší ten domček tak je to o sto krát lepšie už len preto že môžeš kedykoľvek vybehnúť na záhradu:-) Určite sa tam dá isť pozrieť. Škoda že si nestihla deň otvorených dverí ktoré oni organizovali. Ale skús ísť aj na ich fb stránku a tam možno nájdeš nejaký kontakt ale myslím si že realitné kancelárie to ponúkajú a chodí sa normálne aj na obhliatky
patusa_11

Odoslaťod vrana80 »

Kamoska byva v radovke a je velmi spokojna, so susedmi maju super vztahy a pre deti uplna parada. Vela rovesnikov, spravili si tam ihrisko pre decka take spolocne...Asi zalezi akych susedov clovek ma ;-)
vrana80

Odoslaťod agilu »

Vždy lepšie bývanie ako v činžiakoch alebo bytovkách
agilu

Mood: Happy

Odoslaťod bibusenka »

Moja sestra teraz kupila dom v radovej zastavbe. Vyzera ten domcek pekne a super je, ze ma susedov aj z jednej aj z druhej strany. Samozrejme ona mala stastie na dobrych susedov. Problem by nastal vtedy, keby ich mala zlych. To by uz bolo horsie
bibusenka
začiatočník

PredchádzajúcaĎalšia

vybrali.sme.sk linkuj.cz facebook linkedin google live jaggcz addthis

Naspäť na Ako bývať

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.